На море в Турция - тема 18

  • 112 696
  • 744
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1
Здравейте,преди броени дни се завърнаха от IC GREEN PALACE приятели и са мнооого доволни,а ние 4ак септември ще по4иваме там.......ве4е нямам търпение Grinning след техните отзиви..........задължително ще си вземем нещо против комарите Laughing (при тях е нямало)

# 286
  • София
  • Мнения: 2 437
tedyradusheva и при нас изчезнаха, но е факт, че в началото имаше. Затова по-добре репелент в багажчето за всеки случай Laughing Иначе хотелът наистина е фантастичен и гледам, че тази година доста българи са се насочили натам. Приятна почивка пожелавам на всички.

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 32
Мами, имам следния въпрос: Колко кутии цигари могат да се внесат в Турция? Баща ми на 3-ти заминава на море, а е лош  Twisted Evil пушач и се интересува. Ще пътува с автобус.

Благодаря Ви предварително.


EDIT: Честит празник на всички работливи майки   bouquet

# 288
  • Мнения: 1 710
Мами, имам следния въпрос: Колко кутии цигари могат да се внесат в Турция?

Допуска се безмитен внос до 200 къса цигари, 50 пури  и 2 бутилки вино и / или спиртни напитки. Допуска се закупуването на 200 къса цигари, 100 пури и 500 грама тютюн за лула в турския безмитните магазини при влизане в страната. В страната могат да бъдат внесени до  1,5 кг кафе, 1,5 кг разтворимо кафе, 500 пакетчета чай, 1кг шоколад, 1 килограм сладкарски изделия, одеколон, тоалетна вода и парфюм  от максимум 120 мл. всеки.

Това е информация от нашето консулство в Турция.

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 32
Допуска се безмитен внос до 200 къса цигари...

Благодаря за инфото!

# 290
  • Мнения: 1
Благодаря на мама МОНИ Winkобезателно ще пиша отзиви като се върнем,а дотогава ще следя темата

# 291
  • Варна
  • Мнения: 187
та като говорите за тях 
каква марка използвате ?

# 292
  • София
  • Мнения: 2 437
Естера много ме развесели с картинката Laughing
Сериозно - АУТАН

Последна редакция: вт, 01 май 2012, 19:08 от мама МОНИ

# 293
  • Мнения: 1 710
Аз всяка година купувам Аутан, при това не само един, а поне по два флакона, Mr. Green но за щастие си ги връщам неупотребявани. Мен комарите много ме обичат и ми правят страшни и доста големи пришки и са в състояние да ми скапят настроението за дълго. Предполагам, че въпреки сериозните мерки срещу комарите, които предприемат от хотелите, може да се появят кръвосмучещите гадини, но това е по-скоро рядкост. 

# 294
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
Независимо къде пътувам репелентите и машинката за комари са задължителна част от багажа ми Peace Аутан, Чико имаха един билков за бебета...

# 295
  • София
  • Мнения: 1 735
Аутанът какъв срок на годност има?Имам един неупотребяван/поне от година newsm78/,но точно срока на годност е бил на лепенката,която пречи да се разпечатва и сега не знам дали става.

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 32
Аутанът какъв срок на годност има?
В ръцете си държа един стик на Аутан и пише произведен 06.03.2007г. годен до 06.03.2013г. т.е. 6 години.

Но пак казвам това е за стик (мазило).

# 297
  • Мнения: 1 710
Аз пък извадих миналогодишния спрей  Laughing Произведен е 2011, а е годен до 2015, значи 4 години. Simple Smile

# 298
  • София
  • Мнения: 1 735
Много благодаря! HugЗначи със сигурност е в срок на годност.Поне за това да не мисля,че имам голям списък с всякакви други покупки.

# 299
  • Мнения: 25
Ima li nqkoi koito 6te po4iva tazi godina v Venosa Beach,Didim,za 15 uni?

Общи условия

Активация на акаунт