Юли 2007!!! Пролетно-великденска!

  • 51 574
  • 738
  •   1
Отговори
# 105
  • sf
  • Мнения: 10 214
ДД
Аз усилено редя бележки.
Надявам се утре банята да е готова и да ходим да си приберем децата.
Пак ми излезе херпес на устата  Rolling Eyes тъкмо ми мина предишния, тотално ми писна.

Весело празнуване!    Hug

# 106
  • Мнения: 329
Здравейте
Тази година при мен се счупиха само 4 яйца и съм доволна.Освен това ги боядисахме за 20 мин Grinning
Мъжа ми днес монтира съдомиялната и довечера ще я пробваме Mr. Green
Ние утре заминаваме за Кюстендил и съм доволна,че поне няма да готвя  LaughingНезнам защо,но напоследък съм като парцал,вечно ми се спи Tired
Весели празници на всички  bouquet

# 107
  • Мнения: 384
Вики,нещо много често ти излизат тия стресници,консултирай се?
Ние снощи боядисвахме вечерта,прибрах се доста уморена и се чудих откъде да започна с чистене,готвене,но децата ми извадиха душата за яйцата.Тъкмо се зарадвах,че имах много малко счупени и те взеха да ги разнасят и вече половината са брак.Едвам отделих няколко здрави и ги скрих.
Днес пак станах и пак чистене,пране,баща ми дойде и изведохме децата в градинката.Там си имаме църква Св. Троица и винаги има настроение празнично,усеща се благодарение на тази църква,а в градинката беше като сбор,пуснах ги на батут,играха там на кораба,умориха се.Седнаха на маса мъжете,децата се успаха и аз се измъкнах долу до фризьорския.Не ми е изгодно там,ама е под блока.Толкова ми беше зле косата,че ходих вързана,няма сресване,небоядисана.Подстригах си 5 пръста коса,боядисах се,олекна ми.И утре пак ще посрещам гости.

# 108
  • Мнения: 1 836
Ние днес ходихме до Копривщица, беше по-студено от София, около реката всичко беше разкопано, някакви алеи правят...но пък беше разнообразие някакво. Утре съм на фризьор и после вкъщи да правя козунаци, а Д ще ходи с децата до Благоевград. Междудругото още не съм отбила (не са му сложили ваксината още), но затова пък разредих кърменията с даум ексол. Драми не прави, само си търси водата след това. Вчера хизлизах с моята приятелка и се прибрах към 12 ч (нарочно, за да ги поставя пред свършен факт). Д ги беше сложил в 10, като е очаквал, че ще му е трудно приспиването на Валери, но много лесно е заспал

Дани страхотниса ти яйцата, при мен много се счупиха при варенето и още толкова Никола счупи. Но пък боядисахме много бързо с капкомери и седеф

# 109
  • Мнения: 984
Тази година при нас се пукна само едно яйце. Започнах да боядисвам с Косьо, но малкото се разсърди нещо и довършиха с баща си  Mr. Green За първа година ме отмениха.
Дне пък слязохме в градинката пред блока и поразчистихме и засадихме разни красотички. Една съседка изкоментира от балкона, че днес не се работило   Shocked
После ходихме за козунаци - онези от фурната до Руски паметник, за които писах. Тази година са по 12 лв броя и всички бяха изкупени и имаше опашка от над 10 души да чакат да извадят следващите   #Crazy
Ние пропуснахме...
Лека вечер на всички и хубави празници  Hug

# 110
  • София
  • Мнения: 254
И при нас от 30 яйца се пукнаха само 3, освен това за първи път от няколко години насам станаха със свежи светли цветове. Тук духа ужасно и цял ден не сме излизали, след малко ще отидем поне до магазина. Облагородили са целия квартал - нови площадки детски, три броя само в квартала, две игрища, нови тротоари, градинки, много е хубаво.

Марти, каква ваксина ще слагате сега?

Аз се каня да слагам А+С.

Козунаци ще правим май утре сутринта рано с майка ми.

# 111
  • София
  • Мнения: 17 595
Донси, гранофорин пробвала ли си дали ще помогне за херписите?

# 112
  • Мнения: 43
Христос Воскресе! Да сте живи и здрави момичета!   Hug

# 113
  • Мнения: 329
Христос Воскресе!Много здраве ,щастие,благоденствие на вас и вашите близки Hug

# 114
  • София
  • Мнения: 17 595
Честит празник на всички православни християни!

# 115
# 116
  • Мнения: 1 836
Христос Возкресе! Бъдете здрави и много щастливи!

Айка, ще слагам реимунизация или на пентаксим или на синфлорикс (една от двете я сложихме преди два месеца). Синфлорискът (като превенар + още нещо) е задължителна вече. Кажи ми нещо за менинго А С, чудя се

Вчера на обяд се бях намазала с даум ексол (много) и на Валери не му направи никакво впечатление, отчайна съм Shocked Сега решихме да се покривам някъде като дойде време за заспиване и Д да го приспива

# 117
  • Sofia
  • Мнения: 559
Христос воскресе! Здраве и благоденствие, на вас и семействата ви!

Утре си прибираме децата, че днес ще е натоварено по пътищата. Вчера бях шампион, месих питка и пекох агнешко, майсторски се справих и с двете. Толкова бях горда, че чак си снимах питката, стана чудна. За сметка на това козунакът ми е купен, от една пекарна в Павлово, собственикът е французин, което си личи по всичко, което продават. Изчистих, пия второ кафе на двора и после не знам, искаме да ходим до един градински център, дано работи.

# 118
  • Мнения: 329
Привет
Ние след малко тръгваме за София.Изкарахме си страхотно  Simple SmileНавих се да дойда за седмица тук с децата,за тях е райско Heart Eyes
Аз вече приспивам Вико без кърмене,но нещо поднови нощните набези  Mr. GreenНапаст голяма е .Марти ако има начин изчезни за няколко дена Mr. GreenУспех в отбиването
Деси завиждам за кафенецето в двора Sunglasses

# 119
  • София
  • Мнения: 254
марисса, какво да ти кажа за ваксината - нищо ново не знам, информацията ми е от когато я бяхме проучвали навремето, само потвърдих с педиатъра, че няма нещо по-ново и че все още смята, че е добре да се направи. С пентаксим, превенар/синфлорикс и А+С се изчерпва всичко налично срещу менингит.  Моят самолет има около четири часа закъснение и от летището си се прибрах, добре че е почивен ден поне днес.

Общи условия

Активация на акаунт