® Ebay - тема 79

  • 36 590
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 4 544
Кажете сега, имам пясъчен срещу една рокля, която платих току що. Писах на продавача. Но плащах наведнъж няколко неща, сега ми стоят блокирани и парите за роклята, ще се освободят след 3-4-5 дни ли?

Може мейлът на продавача да е грешен или непълен, но щом вече си му писала - ще го изясните.

# 46
  • Мнения: 2 559
Имам един спечелен хард диск, който получих преди две седмици през посредник, в Ибей все още си стои с пясъчен часовник на плащането.  Crazy

# 47
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Кажете сега, имам пясъчен срещу една рокля, която платих току що. Писах на продавача. Но плащах наведнъж няколко неща, сега ми стоят блокирани и парите за роклята, ще се освободят след 3-4-5 дни ли?

Може мейлът на продавача да е грешен или непълен, но щом вече си му писала - ще го изясните.

Да, явно е бил грешен, получих това:

Hi, sorry yes its the wrong email address, havnt used paypal for a while! the email address is ..............
sorry for this problem
stella 1480


а в пейпал срещу плащането ми одеве имаше че е непотърсено и бутон "cancel", сега го няма, статуса е Status: Completed и го няма това за непотърсеното плащане.

Какво да правя, да плащам пак ли, кво ли, хич не ми е ясно Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 125
След като статусът е Completed - платила си го. В ибей лирата в синьо ли ти е оцветена вече?

# 49
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
След като статусът е Completed - платила си го. В ибей лирата в синьо ли ти е оцветена вече?

Не, с пясъчния часовник си стои. Но нали беше грешен мейла, как така е приела плащането? А и ми е пратила друг в съобщението?

п.с. И това ми е писала още:
Dear ......

All gone through, sorry for any confusion, goin to send the item ouy tomorrow

# 50
  • Мнения: 125
Нали ти е написала, че всичко е наред вече, така че си е получила парите  Peace

# 51
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Нали ти е написала, че всичко е наред вече, така че си е получила парите  Peace

Благодаря за обяснението.  Peace Просто Гугъл ми го превежда не както трябва...

# 52
  • Мнения: 2
Аз вече не вярвам 100% на Гугъл преводача Embarassed

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 21 750
Моля за разяснение, ако някой се е сблъсквал с такъв случай!

"You received a £8.00 charge from samsthebest.
....
Enter the redemption code for your voucher.

Subtotal:
£5.50
Postage & packaging:
£2.50
Seller discounts (-) or charges (+):
+£8.00

Total:
£16.00"

Артикула ми е 5.50, пощенските - 2.50,  а това в червеното ми се появи като гръм от ясно небе и не мога да го разгадая.
Благодаря ви за вниманието!

# 54
  • Мнения: 1
Благодаря на anny_ за отговара Peace

# 55
  • Мнения: 125
Morena, дай да видим обявата. Там трябва да е написано нещо за таксата, която ти начислява продавачът  Thinking

# 56
  • Мнения: 1 210
Момичета,днес харесах нещо от немския ибей,което го няма в английския ибей. Сега като влизам в английския ибей това ми излиза в историята на гледаните неща...това означава ли, че мога да го поръчам и през ebay.co ?  newsm78

# 57
  • Мнения: 685
 newsm78 Хулиганка, отвори обявата и виж къде те праща - в англ или в немския?

# 58
  • Мнения: 18 542
Аз да се похваля, днес са ми изпратили полилея, чакам да се появи при превозвача скоро. Дали са ми някакъв тракинг номер, който обаче не е на роял мейл. Пише UK Mail, обаче и там не излиза.

# 59
  • Мнения: 1 210
newsm78 Хулиганка, отвори обявата и виж къде те праща - в англ или в немския?
излиза ми в английския,защото бутоните са изписани на английски, обаче ако го търся по наименование на артикула го няма... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт