Опасно ли е за бебето ???

  • 1 456
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 410
Не употребявам такива ароматизатори, но не мисля, че вреди това на бебето.

# 16
  • Мнения: 4 629
Не мисля, че ще навреди на бебето - то нали не прекарва много време в гардероба  Wink

# 17
  • Мнения: 878
e kak da njamat imunitet bebetata be hora......ami te sled rajdaneto imat nai-dobur imunitet ot maikata !!!!!
Prirodata narochno e suzdala tozi mehanizum ,za da garantira oceljavaneto na bebeto pone v nachaloto . Hug

# 18
  • Мнения: 10 758
Не мисля, че ще му навреди на бебето.

# 19
  • Мнения: 2 271
И аз мисля,че не!А и е далеч от бебчо!

# 20
  • Мнения: 255
И аз имам ароматизатори с лек мирис в гардеробите, изобщо не се усеща миризмата в стаята, не виждам как може да навреди на бебчо, след като гардеробът е далече и не бебчо не е в близък контакт с него. Не можеш да разкараш всички миризми и препарати от къщи. В шкафчето на бебето обаче ароматизатор не бих сложила.
Иначе лавандулата, стига да не е синтетична, има антисептично действие и има широко приложение в ароматерапията.

# 21
  • Мнения: 8 505
И аз съм на мнение,че не вреди на бебето.

# 22
  • Мнения: 247
Благодаря за отговорите Grinning Държа отново да спомена, че не става въпрос за шкафа на малкия !!!  Лек и спокоен ден на всички Grinning

# 23
  • Мнения: 350
Аз бих сложила само естествено изсушена билка лавандула в малки торбички от тензух.
За съвремените бебета доста миризми могат да са неприятно силни, а синтетините аромати може да алергизират - имам такава позната  - от супер скъпите ароматизатори и омекотители дедето разви алергия.
По-добре да се вземеат превантивни мерки. Сегашното поколение е много по-акергично.

Общи условия

Активация на акаунт