КГБ=Клуб на Готините Баби - 121.

  • 50 687
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 430
                                  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛИНА!

            МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ И ПОЖЕЛАВАМ,
            А НА ВАС ДА НОСИ МНОГО УСМИВКИ И ГОРДОСТ!


                                       

                                           ЗА НАЙ-ЩАСТЛИВАТА БАБА ШПУНЦ
 
                         

# 46
  • Мнения: 1 563

Здравейте момичета !  HugДа изпълним душата с благодарност, сърцето с любов !
Прекрасен ден, успешна нова седмица и една безкрайна поредица от много щастливи мигове! Kissing Heart Flowers Bouquet lovekiss


Честит детенце!
Бъди вечно здраво като диаманта,
бъди вечно усмихнато като слънчицето
бъди вечно щастливо
!


за мама и баба

# 47
  • Мнения: 1 563

Здравейте момичета !  HugДа изпълним душата с благодарност, сърцето с любов !
Прекрасен ден, успешна нова седмица и една безкрайна поредица от много щастливи мигове! Kissing Heart Flowers Bouquet lovekiss


Честит рожден ден детенце!
Бъди вечно здраво като диаманта,
бъди вечно усмихнато като слънчицето
бъди вечно щастливо
!


за мама и баба

# 48
  • София
  • Мнения: 4 177
Шпунц , да ви е жива и здрава принцеската  Елина  newsm59

Пожелавам и щастливо детство!

# 49
  • Мнения: 1 250
Честит рожден ден на Елина.Да ви е жива и здрава, да расте весела и щастлива, заобиколена от обичта на мама, тате, батко,баба и дядо

# 50
  • Мнения: 7 385
ШПУНЦ,ЧЕСТИТА ТРЕТА ГОДИНКА НА МАЛКАТА ЧЕРЕШКА ЕЛИНКА!ДА Е ЖИВА,ЗДРАВА,УМНА И КРАСИВА!ДА РАСТЕ ЩАСТЛИВА И ДА ВИ РАДВА С ПОСТИЖЕНИЯТА СИ!


          Ох,цял ден не мога да седна до компа!Отпуск съм ,но изобщо не мога да смогна.Май съм се разконцентрирала! Thinking Бяга ми напрежението и организацията и....провал. Laughing Сто неща съм започнала и дано свърша до края на деня!

# 51
  • Мнения: 2 099
Шпунц, честито да ти е съкровището! Радвай му се, радвай му, радвай му се - това общо щастие, днешното, повече няма да се повтори с Елинка.
 newsm51
Утре вече ще е друго.
И аз се позадействах - качвах чували на тавана, изпокарах се с приятелката, дето помагаше, задето съм слагала нещата на погрешните места. А тя е толкова готина! Ама малко командир пада.
И се готвя за боядисване.  easter
Момичета, не мислите ли, че белите яйца - така хубави за боядисване! - са с доста крехки черупки и половината се изпонапукват още при варенето? Нещо съм въздържана спрямо чисто белите яйце... А??? Пък те май са и полски - кой знае колко са пътували насам. Има и някакви "Ангелов" - щастливи и свободни  Joy

 easter

# 52
  • Мнения: 1 997
Привет !!!
Шпунц - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  НА ЧЕРЕШКАТА ЕЛИНА!НЕКА ВИ Е ЗДРАВА И ВСЕ ТАКАВА ЧАРОВНИЦА !!! Hug Hug Hug



След събота и неделя тази вечер го отдавам на релакс Grinning
чакам павел да се прибере и да приготвя едни аламинутни яйца ,а салатата вече е готова.
Това ще ми е за тази вечер работата Grinning

До по-късно момичета

Здравче - миналата година имах горчивия опит с белите полски яйца - варих на бавен огън,по няколко в тенджерка и пак се изпо напукаха. А ,че стават по-красиви - спор няма.
Вече две години купувам от течните седефени бои ,с които се получават красотиии- само с пръстите се работи и фантазия.
Аз пък се зарових да чета за курабийки - нещо по-различно от това ,което правим с мама от години.
Ако имате  изпитани - пишете Hug Hug

Последна редакция: пн, 09 апр 2012, 18:43 от Gabkata

# 53
  • София
  • Мнения: 4 177
Аз винаги боядисвам кафявите яйца. Черупките са по-твърди и цветовете стават по-наситени.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 672

Шпунци, да ти е жива и здрава Елинка! Да расте умно и красиво дете и да ви радва много!




# 55
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит рожден ден на Елинка!
Здраве , щастие , весело и безгрижно детство!
Весел празник и много подаръци!

# 56
  • Мнения: 77

Здравейте! Hug

Днес при нас е облачно и студено време, не сме излизали изобщо. Надяваме се утре времето да е "по-така", че да може да отидем до парка, да побягат момчетата, да се полюлеят на люлките, да хапнат хамбургери и т.н....................
За яденето са много капризни, днес съм им сготвила по тяхно желание- "одрах" четири пилешки бутчета, сварих ги, обезкостих ги и ги сготвих с картофи "на котлон", не искали в тава и във фурната, а на мен така ми е по-лесно, ама ха де, нали са ми на гости въртя им се на пета, иначе няма да го ядат, пък ще има ядене и за утре.
Два дни правя и таратор, много го обичат, но без чесън, добре че искат орехи и копър, все пак да прилича на нещо!!! Laughing

Една ме е завъртяла.............Борко е на ски-лагер на Боровец, сестра ми днес е пак в София, на преглед във Военно-медицинска академия, заради камъка в бъбрека, професора и определил дата за операция чак на 4 юни, Диляна е в Търново........за кого да мисля по-напред не знам!!!




Шпунц, честит рожден ден на Елинка-бубулинка!
Да ви е жива и здрава порасналата манекенка,
нека сладката черешка да ви е умница,
да расте послушна тази хубавица,
за радост и гордост най- голяма,
на баба, дядо, вуйчо, татко, батко и мама!
                       Наздраве!



За рожденничката.

      За мама и баба.

# 57
  • Мнения: 11
Шпунц, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛИ - НЕКА РАСТЕ ЗДРАВО, ВЕСЕЛО И ПАЛАВО ДЕТЕ, ДА ВИ НОСИ САМО РАДОСТ И ДА УСПЯВА ВЪВ ВСИЧКО, ДО КОЕТО СЕ ДОКОСНЕ  newsm51 newsm51 newsm51

# 58
  • София
  • Мнения: 16 024
Шпунц, честит рожден ден на Елина! Пожелавам здраве и много весели детски игри.
А вие, големите, много да я слушате.   bouquet
Здравке, за яйцата и аз съм като Римар. А и не се вторачвам много - да са цветни, да спазим традицията.  Никога не ми е пукало от какви кокошки са,, да са пресни само  - няма аз да съм нещастна, я.
Танита, не се притеснявай за сестра ти - Военна болница са много добри лекари и друг персонал. Винаги с внимание се отнасят към пациентите. От личен опит го пиша. Народа се хвърля на Токуда, но после мърморят и не са доволни. Борко си кара кефа с приятелчета, няма страшно. За Дилянка - в Търново е студено и ветровито, но няма начин.
Янке, как е Мел след операцията?
Габката, изкарай си и една реанимация след почивката - това ни е останало.  Laughing



# 59
  • Мнения: 7 385
            Гледам,че коментирате боядисването на яйцата.Аз ще ви  кажа как се боядисват /без значение дали са бели или кафяви / бързо и лесно при това без много ,много разходи за бои. Laughing Нарязвате на ситно  обелките на лук и бяла хартия.Намокряте яйцето и го овалвате в разбърканите парченца хартия и лук.След това го завързвате в парче найлонов чорап или тензух и нареждате в тенджерата за варене.След като се сварят яйцата ги потапяте в зелена боя и ето резултата:

Общи условия

Активация на акаунт