КГБ=Клуб на Готините Баби - 121.

  • 50 681
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 099
Здравче Макавели живее в Русе.
 Макавели дано бързо ти мине болежката.
 Айша теб поотпусна ли те болката в крачето?

Ох, сори! Вярно бе! Ама аз съм като овцете   animal085 Един път си знам и все по него си карам.

# 721
  • Мнения: 11
Момичета, благодаря ви за съпричастността  Hug Hug Hug

Коляното не е подуто, освен това го движех и сгъвах в определено положение. Но направо усещах как ако изпука /както схванат пръст/ и ще се освободи. Ходихме в 9 ч - човека с няколко пипвания и сгъване на крака го освободи. Аз си го усещах, че е захапан,  но сама нищо не можех да направя. Снощи цяла вечер лежах да не го товаря. Все пак от притискането леко има възпаление, но сега си тропам в кухнята и макар и малко да ме боли - все пак ходя.
Ако до понеделник остане болка, все пак ще ида на лекар. Аз си имам стара травма на това коляно и явно ще си му нося последствията  newsm78

Ив, големи сладури са ти момчетата - да ви носят само радост и да успяват в живота си  Hug

# 722
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 290

 Здравейте, момичета!
Аз малко позачезнах, но до сега имах доста ангажименти в у-ще, връщах се в късния следобяд и то...кое по-напред newsm78 Да не казвам, че тук няколко вечери лекувам все одрани колена hahaha
Днес най-после свърши и последната галимация - фестивалът на божурите! Тази година беше в едно друго село - Божурово. Добре мина. Поляната беше поне равна, не е като на Беловец на баир.Имахме и гости от Румъния и Турция. Съответно имаше и десетки сергии, палатки, тенти и толкова народ,че все ме беше страх да не загубя Криско и Анжелка.Като миналата година имаше кулинарно състезание по села: палатки на селата и приготвяха ястията на място. То бяха едни казани, едни сачове, едни скари... И като мине комисията всичко се раздава на хората безплатно. Мен като ме видят с две деца - от всичко двойно, та се върнахме с една чанта баници, мекици, карталачета, курабии, гюзлеми, баклава и какво ли не. Накрая дори торта ядоха Joy Та за това ме нямаше през последните дни.
Виждам, че и празнували има НА ВСИЧКИ НАЙ-ДОБРИ ПОЖЕЛАНИЯ!

# 723
  • София
  • Мнения: 4 177
Здравейте мацки,
днес бях на заведение с децата на наши приятели, които са в Канада и сега са си дошли в отпуската. Заведението е страхотно, но е на много забутано място иначе /между къщите над южния парк/.

# 724
  • Мнения: 1 250
Олеле стигнахме 50 стр newsm78

Иви, момчетата ти са чудесни, да са живи, здрави, да жънат успехи а вие да им се радвате.

Макавели,Айша, преминаха ли болежките?И аз наново започнах през нощта да се събуждам от болки в краката, да видим до кога #Cussing out

Напоследък все не ми стига времето,ми то така е като си пенсионер. Когато работех на пълен работен ден и къщата си гледах и пазаруване и готвене и за сериали имаше време newsm78 newsm78 hahaha

Да ви пожелая на всички без изключение лека вечер , пък утре живот и здраве ще си пийнем заедно кафето Hug Two Hearts

# 725
  • София
  • Мнения: 16 003
Ивлин, много сте хубави с момчетата.
Аз се поразходих, отметнах част от задачките.
Крака продължава да ме боли, мажа го с волтарен. Като повървя повече и заболява.
Ще мине, къде ще ходи.
Каролин, наистина докато сме на работа някак си се организираме и бързо свършваме задачките. А в къщи по цял ден има какво да се прави. Но пък не си притиснат от работно време и стрес да не закъснееш.
Янке, вие сте били в ролята на попските деца на Задушница  Joy
Римар, това заведение да не е на Сребърна, преди Хладилника?
Имам спомени там за едно с отделни къщички, но му забравих името.
Може пък да го посетим някоя събота или неделя по обяд, а?

# 726
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Заповядайте в новата темичка!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=657791.0

Общи условия

Активация на акаунт