В коя седмица разбрахте, че ще имате близнаци?

  • 163 454
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 344
В началото на 4-ти месец,до тогава си мислех че е едно:)

# 226
  • Мнения: 8
Здравейте,мами!
Аз разбрах ,че вероятно ще имаме близнаци 4г.с +2дни,а това окончателно се потвърди в 6г.с.когато се видя и чу ,че и двете сърчица бият.Ние нямаме история за близнаци в рода,но месец преди да забременея еднократно пих"Клостилбегут" по лекарско предписание.Така че сега очакваме бебе № 2 и №3. Hug

# 227
  • София
  • Мнения: 32
Моите близначета за първи път се видяха на втория ми преглед - някъде към 8 г. с. Интересното е, че този ден бях на преглед при две различни лекарки. Едната, при която ходя по здравната каса, въобще не разбра, че са близнаци, а другата веднага ги видя. Ако не посещавах и частен кабинет и до днес нямаше да зная, че чакам 2 бебета (днес например ме прегледа само сестрата, защото лекарката закъсня, и се оказа, че дори все още не е отбелязано в картона)... Затова пък изненадата беше още по-голяма, тъй като не очаквах да чуя нещо ново на втори преглед в един и същи ден.

# 228
  • Мнения: 421
Ние разбрахме още в 5 г.с. на първия преглед. При нас се получи с помощта на Клостилбегит. Още преди прегледа имах усещането, че бебетата ще са две и когато лекарят го потвърди, не се изненадах много. В рода ми близнаци е имала лелята на баща ми (едното бебе е починало), но те май са били еднояйчни.

# 229
  • TX
  • Мнения: 590
Първият ми преглед на ехограф беше в 5 г.с но ги видяха, че са две на поредния 7 преглед на ехограф което беше 16 г.с Късничко нали.
Нямаме фамилна обремененост и през цялото време симптомите ми са били като за многоплодна бременост , но лекаря, който ме е гледал е нямал очи да ги види Както казва другаря Ленин и най добрата техника в ръцете на некадърника остава куп желязо. Но поне са ми здрави и хубави дечицата и дай Боже да е тъй

# 230
И ние разбрахме случайно , че са двечки в 16 г.с, отидохме на преглед при друг лекар.Изненадата беше голяма, имаме и кака на почти 6 год. Вече съм в 27 г.с  надявам се всичко да е наред и да стинем до финала! Успех на всички мами.

# 231
  • Свищов
  • Мнения: 209
Още на първия преглед в 5 г.с. доктора видя две сакчета Grinning. Бременна съм след инвитро с разнояйчни близнаци.

# 232
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Още на първия преглед 5-6 седмица разбрахме, че ще са три, но не бяхме изненадани, защото са след инвитро и имах огроооооомна стойност на ЧХГ и даже очаквахме и повече Simple Smile.

# 233
# 234
  • Мнения: 3 638
Първият ми преглед на ехограф беше в 5 г.с но ги видяха, че са две на поредния 7 преглед на ехограф което беше 16 г.с Късничко нали.
Нямаме фамилна обремененост и през цялото време симптомите ми са били като за многоплодна бременост , но лекаря, който ме е гледал е нямал очи да ги види Както казва другаря Ленин и най добрата техника в ръцете на некадърника остава куп желязо. Но поне са ми здрави и хубави дечицата и дай Боже да е тъй

Пак по-добре от една позната, дето не стига, че не ги бяха видяли до не знам си кой месец, ами после й бяха казали, че бебето е с две глави  ooooh!

# 235
  • TX
  • Мнения: 590
Първият ми преглед на ехограф беше в 5 г.с но ги видяха, че са две на поредния 7 преглед на ехограф което беше 16 г.с Късничко нали.
Нямаме фамилна обремененост и през цялото време симптомите ми са били като за многоплодна бременост , но лекаря, който ме е гледал е нямал очи да ги види Както казва другаря Ленин и най добрата техника в ръцете на некадърника остава куп желязо. Но поне са ми здрави и хубави дечицата и дай Боже да е тъй

Пак по-добре от една позната, дето не стига, че не ги бяха видяли до не знам си кой месец, ами после й бяха казали, че бебето е с две глави  ooooh!
  ужас , ето защо например в една Шотландия дори и пола на бебето не искат да казват, защогто можеш да ги съдиш, че са те подвели , а при това с двете глави си е .......... ужасно не мога дори в момента да намеря точния епитет

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 360
2-на радост   bouquet

# 237
  • Мнения: 3 638
Честито! Лека и успешна бременност!   bouquet Hug

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Още на първия преглед / 5 седмица / се видя един по-голям и един доста по-малък плоден сак, а ЧХГ - то ми по нищо не подсказваше, че бременността ще е двуплодна Simple Smile. Бременна съм след ИКСИ процедура. На втория прегледа в 7 седмица се установиха две сърдечни дейности.

# 239
  • Мнения: 25
Видяхме нашите момчета в 16 г.с.Дотогава виждахме само 1 бебе и хоп приятна изненада в 4 месец.

Общи условия

Активация на акаунт