КГБ=Клуб на Готините Баби - 121.

  • 50 798
  • 726
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 751
И аз да се отчета за днес.
  Здравче-мравче  Hug Hug Hug! Хубаво си ме сънувала сред цветята, само да не взема да ги гушна  Joy Hug Hug
  Шпунц,видях снимките. Хубави деца,хубаво облечени и хубаво гледани.И растат като гъбки.Но момата ви е много гиздава.Много тоалети имате и все оригинални.
  Роси,браво на теб и помощниците! Вече сте готови с курабиите.Сега остава помагачите да ги излапат до събота и да започвате пак. Joy
  Каролинче,струва ми се,че при вас празниците се нижат един след друг.Може би,защото се разминават с нашите.Но това е много хубаво.
  Жабче и при вас е така,нали?
  Дидиа,виждала съм такива яйца.Но не знаех как са направени.Сподели още някои техники.Знам,че пишеш с рускините.А те знаят много интересни неща.
  Ето,засечка в компютъра  JoyИмаше още да коментирам,но трябва да се върна да чета.Не се сърдете на Баба Яга и без друго съм на няколкостотин години Joy
  Много ми липсват непишещите момичета.Липсва ми Тути.Липсва ми Фурийка.Липсва миМими.Липсва ми Арита.Липсва ми Джейда.Липсва ми Надето.Липсва ми Маргита.Липсва ми Светлето.Липсва ми Марси.
  Бабет и Хули са като комети-пробляснат и изчезнат за дълго време.Но знам,че ще светнат и ги очаквам.
  За всички споменати и неспоменати имам  Hug Hug Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 1 529
 Яжка да сънуваш цветя е на хубаво,може някое бебе да го донесе щъркела къде вас.

# 77
  • Русе
  • Мнения: 101
 Ето съм и аз малко под прикритие hahaha
Тук голяма почивка му дръпвам - истинска ваканция!
Шпунц, много пораснала черешката! Като че ли вчера беше като ти честитяхме внучка!!!Кога минаха три години! newsm78 Да е жива и здрава и с баткото само да ви радват!
Диде и майка ми така ги правеше до сега и ставаха по-красиви от другите.Правеше и едни с туткал, ама не съм я виждала как Embarassed
Макавелииии, хайде на среща! Ти си ми тука някъде близо, ама като не знам къде Joy

# 78
  • Мнения: 1 563
Аз нали ошетах Laughing и докато почивам пак да надникна Hug
Галена пишеш за боядисване на яйца  с туткал- същите яйца стават с желатин- разтопява се желатина , топи се свареното яйце в него и с клечка  за уши се топи в боите , но да е концентрирана боята  и се рисува яйцето , прави се с различни бои и докато улива желатина се образуват различни фигури , а и боите се преливат  в различни цветове. Оставят се да изсъхнат и стават много красиви .
Яжка права си Laughing Laughing Laughing Laughing , помагачите  , а и деди постояно се навъртат около курабиите и май,май трябва да прибера едната кутия , та да остане някоя друга за Великден Laughing,  Утре мисля  да направя и рула със същото тесто и те ще се прехвърлят към тях, Laughing Laughing Laughing
Римар , снимах козунака и е във ФБ , но нещо не мога до го кача тук .
Чао за сега , по някое време ако се вредя за компютъра ще се включа пак, че сега помагачите са навън  и играят мач Joy
 Stop :

# 79
  • Русе
  • Мнения: 101
 
 Joy Joy Joy JoyЕ, новото си е ново! Ето,че Росито не ме позна!

# 80
  • София
  • Мнения: 16 158

 Joy Joy Joy JoyЕ, новото си е ново! Ето,че Росито не ме позна!
хи, хи, Галенааааааааа  Joy
Шпунц, много пораснали децата. Наистина сякаш вчера ни изненада новината за бебе.
Колко бързо минава времето отстрани.
Сетих се, че и племето се увеличи тогава с 4 парчета.
От тогава други попълнения нямаме. Явно вече си правят сметката.
Роси, нека си хапват курабийки, нови ще направите тия дни.
А как завиждам за помощничката с прахосмукачка.
По-долу ще копирам мой пост от другата ми тема за пораснали деца - приемам съвети всякакви.
"И сега НЕГАТИВЕН ПОСТ:
Имам големи проблеми и ядове с Аненце - на тема реда в апартаментчето ни. Идва си от време на време, преоблича се, хвърля всичко по земята в стаята си. Разхвърля носени и прани дрехи навсякъде, смрадливи маратонки се мъдрят до леглото и/върху бял килим/. Отделно под парното има 1 купчина учебници по които уж ще учим за изпити. Като подредя нещата по местата си и пусна прахосмукачка следва скандал, крясъци, писъци. Разбутала съм ги и не може да си намери търсеното. Отделно докато е у дома гледа филми на комп. - бюрото е затрупано с баници, чипс, бонбони и др. вредни храни. Ичезва за 2 -3 дни и оставя хаос и мръсотия. Като и почистя пак стигаме до скандал. Шкафчетата са пълни с боклучки от 7ми клас нагоре.
Друго - мин. седмица си пекла пържола. Размразила я в МВ и я метнала на грил-скарата. Добре, ама кой да се сети, че върху скарата е сложила 1 пластмасов капак за МВ. Стопил се, размирисал се и тогава Пламен се надигнал от кревата да види какво става. Прави опити да готви на печката и редовно забравя да изключи котлоните. Като се опитам да споделя, да я помоля да внимава - блещи се и крещи насреща. Не я интересувало - да се запали апартамента, не бил нейн, аз да съм му мислела къде ще живея после.
Аз съм била виновна - не съм я научила да домакинства. Иде ми вече да си купя 1 кухньо-хол със спална ниша в новите блокове наоколо и да се изнесем нелегално с Пламен.
Пък нея да я оставя с кучето, тарантулата и боклуците - не хлебарки, а плъхове ще завъди.
Приемам всякакви съвети за облагородяване на дивачето. Не беше такова дете, все по зле става в домакинско отношение. Даже Пламен забелязва, че нещо се е бъгнала. Иначе нямам други оплаквания."
Ако можете помагайте, вече сте минали от там, предполагам.

# 81
  • Мнения: 894
Ехо,и аз да се разпиша! Laughing
Шпунц,големи сладури са внуците ти !
Роси,много апетитни курабийки си предложила.Сигурно много си щастлива с щъкащите около тебе внучета.
Още се двоумя дали да правя курабиите newsm78 ,ще ми отиде по-дяволите режима.
Яжка,ето тълкуванието за цветята-Сънуваш ли много разцъфнали, разнообразни цветя, значи ще имаш щастливи дни. Подаряват ли ти или купуваш цветя насън, значи ще направиш нещо добро. Миришеш ли в съня си цветя, значи ще изпитваш тъга към обичан човек,така че чакай щастие
Айша,не знам какъв съвет да ти дам,имам двама сина ,но за момчета са послушни т.е. не са ми правили такива неща Имаше един период в който малкия не искаше да влиза по-често в банята ,но сега всеки ден се къпе имаме по 16 кубика вода на месец.Единственият ми съвет е да изчакаш тя ще се промени,т.е. ще улегне
Ето нещо интересно от руски пост,боядисване с натурални продукти
зелено-със пресован спанак
червено-с цвекло
кафяво и жълто с люспи на лук и куркума


Лека нощ! Hug

Последна редакция: вт, 10 апр 2012, 23:05 от Ivllin

# 82
  • Мнения: 1 563
Laughing HugВярно е , че новото си  е ново  Галена, ошашавих се  Laughing Laughing Laughingс тези имена под прикритие и наистина не те познах , но  се разрових newsm78 newsm78 newsm78 и разбрах Hug  горе долу започнах да ви опознавам , но в началото  бях като в мъгла newsm62
Да Ивлин , много съм щастлива като щъкат внуците  из къщи , те са ми като приятели  , големички са вече и всичко си споделяме , много обичат да идват у нас ,но и ние сме съвсем на близо.
Интересни идеи си пупликувала за боядисване на яйца !
Айша, тази вечер бяхме  всички у нас на вечеря и им сложих курабийките на масата  да ядат докато се наситят ,но останаха де... , има все още Grinning Grinning Grinning
 Чета за домашният ти проблем и напълно те разбирам , но незнам какво  да те посъветвам . Мисля си  , може би с добро ,с приказки  и обсъждания за реда в къщи , че утре и тя ще стане съпруга и майка  и как би процедирала тогава. Ох... много е сложна мила , ти може би си пробвала всичко . Моята дъщеря е голяма чистница  и у тях свети и всичко е под конец , но като дойде у нас  понякога се отпуска , че е при мама, почива си  Laughing  Момичетата много обичат да разчитат на майките си.
 Имах една колежка и тя ми споделяше , че синът и не даваше нищо да пипа в стаята му ,че после нищо не можел да си намери ,но той все пак е мъж. Ани може би разчита на мама , че всичко ще оправи и затова се отпуска .  Друга колежка пък имах и при тях  имаше дежурство на чистене и се редуваха в къщи и всеки си знаеше графика и го спазваха , но всичко е много специфично и индивидуално. Ще улегне  и  нещата ще си дойдат на място , но иска търпение ....
 За сега толкоз приятелки. Hug
Лека и спокойна нощ ! luvbed Heart Eyes smile3524  love001

# 83
  • Мнения: 11




Добро утро Simple Smile

Тези дни все набързичко пия кафето сутрин, но ... след Великден съм в отпуск - тогава ще разпускам  newsm44

Със сънена усмивка на лице,
несресана, без грим... ще те посрещна
със две димящи чаши във ръце,
пълни с кафе - ухаещо, горещо...

Ще е без захар, много ще горчи,
но ние ще го подсладим с надежда -
погали ли ме слънцето с лъчи,
във твоите очи да се оглеждам...


Янче, на линия съм - само свирни  Simple Smile Може утре по обед ако си някъде в центъра - пиши на лични, довечера ще прочета  Wink


Хубав и усмихнат ден на всички

# 84
  • София
  • Мнения: 2 673

Добрутро, момичета!

Днес ще се разпиша преди работа, че слес това едва ли ще успея.

Гледам вече сте разменили рецепти за боядисване на яйца и козунаци, курабии. Аз в последния момент ще правя всичко и то каквото ми дойде наум тогава, импулсивно.  Laughing Ще се заредя само продуктите.  Иначе идеите ви са супер. И аз правя яйца с обелки от лук, с желатин и рисувани със свещ (това за Влади).
 
Шпунци, много са сладки дечицата. Елинка е вече госпожица и си личи, че вече не е бебче. А за тоалетите, както казва Яжка, е дама.  Hug А баткото е голям хубавец. Да са ти живи и здрави!

Кари, умори ли се от шетане по празници, и ваканции. Това са хубави поводи и сладка умора.  Hug

Роси, и ти си на линия с дечицата през вакацията, както и Танита с нейните внучета-близнаци. Наистина е много хубаво, че сте много близки с внуците.

Янче, непременно да се видите с Макавели и да пуснете снимка! Поздрави специално на Мелчето и бързо да се възстанови!

Айша, аз си мисля, че Ани живее сама, или с някой мъж, няма да се държи така. Просто като й дойде на нейната глава грижата за дома ще се промени, няма къде да ходи. Но, до тогава мога да ти пожелания търпение и разговори кротки, ако позволява.  Hug

Ив, добре, че ме пусна рецепта за спаначената торта, та я спретнах за РД на съпруга ми. Благодаря.  Hug

Тути, ти сътвори ли чудесата за Великден? Трябва нещичко да покажеш тук за идея.  Heart Eyes

На всички останали неспоменати прегръдки и успешен ден!

Кафето вече е сервирано  от Макавели, на която мога само да и кажа здравей и мерси.  bowuu

# 85
  • София
  • Мнения: 475
Здравейте, девойки,
 Весели празници на всички ви и приятни приготовления около Великден.
 Ето ви идеи от Крокотака, които от вас не го знаят. Има за всички празници идеи и постоянно се допълва.
   http://krokotak.com/
 Все още има време да го направите с по-големите деца.

# 86
  • Мнения: 894
Добро утро ! Hug Hug
makaweli,благодаря за кафето и прекрасната музика-действа зареждащо!  Nature Sun With Face
marina_vladi,здравей! Flowers Bouquet
m a y a Hug
Утре ще ходя да видя татко,той живее в друг град,та днес правя репетиция на боядисване на яйца.Мисля да направя две в едно-да сваря замразен спанак и във водата да направя зелени яйца ,след това прибавям ориз ,зелен лук и ето ти ядене-спанак с ориз.Ще сваря червено цвекло,във водата ще боядисам червени яйца,ще отцедя цвеклото ще го нарежа на кубчета ще добавя натрошени орехови ядки ,зехтин,оцет и сол и ето ти чудесна салатка Това е -ще имам боядисани яйца ,салата и основно ястие-отивам да се вихря в кухнята
На всички приятен ден! smile3525 smile3525 smile3525 smile3525




# 87
  • Мнения: 7 446
             Привет,момичета!
             Аз се занимавам с досадните неща и хич още не мисля за празника!Голямата щерка заминава днес ,а малката утре- та оставаме сами с дедито и в четвъртък ще боядисвам яйца без помощници!За украса им направих ето такива :


             Лек и спокоен предпразничен ден и приятни приготовления за него!

Последна редакция: ср, 11 апр 2012, 10:41 от Didia

# 88
  • Мнения: 2 099
Дидиа, отварят ми се някакви глупости, не твоите украси, жалко! Сигурно нещо бъркам.
Момичета, както вика нашата Айша "Маммата знае и може всичко". И вярно! Четох някакви социологии колко огромно било общественото влияние на МАММАТА! Как няма да е - ние за всичко се питаме и си помагаме. Ей сега ще го докажа по-долу като ви питам 2 неща:
- някой да знае нещо за свестен родителски кооператив по към центъра? Или ще трябва сами да си отваряме такъв - у нас, или при Яжка с двора и с песа? Пък на Айша съпругът ще ни кара и докарва. Яжка ще меси погачи, а аз ще бърша дупета, сълзи и муцунки. Голям майстор съм, особено на първото  Joy
 smile3560 newsm63 smile3560

- някой да има хубави мушкати и тагетис за даване и садене? На пазаря все съм случвала на едни хилави и недъгави ...
  bouquet  bouquet  bouquet

# 89
  • Мнения: 7 446
             Здравче,не знам какво отваряш  newsm78 Аз съм сложила две картинки и те са отворени,не линкове!

Общи условия

Активация на акаунт