БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 95

  • 89 095
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 630
Докато се наглася да пиша и покажа, ще запълните и тази темичка  Embarassed Hug

Ето ги и моите яйца - но ми е малко пипкаво и мисля да спра за тази година, догодина пак  ooooh!

http://teddybearm.snimka.bg/tapestries/2007.206608.26808680  http://teddybearm.snimka.bg/tapestries/2007.206608.26808682

И една картичка за едно момиче-цвете.

http://teddybearm.snimka.bg/tapestries/2007.206608.26808684
Сисак огромно благодаря   bouquet - Hug използвах твоя схемичка - но промених малко цветовете, искаше ми се да е цвете (не съм сигурна колко е успешно) Embarassed

# 76
  • Мнения: 482
Ина, благодаря ти за отзивчивостта, но иска регистрация този сайт, с която не се справих, има някакъв въпрос, на който отговарям грешно  Blush А си получих картончетата, включително перленото. После ще ги снимам и покажа, мнооого ми харесват. Този път не казах какви искам, казах само да бъдат разнообразни цветове и големини на отворите.
Ровейки в Гугъл, открих доста схемички, ще избера нещо от тях с големината на картончето ми Simple Smile
Ето част от тях, които може да не сте виждали:

      

Последна редакция: чт, 05 апр 2012, 10:54 от ИнаТ

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
ИнаТ сигурно вече си отговаряла на други, но аз от скоро се запалих да шия дребосъци за отмора между големите гоблени, и не съм обръщала внимание, а сега не откривам къде из темите е ставало дума, но ОТКЪДЕ ГИ ПОРЪЧВАШ ТЕЗИ КАРТОНЧЕТА,  защото аз за мартенския базар на училището на сина ми си изрязвах сама, но мога да направя само правоъгълни и квадратни отвори върху цветни картони А4. И колко ти излиза така като поръчваш едното. Аз за един релефен лист давам 0,80 лв., а за обикновен 0,20 лв. Като се прибави и по половин картонче за подлепване на гръбчето, не е много евтино. А твоите са красиви и ако е подобна цената са за предпочитане. 

# 78
  • София
  • Мнения: 27
ИнаТ сигурно вече си отговаряла на други, но аз от скоро се запалих да шия дребосъци за отмора между големите гоблени, и не съм обръщала внимание, а сега не откривам къде из темите е ставало дума, но ОТКЪДЕ ГИ ПОРЪЧВАШ ТЕЗИ КАРТОНЧЕТА,  защото аз за мартенския базар на училището на сина ми си изрязвах сама, но мога да направя само правоъгълни и квадратни отвори върху цветни картони А4. И колко ти излиза така като поръчваш едното. Аз за един релефен лист давам 0,80 лв., а за обикновен 0,20 лв. Като се прибави и по половин картонче за подлепване на гръбчето, не е много евтино. А твоите са красиви и ако е подобна цената са за предпочитане. 
Здравей, zori_man не сам Инат, но ще ти отговоря-поръчват ги от тук http://www.facebook.com/Trikreativiti.OOD не съм поръчвала, но доколкото знам е по 0.50-0.60 лв картончето, но не съм сигурна

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
Благодаря!

# 80
  • София
  • Мнения: 630
и аз не съм ИнаТ, но моите картончета си ги получих преди 10 дни и вече съм се запасила за цяла година  Blush
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.177162209050614.27265.1 … 776860&type=3
ето тук по принцип са снимките на различните отвори и цветове картони.
Цените са 0.40 на картонче без релеф и 0,50 лв за картонче с релеф.

Аз лично много харесвам и другите неща, не само картончетата.
Чудесни идеи за декорация и куп други  #Crazy  bouquet

Последна редакция: чт, 05 апр 2012, 12:37 от teddybearm

# 81
  • София
  • Мнения: 1 183
Браво момичета доста добре напредвате а аз съм до никъде.Едвам ви изчетох всички.
На всички рожденици които пропуснах да им е честит празника макар и на патерица  Hug
Видях и един сладур Арчи,аз може да го понамачкам малко.
Изчетох и великденската томбола доста се емоции е имало особенно с Делфинче,на нея съм и обидена да дойдеш до София и да не ми се обадиш  Crossing Arms.
Нямам никакво време за шиене в момента и всичко ми е в застой,поне почнах да си купувам конците за гоблена дето ще се пенсионирам с него  hahaha доста цвята са си.

# 82
  • Мнения: 19
 newsm78
Делфинче,на нея съм и обидена да дойдеш до София и да не ми се обадиш  Crossing Arms.

  newsm78
Кой е ходил до София?!

# 83
  • София
  • Мнения: 1 183
newsm78
Делфинче,на нея съм и обидена да дойдеш до София и да не ми се обадиш  Crossing Arms.

  newsm78
Кой е ходил до София?!

За изненадата на Албена дето я направи,аз мисля че е от СОфия  newsm78

# 84
  • Троян
  • Мнения: 141
Малко по-далечко съм от София ,от с. Орешак съм,където е Троянският манастир Mr. Green

Преди време тук някой показваше как си е рамкирал гоблените с паспарту,сам,дали ще може да ми пишете на лични,да задам малко въпроси за доискусоряването на това чудо Praynig

# 85
  • Мнения: 482
И аз така - запасила съм се с картончета за цяла година Simple Smile За отмора, а и за всевъзможни поводи ще си приготвям разни картички да си имам готови, за Коледния базар в училище и т.н.  Mr. Green
За тези, които не ползват Фейсбук, ето как могат да се свържат с магазинчето - тук /линк към темата, в която съм обяснила/.
И пак да кажа, че не правя реклама и не агитирам, попаднах на тези хора случайно във Фейс и понеже останах доволна, продължавам да купувам картончета от тях, по-евтини са и от тези в Аксиома, и от тези в 123stitch, купувала съм и от там. Преди това сама си правех, хем не ми беше много лесно, хем не се получаваше същия впечатляващ ефект.

# 86
  • Мнения: 434
На мен ми харесва да си измислям картончета сама. Ето две бланки, които подарих:



# 87
  • Мнения: 265
Sissak  #Crazy прекрасни са smile3501

# 88
  • Мнения: 482
Много са хубави! Обаче трябва да имаш най-малкото къдрава ножичка, някакви материали за декорация, богато въображение Simple Smile, спокойствие /което на мен понякога ми липсва/. С готовите ми е по-лесно - само да си избера подходящо картонче от тези, които имам. А и бродериите са достатъчно ефектни сами по себе си. Пък и ако се правят повече бройки /както за базара/, няма да имам толкова търпение и време в никакъв случай, направо ще се откажа Simple Smile

# 89
  • Мнения: 434
Те излизат и по-скъпи даже. Като си закупиш материали. Но аз не правя много, пък и ми доставя удоволствие. Споделям просто за идеята Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт