БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 95

  • 89 115
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 265
Ей, tarzanka Hug това е най-прекрасната новина, която някой може да съобщи. Да ви е живо и здраво бебчето и много, много да ви радва  bouquet
  

# 721
  • Варна
  • Мнения: 136
tarzanka  Да ви е живо и здраво бебенцето,Да бъде гордост на мама и тати и всички около тях  newsm32  Нели честит рожден ден,Много здраве и щастие в живота,  bouquet  bouquet

# 722
  • Мнения: 19
Хубав ден, хубави новини!
Нели, честит рожден ден! Много здраве, много любов и вдъхновение за още много много красоти, повече време за забавление с любимото ни хоби!   bouquet

tarzanka честито и на теб! Да е жива и здрава малката душичка! Hug

# 723
  • Мнения: 1 648
tarzanka, да е живо и здраво бебчето   bouquet

# 724
  • Троян
  • Мнения: 141
За сварването го усетих Laughing ама си е по добре да си подготвен  Grinning
И да попитам нещо,този гоблен се продава от Леврон,а на кого ли е оригинала Thinking

Аз най-нахално си повтарям въпроса за този гоблен.Много го искам,но искам да знам дали оригинала е на Леврон или има и други варианти?

# 725
  • София
  • Мнения: 630
Тарзанка да е живо и здраво малкото човече и да ви носи много радост на всички около него!

Нели честит рожден ден! И ти да си жива и здрава!

 bdbaloni bdbaloni  bdbaloni

# 726
  • Мнения: 21
Здравейте! Искам да си комплектовам един гоблен, който е даден с конци ДМЦ, но по финансови причини искам да направя някакъв по-евтин вариант. Днес ходих до един магазин за гоблени и там ми казаха, че има някакви нови конци били италиански на име ARCO. С номерацията на ДМЦ са, но все пак има някаква минимална разлика в нюансите. Та въпроса ми е някой шил ли е с такива конци и дали е доволен.

# 727
  • Мнения: 434
Здравейте! Искам да си комплектовам един гоблен, който е даден с конци ДМЦ, но по финансови причини искам да направя някакъв по-евтин вариант. Днес ходих до един магазин за гоблени и там ми казаха, че има някакви нови конци били италиански на име ARCO. С номерацията на ДМЦ са, но все пак има някаква минимална разлика в нюансите. Та въпроса ми е някой шил ли е с такива конци и дали е доволен.

Komplektovai s ROSACE.Nqmat razlika v cvetovete s DMC.
Izvinete za latinicata.

# 728
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за прекрасните пожелания!!
Ето и почерпката:

# 729
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
nelito_6704 Честит рожден ден! Бъди жива и здрава!

tarzanka Да Ви е живо и здраво попълнението, да Ви радва и да се слушате

С тез торти ме изкушавате  Naughty , и ще бъда принудена да си взема. Затова като се прибера ще си направя медена торта.

А как ще се прибера  ooooh! - при нас е доста силна буря.  

За реда на шиене - шия както ми е удобно. Съобразявам се с това, че последен се шие контура. А когато ших с мънистата - те се шият накрая, след като се изпере дори гоблена.

# 730
  • Мнения: 22
Честит рожден ден Нели!  newsm59
Тарзанка и на вас да ви е честито бебчето, да расте здраво и обичано.
А аз отивам да се скрия някъде,че от месец почти не съм хващала иглата  Embarassed. Желание имам много, но силите не ми стигат от задачи  Sad. Но пък вие страхотни неща показвате. Браво !

# 731
  • Мнения: 1 648
Честит рожден ден,Нели newsm59

# 732
  • Мнения: 8
nelito_6704 Честит рожден ден! newsm59
tarzanka  Честито и на вас , да ви е живо и здраво бебенцето  bouquet

# 733
  • Мнения: 0
Момичета, ако знаете как някои сладури ме изненадаха. Останах без дъх и без думи. Идва куриерскса служба при мен и ми носи един пакет и един кашон. Аз нищо не съм поръчвала, нищо не очаквам, каквото чаках, си го получих сутринта.
А едни момичета, които само се чудят каква изненада и на кого да спретнат, толкова много усмихнаха  и без това прекрасният ми ден.
 Пепен, Делфинче, Албена, благодаря ви от цялото си сърце! Нямам думи, с които да изкажа приятната емоция, която ми доставихте.
Една кошница, пълна със шоколадови изкушения и много красиви картички.
Снимки ще ви покажа малко по-късно, защото в момента ги качвам, а пък малко ми е бавен компютъра.
ОБИЧАМ  ВИ!!!!!

# 734
  • София
  • Мнения: 630
Скъпи дами, нямам търпение да се похваля  Blush  Hug
хвал, хвал, хвал

Днес си взех рамкираната Жеравна





Общи условия

Активация на акаунт