ОКТОМВРИйчето Стоян е вече батко, вкъщи има бебе сладко

  • 29 136
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 42
Dobro utro! Krasi Hug kefish me.

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 366
Добро утро!

Оле скарлатината си е заразна, но зависи и от имунитета на детето. Тея не прихвана след като яде от една чиния с болно дете /не знаехме че е болно/. За сметка на това обаче учителката им се разболя след като в групата имаше 1 болно дете. Няма имунитет срещу нея и може да си се боледува многократно и никой не е застрахован. Дано Симона не е прихванала и си лудува спокойно навън в хубавото време.

hailie ще ме извиниш ама ме развесели. Ако някой тропаше при нас и аз бих се изнервила и те разбирам.

# 722
  • София
  • Мнения: 167
Добрутру, макар че не виждам какво му е доброто. Да те събудят в 6 си е направо китайско мъчение!  Crossing Arms Никога не съм можела да ставам рано и това много ми тежи! Поне днес е хладничко и пусовете от тополите са се кротнали, за сега, че напаво ми лазят по нервите. По 5 пъти чистя у дома.

Краси, май прекалено от много неща се нервираш. Я го давай по-спокойно. Не се опитвай да промениш света. Живей си живота и не ги мисли чааак толкова нещата. За съпружеското тяло нали знаеш, никога само едната страна е виновна, а майсторите - тях какво им дреме, че Симето искал да спи, те нали имат работа за вършене, гонят график, срокове. Ако спрат 2 часа на обяд, ще си ги отработват след 5-6. Ние нали си имаме и ние майстори под ръка и си бачкат момчетата нон-стоп. На йоси хич не му дреме, че в съседната стая чукат и тракат, спи си като пич на обяд по час-час и половина. Просто днес излезте някъде навън да спи дребоса и светът ще ти се стори по-красив и по-спокоен. Не се бори за каузи, които са обречени. СЛагай си реални цели и ще си по-щастлива.  Hug

Ох, отивам да се разправям с чаветата. Надуха ми главата. Поне едното смятам днес рано-рано да го разквартирувам в градината, а другото да заспи, моля, в количката пердиобедно ,че с това ставане в 6, едвал и ще издържи до обяд. И после вместо да се прибера и малко да опъна краката и да порелаксирам, ще трябва да "вардя" майсторите  Crossing Arms

# 723
  • Мнения: 109
Heili strashna si - tozi nomer na maistori s malkata i poliziq go pravih i az predi nqkolko meseza........ama slizah dva pati da pravq zabelejki i  nakraq izpushih. Uspokoihte me,4e ima i drugi de4itsa,koito hapqt i udrqt. I az hvashtam rachichkata i i kazvamm da gali,no vse edno govorq na stenite i sledva oshte 1 shamar i taka.... ooooh! Sega ot izvestno vreme me boikotira s drehite. Ne iska da i oblicham kakvoto sam prigotvila ami tq si vadi drehite i iska da obuvame edni i sa6ti kezove,no ve4e e ujasno gore6to za tqh i obli4aneto i obuvaneto sa nqkakav ad ot izvestno vreme nasam. #2gunfire #Cussing out
I az ne smqtam da 4istq na 12. Nikoi ne ni e dlajen da ni 4isti,sled kato ne iskame da ni e 4isto. Hubav den!

# 724
  • Мнения: 790
Кат, ти кирилица нямаш ли бе мила? Каква е тая чатерица всеки път? Тя и Скорпи пише на чатерица, ама поне е кратичко, та минава.  Crossing Arms

Уляхте се с тези скрити текстове.  Crossing Arms

Исках на още някой да се скарам, ама май няма на кой. Отивам другаде да си изкарвам нервите.  Joy

# 725
  • Мнения: 109
Izvinqvam se,no bqx spodelila oshte predi izvestno vreme,che neshto se sluchi i ot samiq sait kato vlezna ne mi dava da pisha na kiriliza,nito ot moq kompiutar,nito ot saita opziqta. Nqma da pisha,dokato ne go razbera.

# 726
  • Мнения: 790
Пиши де, бъзиках се. Можеш да ползваш кирилизатор ако искаш, но и да не, пак ще те четем.

Спирам да пиша днес, че да не изгоня всички от темата.  Simple Smile

# 727
  • Мнения: 3 500
Аник, да, по стария ред. И слава Богу, че сега може би нямаше да се класираме, както не се класирахме и в 50-то ОДЗ, ама там е огромен наплив. Иначе си има и предимство, че не е класирана, защото 28 ясла много ми харесва, а и на малката също. Недостатъка е, че догодина трябва през ИСОДЗ да кандидатствам за градина. Аман вече.

Момичета, не се ядосвайте за нищо. Радвайте се на живота и на семействата си.
Лек ден от мен, хуквам по зали.

# 728
  • Мнения: 65
Здравейте  Hug

Оле,ма ... стига си се карала  Mr. GreenИначе доколкото знам,скарлатината има инкубационен период и ако е била контактна през последната седмица,сега и да я спреш,не мисля че ще е от особено значение.На мен Коко ми беше 2 пъти вирусоносител на скарлатина и аз 2 пъти я изкраха пойкрай него  Mr. Green(единия път бях и на сериозни антибиотици даже  Mr. Green) Но си мисля,че ако е била контактна,няма смисъл да остава вкъщи,а дали ще се разболее,никой не може да каже на 100 % Хайде целувки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Краси,добре че не живееш в нашия блок,тогава всекидневно трябваше да стоиш по стълбите  Mr. Green Давай го малко по-изи .... разбира се,че не е приятно,но в крайна сметка в тези кооперации не живеем самички .... това е неудобството,а и законите самите полицаи не им пука за тях,пък камо ли на ремонтиращите  ooooh!  А и представи си да са някои агресивни,как така сама скачаш?? Аз не бих посмяла Simple Smile) Радвам ти се на ентисиазма,но си мисля,че приемаш твърде много неща,твърде лично,затова идва това временно нервно напрежение  Hug  bouquet Не обръщай внимание и ще видиш ,колко по-лесно е всичко,та ти си толкова млада още  Hug Hug Heart Eyes Гушкам те  Hug

Ноел,хубавото на СДЯ е,че догодина ще имате 1 точка отгоре,което си е почти 100 процентова гаранция,че детето ще бъде прието  Hug  bouquet И аз обожавам Чифлика,радвам се ,че сте изживели един хубав рожден ден!!!

# 729
# 730
  • София
  • Мнения: 17 378
Марв-чо, Коколино се казва яслата, тук близо до РУМ-а е.
Иначе има и една Бърборанчета до бизнес парка, там е 295 лева такса, плюс по 7 лева на ден за  храна. Има и една Аника, но там така и не успях да се свържа по телефона и не знам как е.
Дано ти свърши работа  Hug

# 731
  • Мнения: 42
Ole, ne mi se sardi, znam, che e nepriqtno, no se okaza, che telefona mi, za koito predi 3 god. dadox nqma da vi kazvam kakva suma e bez operacionna sistema i se vodi dizainerski. Na legeo ne moga da vidq snimkite, trqbva v samiq sait da vlezna, za da vidq

# 732
  • Мнения: 438
Краси, днеска взимаш 2-3 бири в багажника на количката и с куч и Мони на някоя пейка в парка - мммм,супер ще ви е  Hug жалко,че сте далече, бих дошла за компания.
Оле, по-добре да не карате скарлатина - Момо я изкара от градината, голяма гадост - ангина, висока Т, и поне 10 дни АБ....  Tired
лек и слънчев ден от мен  Hug

# 733
  • Мнения: 1 167
Хейли,опасна си Joy,моя мъж е същия,ако му вдигне някой шум докато спи и започва скандал,с комшиите де,иначе аз редовно"шумя" hahaha около него докато спинка.
На 12 съм на работа и няма да чистя,иначе бих се включила Peace
Ели,много сладки снимки,а ти си толкова стилна и хубава Hug
Да попитам къде се намира този Чифлик newsm78

# 734
  • Мнения: 2 286
Легео, много красиви!! Честито християнче Heart Eyes Heart Eyes

Диде, аз не пия никакъв алкохол, освен това за мен опцията да сме цял ден навън е докато Симеон спи аз да бутам количката. Той в спряла количка не спи, даже като спра на светофар се събужда.

Наде, Илка, смятам, че ТОЧНО АЗ съм тази, която се СЪОБРАЗЯВА! Не смятам, че да вдигаш шум от 14 до 16 е нормално и нещо, за което трябва да си мълча, след като редовно и системно ми чукат, хлопат, режат кво ли не още. Освен това те работят от 8:30 до 22:30, извинете ме, но 2 часа мисля, че няма да ги преебат кой знае колко. Също така, като искат да си правят каквото си знаят, да ходят по полето, там никой няма да им прави забележки. Аз не искам нещо извънземно, а само да се спазва закона. И пак казва, големия проблем дойде, защото ме излъгаха в очите. В крайна сметка трябва всички да се съобразяваме, щом сме решили да живеем със съседи.
Освен това, абсолютно никой не дойде и не каза: "Извиняваме се, имаме много работа, за една седмица ще вдигаме шум и после няма". Поне една бележка да оставят. Това са елементарни неща.
Когато Симеон ми беше с колики, после зъбите и плачеше по цяла нощ, ходих до всичките си съседи около нас и лично им се извиних, обясних какво е положението и че се стараем възможно по-малко да плаче, защото знаем колко е неприятно в 3, в 4, в 5 бебешки плач да прекъсне съня ти. Хората го приеха, изтърпяха го и сега даже заедно си разхождаме кучетата и си говорим за "онова време". Нито виждам нещо срамно, нито нещо страшно да се извиниш, хора сме, може да се разберем.
Но най-безцеремонно да ме лъжат в очите, няма да позволя на никого! Naughty

Тези на 4-тия етаж ден през ден купони правеха, никакво съобразяване в 2-3-4ч луди чалги и кючеци! Виках полиция, разправях се - ефект 0. Накрая им спряхме тока няколко пъти и вече повече от месец няма гюролтии по нощите. И пак беше, защото ме излъгаха.

Винаги има начин, само желание трябва Peace

Общи условия

Активация на акаунт