Юли 2007!!! Пролетно-великденска!

  • 51 546
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 098
На една дървена стълба се цепна. Но според мен не би трябвало да слагат всеки път като те си имат ваксина

# 91
  • sf
  • Мнения: 10 197
Сега като се сетя, на Вико му слагаха,когато си цепна челото на бетонния блок,но пък не му слагаха ,когато си сцепи главата на алуминиевата врата  Thinking
а на мен ми сложиха ,когато се ударих на ескалатора .
абе с една дума, не намирам логика  Joy

# 92
  • USA
  • Мнения: 559
Бубе, би трябвало вече да е ваксиниран за тетанус (ДТК?). Криси като си сцепи веждата не му биха инжекции, защото си имаше. Но го шиха, сега има белег на веждата.

# 93
  • sf
  • Мнения: 10 197
имат ваксинация тетанус, ама тя важи 6 месеца.
сетих се,че и при кърлеж бият  Rolling Eyes

# 94
  • София
  • Мнения: 254
Наистина ли само 6 месеца?

# 95
  • Мнения: 43
Да, на мен искаха да ми бият за кърлеж, ама аз не дадох  Simple Smile
Нямам меню за Великден - яйца и козунаци. Дано успея да омеся. Благодаря за рецептите. Трябваше да направя пробен този уикенд, ама тази болест - 5 дена с Т, даже сега пак вдигам  ooooh! Нямам обоняние, вкус, заглъхнал слух, удари ме много лошо Tired
Много ми стана мъчно за Етко. Толкова се бориха  Cry Да почива в мир малкото човече  Flowers Rose

# 96
  • София
  • Мнения: 17 592
Аз не съм влизала от... и аз не помня от кога, а сега...

Милата Стефи, толкова много се бори, от самото начало...
Почивай в мир, Етко, винаги ще те помним...  Flowers Rose Flowers Rose

# 97
  • Мнения: 1 800
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose да почива в миp Етко

Аз съм си вкъщи и с двамата, че Никола вчеpа имаше 37.5...

# 98
  • София
  • Мнения: 254
Да оздравява бързо Никола!

# 99
  • Мнения: 329
Здравейте
Току що боядосахме яйцата и съм доволна горе долу Simple SmileКозунаци се отказах да меся,защото само щях да се ядосвам ако не станат.Поръчах си от кварталната сладкарница Mr. Green.За празниците ще ходим на Кюстендил.
Бързо оздравяване на Никола  bouquet

# 100
  • Мнения: 984
Момичета много красива беше кошницата. Бяха я донесли в църквата и после я занесоха на гробищата. Не сме говорили със Стефи, но съм сигурна, че се е зарадвала. Много мило беше.  Hug

# 101
  • Мнения: 616
Не съм влизала от няколко дни и сега прочетох за Етко .Дано почива в мир милото детенце Flowers Rose.Много мъчно ми стана ,много сили на Стефи и цялото им семейство.

# 102
  • София,
  • Мнения: 4 267
И аз днес цял ден си мисля за тях!
Такъв лош и нерадостен ден не ми се е случвал отдавна, цял де н боядисвам яйца и уж с желание започнах в 13 часа на обяд и  вече с триста зора и нерви и едва стояща на краката си приключих в девет вечерта. Такова боядисване не ми се е случвало Twisted Evil, може би защото не мислех в това което правя! А яйцата дето ги беше купил мъжът ми бяха отврат! Толкова се изпочупиха, че направо се изплаших, че няма да останат здрави, та и трета кора купихме и нея я сварих.  Tired И там жертви, а котлона беше на най слабо - но просто яйцата си бяха с много тънка люспа - едно ми се счупи в ръцете докато го миех преди да го сложа да го варя! Twisted Evil Утре мислим да пътуваме и ние, трябва да изчакаме и Ицко да се прибере от Зеленото училище!
Приятно посрещане на празника от мен!  Hug

# 103
  • Мнения: 766
Прекрасни празници!!!
 Hug Hug Hug Hug

# 104
  • София
  • Мнения: 3 414
Весели празници
Ние се приготвяме и отиваме на село.

Общи условия

Активация на акаунт