КГБ=Клуб на Готините Баби - 121.

  • 50 707
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 672
Добра вечер, девойки!   Здравче, къде отиваш в леглото толкоз рано? Аз сега сядам пред комп, че Вради го сложих да спи сега.

Танче, още поне толкова години да сте заедно с дядо Стефчо и да живеете в мир и сговор, да се радвате на близките си!






Момичета, лека ви нощ, че отивам да гледам филм.  Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 77

Момичета, благодаря ви за чудесните пожелания! Heart Eyes Hug
Дано да се сбъднат! newsm10
Специално ви благодаря за люляка, напълни ми душата! Hug
И вие бъдете живи и здрави и смело крачете по житейската пътека след нас, ние с дядо Стефчо правим пъртината, та пътя ви да е лек и приятен! smile3503

Дядо Стефчо изобщо не се сети за празника докато не му казах! Мъжка им работа! newsm78

Утре пенсионерите ще участваме в почистването, в 8.30 ч. трябва да сме в Клуба, найлонови чували и ръкавици донесоха от преди 10 дни, така че хлабаво няма, ще чистим!!! Joy

Янче, гледах новините в 22 часа по БТВ, пак се прочу Беловец! То там не само курвари живеят, ами и педофили!  #2gunfire bash #Sniper

Ще лягам, че утре трудовден ме чака! Laughing Joy hahaha tooth smile3503



ЛЕКА  НОЩ !

# 707
  • София
  • Мнения: 16 050
Пропуснах новините - каквое станало в Беловец?
Лека нощ от нас с Пламен.

# 708
  • Мнения: 2 099
Добрутро, девойки мили!
Ха да ви е спорен днешният Ден на чистотата!
Танче, ти трябва да се понасяш за Клуба, нали вече?
Маринка, и аз днес съм с детенце ... От следобяда.
Да ви се "пОфала" /по северозападному/ - купих несметни количества пресни аспержи и сега ще си ги чукам в главата. Е това е то - баба ви Мравка.
  Animal Snail  Animal Tropical Fish

Относно конкурсите - не мога да спра да се надявам на справедливост.
Затова пък наскоро четох авторитетно изследване на няколко обединени от най-крупните университети на планетата - "кои качества подпомагат най-много успешната кариера?" Ха познайте! Ето началото на ранг-листата:
1. Да се подмазваш на шефовете. Точно този глагол е използван!!! doh
2. Да си в перфектни взаимоотношения с колегите.
После дълго време няма нищо, и идва ред на качествата.
Пфу! Гади ми се чак! Я да не си разваляме деня.

НАПРЕД КЪМ БОКЛУЦИТЕ!

# 709
  • София
  • Мнения: 1 529
Добро утро девойки. Heart Eyes

 Станала съм преди изгрев,ама си имам ранубудна девойка. Ставай бабо ,Елина се е набудала.
 Много мразя кампанийните неща. Затова няма да
чистя. Нека никой не замърсява. Писна ми да си нося боклуците в джоба с километри и да няма кошче за боклук. В Дружба е облачно и през ноща еваляло.

# 710
  • Мнения: 2 099

Ставай бабо ,Елина се е набудала.


 rotfImao rotfImbo
И у нас има такива изпълнения. Имам си гостенче от Пловдив. Будим се с Йойо, аз - в тоалетната. През това време той се намърдал в стаята и дори под завивките на спящата гостенка - ама ни в клин-ни в ръкав! И взел да я агитира, че вън вече е светло и трябва да се става. А момичето - поспаливооо!
 #Crazy

# 711
  • София
  • Мнения: 1 529
 Браво на Йо ,той е малък ,но вече знае..... Да се намърда в момичешки легла. Wink

# 712
  • София
  • Мнения: 2 672
 hahaha hahaha hahaha

Браво на Йо ,той е малък ,но вече знае..... Да се намърда в момичешки легла. Wink




E, пък баби, вие искате да спите, когато децата са будни ли?  Heart Eyes Така е, веднага трябда да скокнем с тях.  Hug Hug Hug


Ха, сега добро утро и приятен ден, сладурки

# 713
  • Мнения: 1 563
                   

Добро съботно  утро ранобудни момичета- Маринка, Шпунц, Здравче... Hug Hug
Добро утро и на всички останали момичета !!! Hug Hug Hug
Приятни почивни дни и да ви е леко и цветно на душата ! Радвайте се и си поглезете малките съкровища !!! feeding newsm64 family sling sun sun :sunn1

# 714
  • Мнения: 7 391
            Добро утро и лек и спокоен ден!Моят със сигурност е под пара както и нощта! Sad

# 715
  • Мнения: 11


Привет и от мен  Grinning

Танита, БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И СЕ ОБИЧАЙТЕ ВСЕ ТАКА С ДЯДО СТЕФЧО ДО ДЪЛБОКИ СТАРИНИ    smile3525 smile3525 smile3525

През нощта валя хубав дъжд и сега е свежо и прохладно. Днес е големия ден за чистене, а аз съм контузена  Sad Снощи като се прибирах от работа качвайки се в тролея си посуках явно коляното - изпращя нещо и ... едва слязох после. Само аз си знам как се прибрах в къщи. След малко ще ходим да го намести някакъв човек, който умее. Дано се получи, че съм като куцо пиле  Wink

Хубав ден ви желая и приятен уикенд

# 716
  • Мнения: 2 099
Макавели, това не е шега работа /казва човекът със скъсан менискус и 300 други коленни проблеми/. Подуто ли е, подвижно? Внимавай ако ходиш на чакръкчия. По-добре иди в Пирогов, ИСУЛ или Военната да го снимат.

 newsm27 smile3509

# 717
  • София
  • Мнения: 1 529
 Здравче Макавели живее в Русе.
 Макавели дано бързо ти мине болежката.
 Айша теб поотпусна ли те болката в крачето?

# 718
  • София
  • Мнения: 16 050
Добро утро!
Шпунц,  засега не боли. Но от сутринта само седя и не го натоварвам. Сега излизам и ще се движа доста/налага се/. Предполагам, че ще ме заболи и ще си куцукам.
Макавели, сигурно имате спешно отделение в Русе - отиди да го видят.
Тия разбиращи дядовци не ми вдъхват доверие.
Здравке, Йо-йо е пич - знае при кого да си легне  Joy

# 719
  • Мнения: 894
Здравейте,момичета! Hug Hug
Макавели,Айша дано бързо минат неразположенията.Макавели мисля че трябва първо да си направиш снимка.
Снощи бяхме на гръцки ресторант-узо и сиртаки и днес не съм в час-голова болить.Ето ги  и моите слънца!
цък

Общи условия

Активация на акаунт