За карането на колело...

  • 5 003
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
Имаме колела с Милан и преди карахме пролетта или есента. Лятото не мога да се кача на колело, да ме убиеш. Карахме в Южния парк(преди да забременея), тази година сме си обещали пак да караме. Също сме карали от Разлог до Банско и обратно, но това само веднъж, повече няма да се излъжа Laughing

# 16
  • Мнения: 1 493
Само да се стопи снега и яхвам метлата, пардон колелото ! Почти не слизам от него. Надявам се тази година , да си набавиме още едно, така ще можем заедно да се разхождаме ! Приятно и полезно е карането на колело !

# 17
  • Мнения: 5 647
Нямам и съответно не карам.

# 18
  • Мнения: 229
Аз чак имам професионално изкривяване. В София има къде да се кара - аз лично си карам по маршрута - Борисова градина, двете части на Ловния парк и оттам по една улица влизам в Южния парк -20 километра.Преди карах абсолютно всеки ден, но сега ме помръзва и си карам на велоаргометъра вкъщи.

# 19
  • Мнения: 4 358
Нямаме.
Мъж ми ме навива да си купим колела и да караме семейно, но няма къде да ги държим  Confused

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

ми предимно по Младост, но ако има желание и договорка - където кажете!

Теди_б - на терасата са колелата, а сега зимата в едната стая, че ако нещо по тях измръзне, ще колям Laughing

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз за съжаление така и не се научих да карам колело, детето като го гледам и то кара и блее, на майка си се е метнало, ще си крета с помощните до 18-тата си годишнина то се е видяло. Иначе 3 опита съм правила за такива геройства и трите бяха неуспешни, последният път се подлъгах на морето на едно такова двойно колело с кош отпред и козирка /как се казваха не се сещам  Embarassed/, та си протърках обувките да го спирам в движение от ужас да не ни блъсне някоя кола, докато мъжа ми набиваше педалите. Май първо трябва да се науча да ходя и тогава да мисля за колоездачни подвизи.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Мъжът ми има хубаво колело, монтира седалка за малката, цяло лято след работа, а и през почивните караха колело, ходеха в Морската, на плажа, а аз почивах  Mr. Green

Все ме караше да карам колело (сори за тавталогията  Simple Smile), обаче аз освен в двора на близкото училище другаде не смея.  Tired

# 23
  • Мнения: 217
Много оби4ам да карам колело,тук във Франция по4ти вси4ки карат колела,стари,млади,по4ивните дни като ги нака4ат по колите стой та гледай,два дни да по4иват грабват колелата и тръгват,много карат даже в Лион са пуснали колела под наем ,оставяш колата на гарата,вземаш колело и до работата,така избягват задръстванията Laughingаз преди карах в София само в фитнеса ,4е имаше ку4ета навсякъде,но тук не е така карат спокойно по планинските 4асти,а и няма нищо общо с карането в зала.

# 24
  • Мнения: 1 120
Аз карам само велоергометъра си в нас Mr. Green
Иначе, по темата желание имаме,но време- не Cry

# 25
  • Мнения: 35 968
много искам да карам с Шани, да си връткаме заедно из квартала, но си си нямам велусопед!

# 26
  • София
  • Мнения: 4 867
намират се няколко броя в мазето - по-стари и по-нови.
не карам, защото изпитвам ужас от кучетата по улиците. нямам и много време, де.

на младини, докато още бяхме гаджета с мъжа ми, карахме из неговия квартал... на още по-младини Wink карахме цялата тайфа в северния парк в софия

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
много искам да карам с Шани, да си връткаме заедно из квартала, но си си нямам велусопед!

имаш 3-4 месеца да притиснеш мъжО за такава покупка Peace

# 28
  • Мнения: 1 234
Страшно обичам да карам,но нямам за съжаление Sad.Имаме си в Плевен един парк-Кайлъка и е много,да не кажа всички хора там си карат велосипедите.Чат-пат взимам на някой приятел да покарам ден два,ама друго си е да си е мое Tired

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ako "Кайлъка" ми бе в близост - нямаше да слизам от колелото Wink

Чудесен парк. Искам да живея до/в него Peace

Общи условия

Активация на акаунт