Скъпи, тази нощ секс няма да има!

  • 28 187
  • 246
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 7 006
опъни му се в цял ръст на леглото и го стави да те маже със сметана да те лепи с блатове да те ръси с пръчици и перли, да ти духа свещичките, да те яде, облизва и т. н.
Ама тва много банално бее..

Или "готви се тази вечер....". К`во да се готвя, бе, душко?! На мусака ли да се правя, като те зная и с нищо не моеш ме изненада.


Ей тва..да те нареди с компир и мляно мЕсо,па да полее отгоре с една хубава заливка с домашни яйчица и кисело млекце на баба.. Joy Joy

# 226
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
опъни му се в цял ръст на леглото и го стави да те маже със сметана да те лепи с блатове да те ръси с пръчици и перли, да ти духа свещичките, да те яде, облизва и т. н.
Ама тва много банално бее..



Да бе да, ти какво искаш да кажеш, че всяка вечер торти ли връткаш?  Grinning


# 227
  • Мнения: 241
опъни му се в цял ръст на леглото и го стави да те маже със сметана да те лепи с блатове да те ръси с пръчици и перли, да ти духа свещичките, да те яде, облизва и т. н.
Ама тва много банално бее..



Да бе да, ти какво искаш да кажеш, че всяка вечер торти ли връткаш?  Grinning
Банално е. Я си представи, като подарък за рождения му ден, една... шведска маса.    Shocked... Crazy

# 228
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Господа, стана ясно, че все торти консумирате и на шведски маси ви канят  Grinning

А по темата как ще се изкажете?  Grinning

# 229
  • София
  • Мнения: 23 124
Тони, виж сега имам по добра идея  Grinning Кв'о ще се мъчиш с тая торта.
След празничната вечеря като преспите дЯтето, приготви на табла консумативите за тортата, запали в спалнята благоуханни свещи, вземи си душ, обезкосми се, опъни му се в цял ръст на леглото и го стави да те маже със сметана да те лепи с блатове да те ръси с пръчици и перли, да ти духа свещичките, да те яде, облизва и т. н.
Grinning
Joy
А леглото на детето е долепено от моята страна на спалнята и глей ко става, ако се събуди! Ще й остане спомен за цял живот, да не говорим, че ще  ме разнесе в детската градина веднага на следващия ден.  Mr. Green

Вили, на 20 май е рожденик.

# 230
  • Мнения: X
Слушай ме сега внимателно, няма да повтарям - има готови кутии - вътре блатове, крем, всичко - само разбиваш с мискера и си готова за 15 минути - така щото да ти остан евреме да се поприготвиш и за сексовете  Peace
Оф, Вилико, тия боклуци не стават за гледане, а ти  ще го ядеш...     Joy Joy
Преди 3-4 години не помня къде гледах някакво предаване, та една дама каза, че купила подобна кутия, отивайки на гости.Тя мислела , че вътре има готова торта.И аз от любопитство купих една, май тирамису беше ,да видя за какво аджеба става въпрос......     Mr. Green
Ами, да ти кажа, отворих, разбих, сглобих, опитах и .....отиде в коша за боклук.
След няколко месеца на едно гости ми поднасят десерт, и домакинята с гордост обяснява същата процедура:как от подобна кутия за 10 минути направила торта,имаше и някакви плодчета отгоре.
Пак опитах, викам си, щом и други хора ги харесват, може пък аз нещо да не съм направила като хората с моята "кутия-торта"    Laughing    Е, същия боклук си беше.
Ама щом ви допада да ядете подобни гадости.....    Peace


А относно идеята

Цитат
приготви на табла консумативите за тортата, запали в спалнята благоуханни свещи, вземи си душ, обезкосми се, опъни му се в цял ръст на леглото и го стави да те маже със сметана да те лепи с блатове да те ръси с пръчици и перли, да ти духа свещичките, да те яде, облизва и т. н.
има ли жена, готова доброволно да си причини подобна екзистенциална гнусотия?    Laughing
И без да ме мажат със сметана, брашно и подобни "красноти" , се къпя по три пъти на ден.
А след подобно изпълнение сигурно 1 (една ) седмица няма да изляза изпод душа...     Mr. Green

# 231
  • Мнения: 7 947
Е, щом казваш ти, че е боклук - боклук е, друг право на мнение няма, тогава нека с др Йоткер да ги прави, те са върха вероятно    Hug

Иначе и аз спокойно мога да нарека гадост твоя начин на живот, ама не го правя, нали  Wink


# 232
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Тони,  аха разбирам за дЕтето  Grinning Тогава грабвате матрака от спалнята и на пода в хола там няма кой да ви смущава тортоправенето  Laughing

Краси...* , ти кв'о да не би да правиш секс в стерилна обстановка и да те докосват само с хирургически ръкавици.
Бас държа, че по тази логика и свирка на мъжа си не правиш от гнусотия.
Хайде, хайде няма нужда да се изтъквате под път и над път, че сте толкова чистоплътни, какво да кажем ние където не знаем къде е входа на банята.

# 233
  • Мнения: X
Ами, открийте  го...     Mr. Green

# 234
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Ами, открийте  го...     Mr. Green
Ще те поканя да ми го покажеш и да те черпя една торта правена вечерта от милото  Laughing

# 235
  • Мнения: 1 809
Ами, открийте  го...     Mr. Green
Ще те поканя да ми го покажеш и да те черпя една торта правена вечерта от милото  Laughing
Внимавай,че може да й хареса...тортата Laughing

# 236
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
опъни му се в цял ръст на леглото и го стави да те маже със сметана да те лепи с блатове да те ръси с пръчици и перли, да ти духа свещичките, да те яде, облизва и т. н.
Ама тва много банално бее..

Или "готви се тази вечер....". К`во да се готвя, бе, душко?! На мусака ли да се правя, като те зная и с нищо не моеш ме изненада.


Ей тва..да те нареди с компир и мляно мЕсо,па да полее отгоре с една хубава заливка с домашни яйчица и кисело млекце на баба.. Joy Joy



Хихихи, всеки може да те полее с шампанско и да те намаже със сметана. Но само истински българин-да те полее с бира и да те намаже с шкембе Joy

# 237
  • София
  • Мнения: 23 124
Хихихи, всеки може да те полее с шампанско и да те намаже със сметана. Но само истински българин-да те полее с бира и да те намаже с шкембе Joy

Истинският български мачо никога не би допуснал подобно разхищение.  Naughty Особено за бирата, тя е свещена течност!

# 238
  • София
  • Мнения: 6 477
Истинският български мачо никога не би допуснал подобно разхищение.  Naughty Особено за бирата, тя е свещена течност!
Ама бирата наистина е свещена течност и не бива да се пропилява за глупости, я! Wink

# 239
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Ако не знаех що е сеХс , четейки тук щех да си помисля че е нещо много трудоемко , натоварващо и отнемащо време и усилия  занимение Whistling

Абсолютно!

Да случва се да съм крива, да съм изморена и в ПМС - голяма гад съм тогава Embarassed Като цяло гледам да не отказвам, но имаше един период, в който млада майка, още влизаща в ритъм и какво да видя - всички около мен готвят по Н на брой яденета, кърмят, чистят, разхождат се по 5-6 часа...викам си 'ааа, лоша майка и съпруга съм" и като влезах в един омагьосан кръг...бебе-кърмене-чистене-готвене за обяд-разходка-бебе-кърмене и така до нощите. Е, вервайте ми секс не ми се правеше ма грааам. Добре, че бързо се опомних, че когато яденето стане по-важно от секса, нещата вървят на зле Laughing
Ама за това донякъде помогна и подфорумите в бгтатко, усетих се за някои неща и прецених, че по-добре по-малко въртене в кухнята, по-малко въртене с парцала, но доволна и усмихната жена. Ще се въртя в кухнята по 5 часа и ще чистя като стана баба.

И даааа, хич не ме е гнус да ям полуготови торти, даже и купени от магазина, с купешки сладолед след секс и преди цигарката Mr. Green Даже  ми е много вкусно.

Общи условия

Активация на акаунт