Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 99

  • 57 991
  • 744
  •   1
Отговори
# 150
  • на морето
  • Мнения: 103
Благодарности за поредната Нова темичка !   bouquet Много страсти са се вихрили днес пак , ама с филм като този ...напълно нормално .
Да знаете аз от вчера като съм се вкарала в посоката на мислене от последните постове на предната тема , т.е. , че Фати трЕби да се вземе вече У рЪце и да действа ...цял ден ми се въртят разни щуротии . Копам , мЕтам камъни , сАдя картофи , а бръмбърите в черепната кутия щъкат ли щъкат . И си се хиля сама - направо съм за диагноза ....Милото ме гледа една отнесена и кой знае какви му минават през неговата глава ....
Е ,не мога да се сдържа , а и полунощ мина ....няма нужда от червени точки  Mr. Green Mr. Green
Като допълнителна почерпка  и един фен фикшън ХХS- софт еротичен трейлър

Скрит текст:
1.Фати говори по телефона с Хаджер:
-Ще ми помогнеш ли с малко практически съвети ... Керим има РД и искам да го изненадам ,но трябва спешно да замина за Бодрум и нямам време да чета " Кама Сутра " -много е дебела ..
2. Фати се прибира с няколко пакета покупки .Муки се сили веднага да ги инспектира .
- Йенге , сакън ! Ти забрави ли ,че си наказана !Специално за Керим са ! И да умираш  от любопитство , пак няма да видиш какво има в торбите !
3. Керим седи замислен на плажа , вперил поглед в залеза . Чува познат глас далече зад себе си да го вика по име и се обръща . Фати , вдигнала леко роклето си над колената ,тичка по пясъка към него .Вдигайки ръце да му помаха нещо се изсулва из под полите , спъва я и тя полита .Керим скача и се затичва към нея ....
4. Керим гледа изумен едни силно разтеглени еротични жартиери , а Фати нацупено подсмърча и нарежда :
- Първо за това ще си плати йенгето като се върна ! В магазина ми станаха точно , само тя ще ги е пробвала ...Керим ...аз исках да те изненадам за РД  ...ама ..не се получи ...
- Напротив , изненада ме ....- Керим нежно я целува ...

Хрисе - трейлър-мрейлърите са си твоя запазена марка !  Peace Hug

# 151
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Fatmagul & Kerim Stay with Me

# 152
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
asha,
Скрит текст:
 Joy  Joy  това си беше наистина ХХS, обаче аз естествено прочетох ХХL, тъй като с едното око вече спя. Представи си изумлението ми когато го прочетох  Joy  Joy. Че то си е направо за преди 12.00

Последна редакция: нд, 08 апр 2012, 01:39 от hrissi_sz

# 153
  • Мнения: 30 820
mp42 аз съм тук заради филма, защото е много личен за мен защото съм преживяла това,защото имам един Керим до мен в буквалния смисъл търпелив,обичащ,грижовен.Тук съм заради момичетата които правят всичко да ни забавляват и да ни извадят от ежедневието.Аз харесвам Енгин и като актьор и като визия ама чак да спя пред компютъра заради него йооооооооооок.Турски думи използвам в ежедневието и преди филма да почна да гледам.Да пред компютъра съм дет се вика само кат не спя,но не се оплаквам чоооооооооооок ми е год.Всички актьори играят уникално във филма ако кажеш за някой български филм в сегашно време направен по такъв начин с такава актьорска игра евала ти правя.

# 154
  • на морето
  • Мнения: 103
diksi72   Hugаз ,лично, ти препоръчвам българския филм "Стъпки по пясъка " .Започнах с доста  резерви да го гледам , но ме грабна .Че ми и върна вярата във възможностите на БГ  киното . Пробвай го !

# 155
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
asha ,честит празник мила!Това е за теб от мен с пожелание за много здраве,щастие,късмет,много хубави емоции с любимите хора!
Аз чак сега кат се зачетох назад схванах,че черпиш за имен ден Embarassed!Мерси за почерпката,мн.вкусно всичко Laughing.И този фен фикшън ХХS- софт еротичен трейлър е много готин и забавен!

# 156
  • София
  • Мнения: 15
Е, asha, бива ли така? С този смях от твоя XXS, първо щях да събудя двете сладурчета, които пазя докато майките им правят посочените от теб упражнения, и второ как ще заспя newsm78
Не е лошо да се случи и това в КВФ, ама няма да стане - може някъде към стотния сезон newsm62

И от смях забравих да честитя Цветница на всички цветенца в нашия форум newsm78

Желая от сърце на всички, които носят името на някое цвете, здраве и много късмет  bigdance2

Съжалявам, че не мога да качвам клипчета, но нека всяко "цветенце" да си избере по вкус и да си го слуша като поздрав от мен Hug

Последна редакция: нд, 08 апр 2012, 01:54 от AnaSt

# 157
  • AMS
  • Мнения: 6 416
Asha,
Не знам лале ли си, зюмбюл ли си, гюл ли си, но ти харесвам много постовете!!!
Бъди здрава!!!


Ето и от мен малко за 70-ти епизод - ФГ  преди да тръгне за Бодрум, мисли какво ще каже на Керим. А може би това са думите на Керим?

Вик

Кога ще дойдеш ти?
Когато си отида
и сетните ми стъпки
отехтят далече?

Кога ще си със мен?
Когато те зазида
сред четири стени
самотната ти вечер?

Кога ще ме съзреш?
Когато в друго рамо
притиснат/а отмина
с поглед във земята?

Кога ще ме зовеш?
Когато видиш само,
че губиш ме - далечен/на,
чужд/а, непознат/а?

Обичай ме сега,
когато те обичам!
Когато твой/я съм,
жадувай ме, зови ме!

Сега простри ръце,
когато ще дотичам!
Че утре ще е късно
и непоправимо.

По оригинала на Блага Димитрова

Последна редакция: нд, 08 апр 2012, 02:25 от di...va

# 158
  • Мнения: 2
asha, евала ти правим и за xxs-a и за "Стъпки в пясъка". Честит имен ден! Да си жива и здрава!  Hug Heart Eyes

AnaSt, на теб евала за следното изречение :
"С този смях от твоя XXS, първо щях да събудя двете сладурчета, които пазя докато майките им правят посочените от теб упражнения..."  Joy  Joy  Joy Майките затова ли ти повериха внучетата?  Joy  Joy  Joy  Hug  Heart Eyes

Честит празник на всички цветя!   bouquet  Hug  Heart Eyes

# 159
  • София
  • Мнения: 208
Хриси,разбрахме ти поста и още как Peace Peace Peace Hug!!!
Димони,толкова добре си ги подредила подсказките,че да минаваме към 71 еп. smile3501 newsm10
mp,че ние в ежедневието си употребяваме десетки турски думи щем нещем,:
http://bg.wikibooks.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B … D0%B7%D0%B8%D0%BA
а тук най-много да си видяла от сорта на джанъм,чок,игиджелер.....и т.н но това нищо не е ,а английски думи колко използваме newsm78
Моето момиченце също има имен ден!Почерпете се за нейно здраве:




asha, Peace Peace Peace

На всички цветя......много щастлив имен ден!!!Да са ви живи и здрави имената и вие с тях  bouquet  bouquet  bouquet

# 160
  • Мнения: 2
Евелин, честит имен ден и на твоята дъщеричка! Да ти е жива и здрава!   bouquet  Hug  Heart Eyes

# 161
  • Разград
  • Мнения: 8 243
ஐ.♥.ஐ~Честит Имен Ден!~
Във утрин слънчева и свежа,
със дъх на пролет и цветя,
една надежда ме повежда
една надежда с много имена.
Закичила лъчи в косите
пристъпвам боса в песента,
изпълнила със звуци дните,
и с полета на птичите ята!~


За всички които празнуват на днешния ден.

# 162
  • Мнения: 534
asha, Честит имен ден! evelin  ,чест имен ден  на дъщеричката ти!Хубав празник желая на всички носещи прекрасни имена на цветя!    bouquet

# 163
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Engin akyurek clip - 4

# 164
  • Разград
  • Мнения: 8 243
This is a critique of the last episode by one of our Arab Fans, who has done a fantastic job of analyzing Episode 69, and Kerim's reasons for leaving, as well as projecting FG's response.

Thank you, to Reem Khaney, for the the beautiful analysis, and for Foz Fahad, for sharing it with our page.

Анализ на арабски критик за 69 епизод- с гугъл се разбира доста добре.
Скрит текст:

Enjoy.

A great Analysis by an Arab Critic "Reem khaney":
The fabled silver lining – there's one for every dark cloud. Even the worst break-ups have them and I believe this is one of them. Once Fatmagul experiences what's life without Kerim, she's gonna let her heart decide. FG has been living in an emotional dilemma, where her heart is torn between her first love Mustafa and Kerim who witnessed the most horrific night of her life and couldn't save her. However, in episode 70 FG will know for real how's life without Kerim and his absence will go through her.
Waking up is gonna be hard to do for there's no more of Kerim's smiley face, no more "good morning". He's not gonna be sitting right next to her at breakfast table looking at her with eyes full of love..
She's gonna miss his footsteps coming in and out through the door.
She's gonna ache with longing when she goes to "Gül Mutfag" and doesn't see
him standing there, his whole face lightens whenever he looks at her....
Shes gonna miss his voice calling her name ...
She's gonna stare at her phone but never gets a call that says 'Kerim calling" and when she tries to contact him, the answer will be" the phone you are trying to reach is not in service".
The pain will knock her breathless once she realises that this time "he is gone".
Sleeping is gonna be impossible too..
she wont hear Kerim's "good night" anymore..
She will go to his room lay down on his empty bed and just lose it in a hug with his scent upon the pillow..
The day will feel like a year to her, She's gonna be so empty and hollow..
At that moment, she will realize that she has lost her hero.. The man who fought all of her fears.. Who wiped away her tears.. Who held her hand with tenderness and patience .. Who waited for her without complaining.. She will know for sure that being with Kerim is right where she fits in.. Because she's truly in love for the first time.. Her heart beats for love for the first time .. And this love is "KERIM.".
(it was written in Arabic and I translated for those who know English and maybe you can translate it to Turkish)

Общи условия

Активация на акаунт