През СЕПТЕМВРИ моето тумбаче, ще е вече малко пеленаче!

  • 22 991
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 237

Нито изследвания, нито видеозон е нужен всеки месец. Но тук пак влизам в полемика от типа За и против ваксините.  


sky*, права си  Peace Но съгласи се, че не всички бременности са безпроблемни. Не искам да разправям през какво съм минала, да не плаша момичетата. Само който е минал през тази мъка, знае, че е абсолютно задължително да се следиш по обстойно. Ако сега пак в началото на бременността не бях ходила по-често да ме гледат и да взема мерки, пак щях да си загубя бебето.

# 61
  • Мнения: 40
Фейт, прекрасна тема! Simple Smile Ето ме и мен!

# 62
  • Мнения: 224
Благодаря за пожеланията за моя мъж  Hug   bouquet И на Фейт благодаря отново за хубавата тема  Heart Eyes   bouquet

# 63
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Леле,момичета пет изписани страници  Shocked ,много сме добри  Mr. Green
Аз се връщам от БХС.Огледахме и бебчето хубаво на ехограф.Всичко е наред за сега  Praynig
И аз съм в отбора на сините щъркели stork-boy ,много юначета много нещо  Simple Smile .99 % ми казаха,че ще е момче.
Хайде,връщам се да ви чета.

# 64
  • Мнения: 354
Стефанел честито щъркелче Hug
Искам и аз да знам щъркела вече newsm45 не е честноооо, а на преглед съм чак на 26-ти за ФМ
НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ!!!

# 65
  • Варна
  • Мнения: 64
Момичета има ли някой с отрицателна кръвна група да разменим опит  Grinning. Сега чета, че инжекциите с анти-Д гамаглобулин се бият веднъж в 28-ма седмица и веднъж 72 часа след раждането, като едната инжекция струва над 200лв. По принцип се поемала от ЗК, но в болниците се правели на ощипани и те карали да плащаш, защото уж се е изчерпала. Някой компетентен  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 2 096

Нито изследвания, нито видеозон е нужен всеки месец. Но тук пак влизам в полемика от типа За и против ваксините. 


sky*, права си  Peace Но съгласи се, че не всички бременности са безпроблемни. Не искам да разправям през какво съм минала, да не плаша момичетата. Само който е минал през тази мъка, знае, че е абсолютно задължително да се следиш по обстойно. Ако сега пак в началото на бременността не бях ходила по-често да ме гледат и да взема мерки, пак щях да си загубя бебето.
Съгасна съм.. написаното от мен е за безпроблемни бременности

# 67
  • Варна
  • Мнения: 773
Анхела шишетата Tommee Tippee наистина са много сладки. Три мои приятелки в момента ги ползват и са много доволни  Peace
sentex аз съм отрицателна кръвна група. Първият път като родих и в рамките на 72 часа ми я биха. Не съм плащала. Сега ще съм в частна болница та не се знае.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 64
И аз съм А–. Ще питам в МД и ще докладвам  Grinning

# 69
  • Мнения: 2 096
Тя и santex ще е в нея болница. Аз съм 0+ и нямам информация, но е много важно да си я биете.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 773
При кого беше ти в Майчин дом? Скай много хубава кръвна група и мъжа ми е такава Peace Преди малко обърках със Сентекс  Embarassed

Последна редакция: пт, 06 апр 2012, 19:55 от Barbera

# 71
  • Мнения: 2 802
И аз съм в отбора на сините щъркели stork-boy ,много юначета много нещо  Simple Smile .99 % ми казаха,че ще е момче.

Честити сини гащенца   Hug

# 72
  • Мнения: 0
sentex аз също съм резус (-). Както каза и Barbera и на мен ми я биха след първото и второтора раждане до 48-мия час обаче. Имай също впредвид, че ако таткото е пък резус (+) трябва да ти се правят и допълнителни изследвания за антитела. Важно е да го споменеш пред АГ.

# 73
  • Мнения: 0
Да допълня само за инджекциите, че не съм плащала за тях.

# 74
  • Мнения: 76

Нито изследвания, нито видеозон е нужен всеки месец. Но тук пак влизам в полемика от типа За и против ваксините.  


sky*, права си  Peace Но съгласи се, че не всички бременности са безпроблемни. Не искам да разправям през какво съм минала, да не плаша момичетата. Само който е минал през тази мъка, знае, че е абсолютно задължително да се следиш по обстойно. Ако сега пак в началото на бременността не бях ходила по-често да ме гледат и да взема мерки, пак щях да си загубя бебето.

Мен ме следят още от преди закъснението на цикъла, когато имаше само подуване, без плоден сак. През две седмици - вагинален ехограф. Правим и кръв и урина няколко пъти. Инжекции два вида за задържане в задника сутрин и вечер - беше ми станал син и на бабунки. Едно кило хапове (когато е възможно - хомеопатични). Но да не казвам, че в държавна болница да са ме изпуснали поне три пъти. Така че важното е лекарят да е кадърен, пък ходенето и прегледите - колкото често се наложи. Дано никога не ви се налага както на мен.

Общи условия

Активация на акаунт