Индонезия- приключения около Екватора

  • 22 470
  • 177
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 845
Ееееее Cry искаме поне още малко. Толкова беше хубаво, no_name!
Сега ако ни пуснеш и линк да разгледаме поне малко снимки ще бъде страхотно Peace

# 46
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Можеш ли да разкажеш още малко , няма начин да си ни осведомила за всичко  Praynig

# 47
  • Мнения: 54
Жалко за неприятното пътуване на връщане, но пък сте си изкарали хубаво там! Сега ще трябва да чета в темата за Дубай какво си писала.   bouquet  bouquet  bouquet

# 48
  • Мнения: 119
И аз Turkish ги имам за елитна авиокомпания , но явно гаранция няма...

# 49
  • Варна
  • Мнения: 3 955
Прекрасни пътеписи.Сглоби ги и ги публикувай в http://patepis.com
Там много повече хора ще им се насладят и поучат.

# 50
  • Мнения: 734
Мили мои, със сигурност има неща, които не съм написала, но те със сигурност са малко.  Joy Например колко вкусен беше този Black Rice Pudding...ммммммммм И разни други подробности и подробностички.  hahaha Но пък отговарям на въпроси, ако някой иска нещо да пита.  Mr. Green

roje22, ще се опитам тази седмица да кача някои снимки, но бързо ще ги сваля от линка впоследствие.  Peace Ще сигнализирам.  Hug Иначе тези, които съм "закачила" под различните наименования на храмовете са хубави - чичко Гугъл помогна, разбира се, тъй че там си кликайте и си разглеждайте.

# 51
  • Мнения: 494
Но нейм,4ак сега попаднах на темата ти,а толкова я 4аках!Къде съм бляла не знам ooooh!

Беше ми страшно интересно да про4ета.Направо се пренесох там,ама наистина Hug
Особено разказът ти за ферибота е толкова  живописен-хем зву4и адски страшно,хем ми излязоха сълзи на о4ите от смях!
Дай Боже всекиму да може да сподели толкова интересни пътешествия!Излишно е да казвам,колко неблагородно ти завиждам Laughing
Определено ще ми е интересно да пишеш и за другите ти разходки по света Hug

# 52
  • Мнения: 761
И аз къде съм бляла, че съм пропуснала прекрасните ти пътеписи? Сега отивам и аз темата за Дубай.Благодаря ти за прекрасната разходка,  bouquet

# 53
  • Мнения: 734
Сладури и сладурани, аз отсъствах няколко месеца от форума и сега, като видях колко теми имам в Unread Replies лошо ми стана...ама подхванах отнякъде.  hahaha

Сега да ви кажа, че след немалко ръчкане от едно много близко на мен човече, в крайна сметка почнах блог. Остава и пътеписи да започна да пиша и евала ще си кажа....  hahaha

Е, за сега само този пътепис сложих вътре - поне е написан. Но има и малко снимков мат'риал. За който е чел вече - може само снимките да погледне. С обещанието за повече за четене и гледане в светлото бъдеще.

  bouquet

http://pytepisi.blogspot.com

П.С. И едно лирично отклонение....октомври или най-късно през ноември се очаква Тайланд....  newsm68

# 54
  • София
  • Мнения: 1 845
No_name, ти си страхотна. Супер си направила HugТолкова хубаво и увлекателно разказваш, че след като прочетох 10на пъти разказите ти тук, средата на март заминаваме за Сингапур, Куала Лампур за по 3 дни и след това Бали 10 дни, по твоите стъпки.  Peace
А след това , разбира се пак след тебе- към Тайланд.
Еххх, хубаво е човек да има такива приятели. Те да утъпкват пътеките, а ние по-мързеливичко след тях- наготово   bouquet
Отивам да чета блога и да гледам снимки Party Party Party
И чакам още пътеписи Simple SmileЧудесни са!!!!

# 55
  • Мнения: 734
Еееее, roje22, скри ми шапката направо!
  Hug

Направо нямам търпение да заминавате, че да се връщате и да разказваш!   bouquet
Като се поотърся от недоспиването последните дни, ще вляза в нов цикъл недоспиване и да разглеждам билетчета - къде съм била и кога съм била...Добре, че имам една кутия - боклучарник за такива неща, че ей го на, като им дойде времето, да разровя там.  Joy

Ще трябва и аз да си прочета собствените разкази по разните темички, че толкова неща съм забравила....  Blush

# 56
  • София
  • Мнения: 1 845
хахаха, позната картинка Simple Smile Joy И в къщи е пълно със стотици /без преувуличение/ такива хартийки, без да броя дипляните от различните места и хотели! Ето сега за 2 седмици в Барселона и Порт Авентура донесох цяла чанта, пълна с такива хартийки. като почнеш от билети, входове, касови бележки от магазин /питат ме по емейла непознати, които ще пътуват  колко струва хляба, виното в магазин, билета за влака и т.н. ако не ги пазя как да отговоря/ касови бележки от кръчми/някой иска да знае колко е бирата и пицата/ и още... абе направо като Плюшкин съм Grinning, ама който каквото да пита, изравям хартийката и отговарям. А пък ако ги няма Cry на третия месец newsm78 кое колко беше- знам ли Thinking
No_name, супер е станал блога  bouquet Моите поздравления!!!  тази седмица четох книгата на две българки "С фраджипан в косите и с джапанки през Бали"- хубава е, но твоят пътепис е по-хубав Peace
Може и да съм пристрастен, но така мисля Grinning

# 57
  • Мнения: 734
голямо БЛАГОДАРЯ, roje22smile3525

Много съм поласкана! Simple Smile

# 58
  • Мнения: 54
Много се радвам, с удоволствие ще чета блога!   bouquet

# 59
  • Мнения: 3 993
Поздравления за блога! Пожелавам скоро да го напълниш с много разкази за такива и още по-вълнуващи приключения. За мен беше удоволствие да те чета.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт