БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 95

  • 89 098
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Аз в неделя насадих доматите, насеях краставички, свекърва ми се отреди с чушките - стават идеално на оребрен тиган.  Мога да врътна някоя баница, малко сладичко и съм готова.  Hug
Мале, каква съм подстрекателка, само да има някой да ми пристане на акъла. Лошото е, че има кола, но не съм шофьорка, а от сега си знам, че моят ще ме отреже  Cry и после ще трябва да срамувам  newsm43

# 691
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Бачийска аз имах голям мерак да ти се обадя като се връщахме след Великден от Видин и минахме през Кнежа, но имахме проблем с колата и моя беше леко изнервен и неискаше никъде да спрем. Умрях си от яд.

# 692
  • Мнения: 7 803
ех, как ми се ще и на мен да опитам на Ина специалитетите  Heart Eyes

# 693
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 264
....Не е той - липсва 30746 Off White.С английския съм на "Вие"  Embarassed това затворено бяло как да го разбирам?

 Laughing тук правилният превод е "минало покрай бялото" Wink  Hug
не се връзвай толкова, убедена съм, че ще се получи страхотен подарък Simple Smile и аз правя за сватбата на племенничката, но няма да показвам, за да не разваля изненадата  Hug

ех, как ми се ще и на мен да опитам на Ина специалитетите  Heart Eyes

 Mr. Green аааа, споко  Hug аз ще ти разкажа  Whistling

# 694
  • Мнения: 643

Добри като дойде , купих специалитети от един магазин за готвени работи , тя ме изненада , а аз бях на работа през деня  ,ох , недейте така де.

# 695
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 264

Добри като дойде , купих специалитети от един магазин за готвени работи , тя ме изненада , а аз бях на работа през деня  ,ох , недейте така де.


удоволствието е от компанията, не от еденьето, макар че нямам спомен да е било лошо  Hug
лятото като дойдем пак ще стане  Crazy

# 696
  • Мнения: 7 803
Ina, питай Добринка нея как я сварих  Mr. Green то яденето и пиенето не е важно, а изненадара и човека, който ще те посрещне  Hug

# 697
  • Мнения: 0
конците на дименшънс са си оригинална багра на фирмата когато бе американска но китайците купиха дименщънс и сега какви са конците в опаковките едва ли някой би могъл да каже аз имам ушит един-душата на розата
сама си го комплектовах и почти не съм използвала конци дмс имах възможност да ползвам мостри на оригинални конци от закупени от щатите комплектовки на дименшънс и трябва да ви кажа , че сходство намерих повече с българските конци и любица отколкото с дмс -тази лъскавина на дмс-то я няма в конците на дименшънс те са типично памучни конци но мисля че гоблена стана сполучлив и занапред ако шия нещо на дименщънс пак бих си го комплектовала сама
искам и да ви съобщя една новина вече по нашите магазини се продават гоблени на фирмата Лука но аз бях стресирана от цените им само за пример мелницата която шия е на цена 128лева за мен като пенсионерка е недостъпна радвам се че сама си я комплектовах и за около 30лева ще си я има ушита
който иска да дава такива цени

# 698
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
искам и да ви съобщя една новина вече по нашите магазини се продават гоблени на фирмата Лука но аз бях стресирана от цените им само за пример мелницата която шия е на цена 128лева за мен като пенсионерка е недостъпна радвам се че сама си я комплектовах и за около 30лева ще си я има ушита
който иска да дава такива цени

 Би ли казала коя фирма предлага техните гоблени?128лв. е Воденицата, но зависи с какъв бод се шие.Вишенка каза, че с кръстчета излиза 100, а с гобленов бод около 50лв.
 Не искам да стане поредната тема за търканици, но оригиналната схема си е оригинална.Убеждавам се вече за пореден  път.И оригиналните конци на Дименшън са си уникални. Simple Smile На два гоблена не ми достигна по един конец и ходих в един магазин да търся сходни от ДМС и Анчор - няма сходство.Лъскавината на Дименшън я няма в другите конци.Не съм фенка на тази фирма, но истината си е истина.
 
  Благодаря много за шрифтовете!!!!!!!!

# 699
  • Мнения: 3 830
Ууу, колко много сте изписали.  Днес работих цял ден като луда - оспамих една камара народ чрез мейл маркетинг, а вие тука си купонясвате.  Grinning

# 700
  • Троян
  • Мнения: 141
За сварването го усетих Laughing ама си е по добре да си подготвен  Grinning
И да попитам нещо,този гоблен се продава от Леврон,а на кого ли е оригинала Thinking

# 701
  • Мнения: 0
искам и да ви съобщя една новина вече по нашите магазини се продават гоблени на фирмата Лука но аз бях стресирана от цените им само за пример мелницата която шия е на цена 128лева за мен като пенсионерка е недостъпна радвам се че сама си я комплектовах и за около 30лева ще си я има ушита
който иска да дава такива цени

 Би ли казала коя фирма предлага техните гоблени?128лв. е Воденицата, но зависи с какъв бод се шие.Вишенка каза, че с кръстчета излиза 100, а с гобленов бод около 50лв.
 Не искам да стане поредната тема за търканици, но оригиналната схема си е оригинална.Убеждавам се вече за пореден  път.И оригиналните конци на Дименшън са си уникални. Simple Smile На два гоблена не ми достигна по един конец и ходих в един магазин да търся сходни от ДМС и Анчор - няма сходство.Лъскавината на Дименшън я няма в другите конци.Не съм фенка на тази фирма, но истината си е истина.
 
  Благодаря много за шрифтовете!!!!!!!!
във всеки магазин където се продават конци анхор има вече каталог на фирмата лука защото те са официалният  вносител-не помня точно името на фирмата но това е фирмата която продава всичко на анхор, а оригинала на мелницата и да се шие кръсче и предполагам че тази цена е за кръсче

# 702
  • Мнения: 684
Здравейте момичета,
много красиви неща излизат от златните ви ръце. Аз периодично преглеждам темата, но т.к. не шия редовно писах в първите теми и след това спрях. Имам ушити няколко малки гоблена, но със стария гобленов бод. В момента много ви се възхищавам на ушитите "Дименшъни", дори си харесах Белите рози и Скалистия бряг. Струват ми се много трудни, но бих искала да опитам и за да не ми е много трудно и с окомплектоване реших да си закупя оригинал. Видях, че сте купували от тук:
Аз лично съм копувала Дим. от този сайт http://www.123stitch.com/dimenskits.html  става лесно и доставката не се бави,нищо че иде от Америка.
Бихте ли ми казали как става плащането и до всички градове ли в България доставят. Някой път чета, че се минава и през митница. Просто да напишете за каквито поробности се сетите свързани с поръчката и доставката от този сайт. Благодаря ви предварително.
Желая ви много приятни минути с любимото занимание.
пазаруване в 123 е супер лесно.
Въвеждаш номера на Viza твоите данни адреса и се приема поръчка даваш и имейла си, на който идва писмо че поръчката приета, а после и писмо че изпратена после чакаш известие от пощата.  За доставката ти взимат пари още пир поръчка.
Аз лично си направих отделна Виза на която внасям пари преди поръчката.  Peace Щото ми е страх да давам данни за карта на която например ми превеждат заплата. Дори визата за пазаруване ми е от друга банка.
Благодаря много за отговора и идеята за отделна карта за такива покупки от гледна точка на сигурност. В най - скоро време ще опитам и аз да поръчам да видим какво ще излезе.
А сега ще сложа линк към моите скромни гобленчета, отдавна се каних да снимам и да ги кача някъде и това е вече факт и не може да не се похваля  Embarassed А и един от гоблените, който видях рамкиран днес в темата ми хареса много и когато му дойде реда за рамка ще се възползвам от идеята, защото ми хареса - става въпрос за Хубавата мадона.
И който иска да гледа моля:
http://staninik.snimka.bg/tapestries/gobleni.670682.26940190

# 703
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   zhak, благодаря!

# 704
  • Мнения: 5 255
Леле, момичета, големи красоти правите  Hug Аз съм далеч от това, но не ми липсва желание.

Биляна
  Hug

Общи условия

Активация на акаунт