® Ebay - тема 79

  • 36 593
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 166
Ехаааа,три страници....
Тук съм и чакам два спечелени търга Simple Smile

# 32
# 33
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Да ви питам - купували ли сте телефони от Ибей?
Мъжа ми ги гледа от няколко дни, но аз се притеснявам малко. Ако се случи нещо неприятно нали мога да повдигна диспут като за всяка друга стока? Или с техниката нещата стоят по друг начин?

# 34
  • София
  • Мнения: 2 012
Да ви питам - купували ли сте телефони от Ибей?
Мъжа ми ги гледа от няколко дни, но аз се притеснявам малко. Ако се случи нещо неприятно нали мога да повдигна диспут като за всяка друга стока? Или с техниката нещата стоят по друг начин?
Купувала съм два самсунга от частни лица в Англия. една нокиа не помня откъде и едно китайско безименно телефонче с две карти. Не съм имала проблем с нито един от телефоните. Вярно, че китайското умря след година и половина ползване, но го бях спечелила за 45-50 лв, когато същите телефони тук бяха над 200.

# 35
  • Мнения: 5 790
Можеш, разбира се.
Но въпроса с гаранцията е особен - ако го купите от частно лице нямате гаранция. Ако е от магазин - ще трябва да им го връщате за ваша сметка.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 012
Това за гаранцията забравих да го спомена. Всеки си преценява риска. Аз издебнах за 100 лв телефон, който тук можеше да се намери най-евтино за 400 лв. Ползвам го близо година. Ако се развали, ще преценя дали е по-изгодно да ми го ремонтират или просто пак да си взема такъв на 25% от цената в магазина.

# 37
  • Мнения: 1
силиева,плати ли я вече?
Вариантите са ти :
1.Питаш продавача,дали би изпратил до БГ и срещу колко пари.Ако е съгласен - изчакваш да получиш  фактура с коригираната сума с БГ пощенски и плащаш.
2.Без да се обясняваш ,при самото плащане попълваш за delivery address адреса на някой
превозвач.


Момичета, а ще ми кажете ли откъде трябва да пиша на продавача, не мога да видя newsm78

# 38
  • Мнения: 685
Силиева, отиди на спечелени, там в дясно с/у спечеления артикул има 3 реда, единият от тях е Свържи се с продавача.
My eBay: Purchase history

Leave Feedback
Contact seller  - на това дай  Peace
More actions

# 39
  • Мнения: 56
Здравейте,
Ако Доротея Станимирова чете в тази тема да се свърже с мен защото получих от Габко един пакет на нейно име с 3 детски панталончета  Peace

# 40
  • Мнения: 1 210
Kажете има ли значение за feedback-a в зависимост от кой Ибей пазарувам (американския, .co, .de)...в смисъл полученият feedback като общ ли е от всичките след като се логвам по един и същ начин и в трите?  newsm78

# 41
  • Варна
  • Мнения: 6 894
Общ е. Peace

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 4 544
Да се похваля с получените днес:

http://www.ebay.co.uk/itm/160766046269?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649

http://www.ebay.co.uk/itm/180808605658?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649 - чисто нова се оказа

http://www.ebay.co.uk/itm/330704044714?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649

http://www.ebay.co.uk/itm/320867974232?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649 - направо си е ново и това.

Едни маратонки за детето ми липсват..Платих ги точно преди месец, продавачката ми писа, че са били болни с децата и ще ги пусне на 19.03. с фърст клас деливъри като един вид извинение за забавянето.Обаче никви ги няма..а ми дойдоха неща от 23, 26,27 март..Писах и , дано не се стига до диспут, беше много любезна жената.. Thinking

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Иве, Алекс, благодаря ви момичета!  Hug
В крайна сметка питането ми се оказа напълно безпредметно. Моя човек днес отишъл и си взел от тук чисто нов на изплащане.. Сега ще трябва да ми се реваншира с нещо и на мен. Crossing Arms

Горгона успех с маратонките. Имаш още време за диспут, пък може да се разберете.

# 44
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Кажете сега, имам пясъчен срещу една рокля, която платих току що. Писах на продавача. Но плащах наведнъж няколко неща, сега ми стоят блокирани и парите за роклята, ще се освободят след 3-4-5 дни ли?

Общи условия

Активация на акаунт