БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 95

  • 89 066
  • 749
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 902
Здравейте и  от мен. Незнаех че има форум за всички които харесват красотата на гоблените. Аз съм на 23 години и шия гоблени от почти 3 месеца, една моя приятелка която е на 19 години и шие от почти 5 години ме запали по тях. Имам един малак ушит, и съм започнала още 3, като на единият от тях съм накрая.

Искам да ви кажа че гоблените ви са прекрасни, даже повече от прекрасни- направо са великолепни. Възхищавам се на хората които бродират. Това е много тънка и трудоемка работа, която изисква много време и голямо търпение.

# 106
  • Мнения: 338
Изпиращ се маркер можеш да си закупиш от тук:
http://www.8888bg.com/catalog.php?cid=51
благодаря ти! ще си взема и други неща  Shocked

пробвах да разчертавам с молив преди време, но не ми се изпра хубаво. може да е бил някакъв химичен, не обикновен. затова не смея вече да пиша с каквото и да е. а химикалка не съм опитвала преди, сега за първи път писах с нея и вече съжалявам, дано да се изпере. всъщност забелязвам една тенденция напоследък да се правят изпиращи се писала (поне флумастерите за децата, които купувам напоследък, се изпират). та вероятно сте прави, ама като не съм се престрашавала да пробвам.

люска, ако ти вършат работа молещи ръце на вервако, сложила съм и още една схема. не мога да намеря на милена стил в момента.

donsita, честит рожден ден на патерица! здраве, дълголетие, щастие, успехи!  Heart Eyes

# 107
  • Мнения: 434
Ако някой разполага със схема на този гоблен, моля да ми я изпрати на s2103@abv.bg Търся го за съфорумка:



Предварително благодаря


Хваля се и със завършен гоблен.

Последна редакция: пт, 06 апр 2012, 08:23 от sissak

# 108
  • Мнения: 571
tarzanka, тези ги имам. Исках на Милена стил, защото са по-опростен вариант, а и да ми се връзва с Малката мадона.

# 109
  • Мнения: 482
Инат, аз се пробвах и успях след няколко опита. В регистрацията на едно място ти дава възможност да завършиш някакво изречение. Пробвах няколко пъти, но има дума, която трябва да знаеш. Копирай изречението в Гугъл и ще видиш нужната дума.

Благодаря ти, и аз успях! Благодаря и на теб, Ина! Намерих каквото ми трябваше, но сега имам колебания между две Simple Smile А колко схеми си изтеглих за Коледа, ще трябва да ги почвам от сега  Mr. Green

# 110
  • Мнения: 265
Albenapd аз наскоро си рамкирах една икона, но тя е малка. Направих я с паспарту на принципа на картичките-с двойно залепящо тиксо. Но по-голям не съм рамкирала - те трябва да се опъват по някакъв начин. Ако нещо мога да помогна - пиши. Peace
ИнаТ на мен ми харесва рамката на ангела-пазител. Не ми се вижда много растоянието.

# 111
  • Мнения: 228
Етапче от това, което започнах.
http://media.snimka.bg/s1/0286/026816901.jpg?r=0
Това трябва да се получи http://photo.qip.ru/users/tiigra/3795029/90350565/

# 112
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Лейди красиво е новото ти начинание. Аз обаче чакам да видя рамкирана Пумата.

# 113
  • Мнения: 49
Прелестни сте ,да се запиша че много съм закъсняла в темата и бодовете са ми закъсали с празниците и почистване....
  bouquet Hug

# 114
  • Мнения: 7
smile3555 знаех си, че ще има нова тема, ама 8 страници!?!

Sissak,   bouquet

 И сега да не е гол запис, ви показвам една скорострелно ушита, сглобена и снощи вече подарена, картичка.


Горда съм със себе си, защото с моята скорост и липса на кой знае какво време, успях да я ушия и оформя от онзи ден на обяд до вчера на обяд и то в по-голямата част докато малката спинка! Сега ви оставям. В ранната вечер ще се опитам да наваксам с четене, че сега е вече време за обяд, спане на малката госпожица, а мама скорострелно трябва да си довърши розите, които в понеделник трябва да отидат за рамка!

# 115
  • Мнения: 0
 smile3547Търся схемичка в,която да има златисто ламе.Искам да помоля някой,ако има или има някаква идея да я сподели със мен.Да не е много голямо. Благодаря ви предварително! amiiii

# 116
  • Мнения: 434
smile3547Търся схемичка в,която да има златисто ламе.Искам да помоля някой,ако има или има някаква идея да я сподели със мен.Да не е много голямо. Благодаря ви предварително! amiiii

Можеш да направиш някоя графика, като замениш конеца с ламе.

# 117
  • Мнения: 0
Да-не се бях сетила.Но нямам подходящи графики.Иска ми се нещо нежничко.....Търсих,но нищо не намирам..... bambam

# 118
  • Мнения: 265
Да-не се бях сетила.Но нямам подходящи графики.Иска ми се нещо нежничко.....Търсих,но нищо не намирам..... bambam
На каква тема да е? Цветя, сърце...

# 119
  • Мнения: 0
Каквото и да е.Само да има златисто ламе.Искам да ушия няколко.Искам на  бяла,черна,червена и тъмно синя панама да ушия.Така,че всичко,ще е подходящо.

Общи условия

Активация на акаунт