Парфюмни размисли и страсти - 153

  • 52 080
  • 733
  •   1
Отговори
# 150
# 151
  • Germany
  • Мнения: 1 602
Добро утро, парфюмни дами!
Нероли на Лаура Мерсие е съвсем в тон с темата. Започва измамно цитрусово и свежо. Разкрива се цветен букет от фрезии и бели цветя, което може да те заблуди, че е красив цветен аромат. Обаче красивата част на аромата изчезва буквално за минути и остава почти моноаромат на портокалов цвят. Ако си любител на бели цветя не е лош, особено пък при тази цена. Но ако не си е доста задушлив и прашен.
Аз вчера неочаквано се сдобих с Oriental Lounge на The Different Company и съм много щастлива Heart Eyes
Отдавна го исках, защото ми е много различен от всички ориенталци, които съм пробвала, но цената му ме спираше от придобиване. Нямам търпение да стигне скоро при мен. Обаче тържествено обещавам, да не купувам повече парфюми  Mr. Green, поне 6 месеца Mr. Green

# 152
  • Мнения: 2 496
Честит празник на патерици на всичките ни парфюмни дами,бъдете здрави и ароматни! Hug

Аз съм във ваканция,наслаждавам се на почивката си и Elixir des Merveilles,това се оказа най-любимия парфюм на ЛМ,а аз не мога да му устоя и на Еликсира, и на ЛМ  Heart Eyes

Честито на всички за новите придобивки,радвайте им се! Hug

Днес установих,че Градската кралица стои прекрасно върху майка ми, върху себе си не го харесвам толкова.

# 153
  • София
  • Мнения: 5 718
Момичета, кажете нещо за Ispahan Yves Rocher  Praynig

# 154
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 682
Скрит текст:
много съм тъжна. Едва сдържам сълзите си. Какъв аромат помага срещу това? Кофти е, когато трябва да се чувстваш виновен без вина. Непоносимо за мен.

Скрит текст:
Не помага аромат, помага да се наплачеш хубаво  Hug

Скрит текст:
Нели, при мен помага някакво физическо натоварване - миене на прозорци, спортуване, нещо в градинката с мотичката (ако имаш такава). Каквото и да е, важното е да се изразходва много енергия.  Hug Hug Hug

# 155
  • Мнения: 2 321
Днес тествах Алегориите и много се изненадах,че Мандарината ми мирише на чист Грейпфрут, а Грейпфрута ми мирише на мохито с много хладна и сочна мента. Хич не са им на място имената за мен, приятелката ми ги усети по същия начин  Shocked И в резултат -  много искам Грейпфрута.Някак сходен ми е с Ин Роуз на Алесандро- много мента и много хлад и при двата, единия е мохито , а другия кайпириня:)Разликата е ...... Mr. Green
А в това хладно  време толкова добре се държа Aigner Black   Whistling

# 156
  • Мнения: 34 808
Ре, да не сте ги объркали? Mr. Green Миришат си на мандарини и на грейпфрути отвсякъде. Whistling

# 157
  • Мнения: 2 833
Вчера се сдобих с книгата на Калина - I'm so happy!

...и бях в Съркъл и се оплетох и се обърках и душа и мириша и не знам кога ще се ориентирам в това парфюмно предизвикателство там, за мен това си е висш клас, а аз мноого бързам.
Но мога да се похваля, че със сигурност регистрирах успешно една любов - почти 100 % сигурна - Серж Лютенс - Bas de soire  Crazy - пудрен ирис!
Кой обичаше ириси?

За инфо в ЦУМ няма Едън на Кашарел.

# 158
  • Мнения: 64
Но мога да се похваля, че със сигурност регистрирах успешно една любов - почти 100 % сигурна - Серж Лютенс - Bas de soire  Crazy - пудрен ирис!
Кой обичаше ириси?


Аз, аз! На мен Bas de soire, обаче ми беше доста животински. Аз не, че не обичам животинско, но комбинирано с ирис, който по принцип свързвам с чистота не ми понесе. Иначе е чудесен избор, Серж си е Серж: присъствен и интересен! И само да спомена, че и аз така регистрирах любов с парфюма в парфюмерията, когато пробвах и много други. Поръчах го и установих, че никак не е за мен. Така, че задължителното тестване самостоятелно е наложително.  Joy

Честито на инвалидна количка на всички празнували вчера цветя, дървета и храсти!   bouquet

# 159
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 877
Момичета, кажете нещо за Ispahan Yves Rocher  Praynig

Атти, обичаш да всяваш смут в душата ми с рядкости и никому неизвестности. А пък колкото е по-дърто, толкова ми е по-интересно. С неумерена любопитност ще чакам и аз някакви мнения за Ispahan.  Hug Hug Hug

# 160
  • Мнения: 2 321
Ре, да не сте ги объркали? Mr. Green Миришат си на мандарини и на грейпфрути отвсякъде. Whistling

не бе, сигурна съм  Crazy за това така се изненадах:) пак ще ги тествам  Peace

# 161
  • София
  • Мнения: 5 718
Момичета, кажете нещо за Ispahan Yves Rocher  Praynig

Атти, обичаш да всяваш смут в душата ми с рядкости и никому неизвестности. А пък колкото е по-дърто, толкова ми е по-интересно. С неумерена любопитност ще чакам и аз някакви мнения за Ispahan.  Hug Hug Hug
Да, той е рядкост и дъртост  Mr. Green Аз всъщност го пробвах бегло, защото не можеше повече и ми хареса много, но не успях да проследя добре развитието. Най- много утре да отърча пак до забутаното магазинче и след това да пращам пробички от него на когото е любопитен  Mr. Green Мисля, че на Бубс ще й хареса... Бубе, пробвала ли си го?

# 162
# 163
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Аз пък вчера бях на гости и ми показаха парфюм на Avon производство някъде между 80-86 година , с една дървена красива капачка.... Simple Smile)   #Crazy  и още няколко мнооого ретро минита не си направих труда да им запомня марките, че даже и на Ален Мак един дърт парфюм  Joy

# 164
  • Мнения: 288
Здравейте, искам да попитам DKNY be delicious имали 125 мл , и в такова шишенце ли е  http://www.google.bg/imgres?q=dkny+be+delicious&hl=bg&sa … 9,r:20,s:24,i:163

Общи условия

Активация на акаунт