БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 95

  • 89 085
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 830
Честито на Нелито и на Тарзанка. Много щастие ви пожелавам.  Hug

Тедибеър, разгледах ти албума - прекрасни неща си направила!

# 736
  • Мнения: 228
Нели, честит рожден ден! Здраве, щастие и много такива хубави изненади като днешната ти пожелавам! А на момичетата, които са спретнали тази изненада - браво!!!   bouquet
Честито племенниче, Тарзанка!!! Да е здравичко, весело и палаво дете!!!  Two Hearts

П.П. Нямам време да си завърша двата гоблена, напредвам супер бавно, а нямам търпение да ги видя в рамка вече. След седмица започвам усърдно да работя по тях.

# 737
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
Честито на всички, които имат прекрасни поводи днес!
А Жеравна е страхотна и в рамка и без рамка!

# 738
  • Мнения: 7 803
Нели, честит рожден ден  Hug
Лили, честит празник мила  Hug
тарзанка, честито на вашата фамилия  Hug

# 739
  • Мнения: 7
        Тихерула, Мис Емералд, това е 746 (ако ще се шие с обикновен, а не със сатенен конец!), споко! Ето го: http://store.stoneycreek.com/dmc-746-off-white-p2023.aspx

Благодаря! И аз си помислих да се замести с обикновения, но...  newsm78 дано не си личи много, ако останалите са сатенени, а този от другия вид.


tarzanka, честита ви радост!

nelito_6704, честит рожден ден! Бъди здрава, бъди щастлива, бъди обичана и все приятно изненадвана!    bouquet
 
teddybearm, истински разкош!  smile3501

# 740
  • Мнения: 124
На всички,които празнуват честито!

# 741
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
       Ехаааааааа!!!!!! Добро утро и честит празник на малки, големи и току-що родени! Такива поводи и вести много ме радват! От почерпките... заприличах на кучето на Павлов- активно и обилно слюноотделям!!! Simple Smile (Това си е жив тероризъм в действие- имам да свалям цели 3 килограма, а при тези гледки...! Sad ) Да сте здрави и щастливи, всичко друго се постига!

       Пък аз съм на ръба на нервна криза- остава ми толкова малко, НО ТОЛКОВА ЧЕРНО, че ми почерни живота този конец- тънък, суче се, не покрива... Пощурях! Черното и някои нюанси на кафявото ще си ги мразя до гроб!... Та, ако чуете по новините, че са прибрали истерясала гобленарка в "буйно", да знаете- аз съм!

       На всички- лек ден, гладък бод и мнооооого смях!

# 742
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 153
       На всички- лек ден, гладък бод и мнооооого смях!

 Laughing Да ти се връща!

покажи над какво се потиш Wink да помагаме от клавиатурите  Mr. Green

# 743
# 744
  • Мнения: 295
Здравейте момичета приематели нови при вас.Възхищавам ви се какви красоти сте изработили.Харесах си молитва за дома ако някои го е щил с ариадна моля да ми го изпрати схемата и ключа maria_kisimova@abv.bg

# 745
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
Здравейте момичета приематели нови при вас.Възхищавам ви се какви красоти сте изработили.Харесах си молитва за дома ако някои го е щил с ариадна моля да ми го изпрати схемата и ключа maria_kisimova@abv.bg


      Приемаме, чадо мое, как да не приемаме! Hug Ама за целта трябва да идеш на точното място, а то е тук:



           bouquet

       

# 746
  • Мнения: 9
Izvinqvam se za ezika, no mi e preinstaliran laptopa. Iskam da Vi kaja 4e tova koeto ste satvorili e mnogo krasivo. I az shiq gobleni ot 5-6 godini. Sega iskam Hubavata Madona da q yshiq imam shema panama no koncite i nomerata gi nqmam. Molq vi koito gi ima da mi gi prati po nqkakav na4in na email: ludmila199@abv.bg. Blagodarq!    bouquet  bouquet  bouquet

# 747
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 221
Людмила Каменова, темата не е активна. Ако искаш да ти обърнат внимание, иди с питането си в актуалната тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=793441.0;topicrefid=20

И не е лошо, като пишете в непозната тема, поне на последните постове хвърляйте око.

# 748
  • Мнения: 54
Zdraveite dami....mnogo bih se radvala ako nikoi mi pomogne sas shema za nqkoi goblen varhu 4erna panama.....mnogo mi haresvat,no nikade nenamiram  sun sun sun

# 749
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 221
Мария, има актуална тема  - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=799594.615;topicrefid=20

Последна редакция: нд, 26 окт 2014, 10:44 от Radika

Общи условия

Активация на акаунт