123 италианска тема

  • 28 962
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 462
Хмъ .. в морето.нет прочетох , че и в италия имало избори .
Зачудих се защо никъде нищо после не прочетох , а то било само за някой общини ? Rolling Eyes
За кво всъщност са били изборите ?

# 691
  • Мнения: 5 710
ами общински избори, за кметове

# 692
  • Мнения: 6 393
За кво всъщност са били изборите ?




Маркрит, ти говориш ли / четеш / разбираш ли италиански? Питам, понеже може би съм забравила, ако си казвала. Simple Smile

# 693
  • Мнения: 5 462
Четох в бг сайт , не в итал.

# 694
  • Мнения: 6 393
Това за самолета  е вярно, аз познавам 2 момичета, които се ожениха така.
А имах и една колежка, която работеше в едно посолство , като секретарка и често имаше командировки в Лондон. Веднъж и заедно сме ходили, тя слезе от самолета с един парфюм подарък от мъжа до нея. Тогава ми е разказвала, че редовно й подаряват това онова мъже в самолета Simple Smile Има такива жени , завързва разговор, сигурно лек флирт и така. Не знам точно как ги омайва, но тази специално беше голям образ.

Аз преди години, когато веднъж пътувах с автобус София-Милано, чух една жена да си разказва историята в пуш-паузата, как се запознала с италианец в ресторант нейде в България. Подарил ѝ рози и не знам си какво. Отиваше при него за първи и път и обясни, че си е пуснала отпуска и предупредила колежката, че "ако стане нещо", да не я чака. Демек ще се жени. Laughing Евала на таквиз омайници.


Четох в бг сайт , не в итал.
Да, в морето.нет, това го схванах. Аз друго попитах после. Simple Smile

# 695
  • Мнения: 5 462
Барб , горе долу се справям.
Абе и вие сте омайнички , кво сЪ прайте сега .. аммаа ха. Mr. Green

# 696
  • Мнения: 6 393
Мда, открояващи се с красота, интелект и екстровертен характер. До една. Simple Smile

# 697
  • Мнения: 5 710
Мда, открояващи се с красота, интелект и екстровертен характер. До една. Simple Smile

амин  Mr. Green

# 698
  • Мнения: 1 545
Мда, открояващи се с красота, интелект и екстровертен характер. До една. Simple Smile

амин  Mr. Green


 Joy Joy Joy скици  Joy Joy Joy

# 699
  • UK
  • Мнения: 1 938

Веднъж и заедно сме ходили, тя слезе от самолета с един парфюм подарък от мъжа до нея. Тогава ми е разказвала, че редовно й подаряват това онова мъже в самолета Simple Smile Има такива жени , завързва разговор, сигурно лек флирт и така. Не знам точно как ги омайва, но тази специално беше голям образ.

Явно пътувам с грешните авиокомпании. Моят най-голям успех беше последния път като пътувах за Лондон и се запознах с един индиец, който ми даде телефона си на парче от Financial Times.  #Cussing out Joy

# 700
  • Мнения: 653
лепят се по самолетите да, сега в интернет пове4е предполагам  Laughing
всякакави слу4аи има

аз пък да ви кажа винаги съм си мислила, 4е италианките са с доста кофти само4увствие,  ама като гледам тази тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=637686.2655

май в БГ ситуацията е доста по-кофти 

явно съм сравнявала с по-северните стани

# 701
  • Мнения: 5 710


Явно пътувам с грешните авиокомпании. Моят най-голям успех беше последния път като пътувах за Лондон и се запознах с един индиец, който ми даде телефона си на парче от Financial Times.  #Cussing out Joy

На теб пак са ти обърнали внимание, на мен само са ми пожелавали 'приятен ден'  Grinning

в какъв смисъл кофти самочувствие - високо, ниско?

# 702
  • Мнения: 653

в какъв смисъл кофти самочувствие - високо, ниско?

ниско

# 703
  • UK
  • Мнения: 1 938


Явно пътувам с грешните авиокомпании. Моят най-голям успех беше последния път като пътувах за Лондон и се запознах с един индиец, който ми даде телефона си на парче от Financial Times.  #Cussing out Joy

На теб пак са ти обърнали внимание, на мен само са ми пожелавали 'приятен ден'  Grinning


Пази Боже точно такъв да ти обърне внимание... да не говорим, че като погледнах листчето после видях, че името му (по-рано не го бях чула) беше Ташар  Joy

# 704
  • Мнения: 6 393
Аз пък веднъж си размених телефони с един Локурчо ...

Общи условия

Активация на акаунт