ШУМЕН - 20!

  • 109 739
  • 763
  •   1
Отговори
# 180
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Давидкова - работи със ЗК; поликлиниката

 Ани, тъкмо си тук, бързам да напиша. Simple Smile

 Днес в Трънчев - РУМ, на щанда за диабетици видях едни гевречета. Ама не помня точно марката. Немско ми звучеше. Кранц като че ли. В малки прозрачни пакетчета са.

# 181
  • Шумен
  • Мнения: 555
Давидкова - работи със ЗК; поликлиниката

Ани, благодаря за бързия отговор.   bouquet Тя детски ли е и доволна ли си ако си ходила?

# 182
  • Мнения: 4 370
Водила съм Иван при Давидкова. Детска е. Добре подходи към него.

Нели, аз си накупих доста Тарали от Варна. Ще ги проверя и тези в Трънчев, но предполагам че няма да са същите. Иска ми се да има от къде да си ги купувам в Шумен, че да не се презапасявам така.

# 183
  • Шумен
  • Мнения: 555
Благодаря, Ани  Hug Ще взема направление и ще водя Марти.

# 184
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Момичета, случайно да знаете откъде да си купя кърпи за градина, тип вафлени? И ако е възможно, цената им да е под 1 лв, ще е страхотно  Peace Защото доколкото разбрах, в магазина срещу Халите, има кърпи с цена над лев, а на мен ми трябват 50 бр.  #Crazy Благодаря предварително  Heart Eyes

# 185
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
50 броя?! Ти казарма ли ще оборудваш? Къде ти искат такова чудо?!

# 186
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 50 броя ли? А нещо друго не искат ли?  Shocked

 Преди дни се видях с колежки.
 На едната внучето ще тръгва на ясла и тя говореше точно за тези кърпи. Каза, че снаха й ходила в Кауфланд, защото там имало.
 Аз не знам дали има. Обаче ако са хубави и меки като едновремешните, също бих купила.

# 187
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
В Кауфланд гледах и аз, но баба ми ми даде и не купувах. Нищо общо нямаха едните с другите  Whistling Сегашните са едни никакви направо, нито попиват, нито са мекички. Абе едно време друго беше!

# 188
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
За градина за малкия  Peace За големия също ми трябваха, но тогава поне бяха по-евтини. Ще трябва да отскоча до Кауфланд да проверя.  Peace Благодаря   bouquet

# 189
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
В Кауфланд гледах и аз, но баба ми ми даде и не купувах. Нищо общо нямаха едните с другите  Whistling Сегашните са едни никакви направо, нито попиват, нито са мекички. Абе едно време друго беше!

 Охооо, Тарталетка, тези на бабите ни са друга бира.

 Къде може да има сега такива? Никъде. Освен в дълбоките ракли на някоя баба, която пази всичко за внуците.

# 190
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Donchevas, то ясно, че за градина, ама ми е интересно в коя градина искат такава бройка кърпи  Shocked

Нели
, баба ми няма баш дълбока ракла, ама винаги намирам това, което ми трябва в даден момент  Laughing Кърпа за кръщене, вафлени кърпи, покривка, чаршафи... Да са живи и здрави!

# 191
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
За яслата ни искаха такива по 10 бр на дете. Свекърва ми тогава каза че има вафлен плат и ако съм съгласна да и дам мерките тя да ни ги нареже и поръби (има и машина жената), та ми спести този разход за яслата. В градината кърпи не ни искат, следващата седмица ще разбера точно какво що ще е нужно (предполагам ще са пари и точните суми), от родителите се искало кухненско руло единствено от консумативите за бърсане на ръце.

# 192
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Donchevas, то ясно, че за градина, ама ми е интересно в коя градина искат такава бройка кърпи  Shocked



В "Изворче"  Peace

# 193
  • Мнения: 12
И на нас в Изворче с баткото ни искаха 50 бр
Аз купих вафлен плат на метър и си го поръбих.Така излиза най евтино.Такъв плат има по магазините за шивашки материали.Последно бях гледала в гаражчето зас кино "Херсон" и от църквата на Кристал като тръгнеш посока Лаваца в дясно по стъпалцата има едно магазинче.

# 194
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Деси, ти в Космонавт ли ги записа куклите?

Общи условия

Активация на акаунт