Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 99

  • 58 006
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 23 253
И още нещо - сега след като  Фатмагюл е напълно осъзнато влюбена, това внезапно заминаване на Керим доста ще я разтърси. Знаем когато човек е влюбен, как всяка минута и час мисли за другия и иска да е с него. А момчето явно ще се забави с дни. То да не си пък и на нейното място - добре, че ще говори с Емре и той да и каже причините за заминаването, както и Мерием. Защото и Фатмагюл не му повярва твърде - и той не беше много убедителен. Но пък сдобряването се надявам да е прекрасно. Пак ще си поплача - от радост вярвам, както сега плаках и за двамата / признавам си - повече за Керим /.

Дано повече да не виждаме сълзи в очите на двамата. И тая прошка която чакаме - време и е вече.

И аз искам прошка.

# 46
  • Мнения: 1
......... Леле, отплеснах се. Извинявам се. Сигурно е и доста объркано. Дано някой да ме разбере.
аз такива дълги постове по принцип не пиша, сигурно днес съм слънчасала.
А само като си помисля, че до преди седмица, ги защитавах толкова ревностно сценаристките  Joy . Този финал, направо ме разби. Почувствах се наранена, колкото тях двамата накуп.

Хриси, съвсем ясно и точно казано. Аз тъкмо се бях успокоила и сега пак се подпалих. Кръвно ще вдигна вече от вълнения. Успокояват ме само опитите да си разработвам мои сценарии в главата.

# 47
  • Мнения: 4 529
Добре заварили в новата тема!  Hug

Мариана


Хриси, аферим, джанъм!      smile3501     newsm51
 Няма нужда да се извиняваш за дългия пост. Четох го с удоволствие . Просто се бях захласнала ...

Марта, и твоя пост ме впечатли! Контрастът черно/ бяло е много характерен,но...човек трябва да има очи да го види!  Благодаря ти ! smile3525

Последна редакция: сб, 07 апр 2012, 19:31 от daniela.qnkova

# 48
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
mamitt,  Hug припомни си слуха как я завърта във въздуха и й обещава, че повече никъде няма да ходи без нея и ще ти мине. При мен помогна.

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Тази нова мелодия от края на епизода е много хубава,но и много тъжна.Вчера и аз цял ден си я пусках и плачех....но после две момичета Hug Hug(ха познайте се) постнаха ето тази песен и си върнах усмивката  Grinning


поздрав за всички  и  още в следващия епизод дори и в края му да видим пак щастлив и усмихнат Керим!

# 50
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073

Боровинка  newsm10 Аз пък си мечтая, следващият път, когато го чуя Керим да пее, Фатмагюл да му приглася, а не Рахми. С много искри в очите им.

# 51
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 52
  • Мнения: 6 529
Поведението на Фатмагюл много прилича на това на Керим в сегашните епизоди на филма, когато той скри от нея, че се е срещнал с Вурал. Интересно ми е защо тя причинява това на Керим, което не би искала  на нея да й причинят  Thinking То и с повечето хора е така ...

# 53
  • Разград
  • Мнения: 8 243
kâbus-KerimFatmagül.



# 54
  • Мнения: 0
Episode 70 Hints:

Mechul says, "Do the deed, cause trouble, then get up and paint the doors! Ah, this sister-in-law is wicked and shameless! (Engin Akyurek Universal Fans Club) (Translated by Engin Akyurek Universal Fans Club)

Papa Fahrettin, as he does with everything else, takes charge of this situation, as well. Everything is on hold, FG is sad, unhappy, like a silent, forlorn rose… what is going to happen to FG, asks Mechul? If he doesn't come to you, YOU go to HIM. (Engin Akyurek Hayran Sayfasi) (Translated by Engin Akyurek Universal Fans Club"


Мехчул казва : "Злосторниците причиняват беди, а след това отиват и боядисват врати. Ах тази снаха е проклета и безсрамна.
Татко Фахретин, както винаги, поема ситуацията в свои ръце. Всичко е спряно (забавено), Фатмагюл е тъжна и нещастна като тиха, изоставена роза.... Какво ще се случи с Фатмагюл, пита Мехчул? Ако той не идва при теб, ти отиди при него.

# 55
  • Мнения: 23 253
Episode 70 Hints:
Мехчул казва : "Злосторниците причиняват беди, а след това отиват и боядисват врати. Ах тази снаха е проклета и безсрамна.
Татко Фахретин, както винаги, поема ситуацията в свои ръце. Всичко е спряно (забавено), Фатмагюл е тъжна и нещастна като тиха, изоставена роза.... Какво ще се случи с Фатмагюл, пита Мехчул? Ако той не идва при теб, ти отиди при него.
Благодаря !
Дано това да  е в началото на серията, преди Фатмагюл да е разбрала истината. Защото ако продължат и след това да я "тантуркат" тая йенге - сами са си виновни. Уф, пак се ядосах

# 56
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
danitoo12  Hug    bouquet , благодаря много.
Ако на Мукадесита й се размине само с едно боядисване на врати, направо лично ще отида да ги почерпя Е и М с по едно Блъди Мери  Grinning

# 57
  • Мнения: 477
Ох, кой, за Бога, е Mechul - Мечул, Меджхул, Меджул... newsm12

# 58
  • Мнения: 23 253
Аз пак подпалих моторетката от яд с йенгето. Много ми е интересна логиката и ако планът и сработи. Разделя Керим и Фатмагюл - и после какво ? В къщата на Кадир не могат да останат, защото е и на Мерием и в новата няма как да идат, защото е пък на Керим. Прекалено явно съм  ядосана, защото не мога да и проумея идеята. Тя прави винаги и всичко първо с мисъл за себе си и каква изгода ще има.

Дива-ойка, просто дава доста верни подсказки.

# 59
  • Мнения: 477



Един поздрав и то мен.
Мерси, Марта, но къде ги дава? Къде четете?

Общи условия

Активация на акаунт