ШУМЕН - 20!

  • 109 736
  • 763
  •   1
Отговори
# 195
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Предполагам въпроса е към мен Simple Smile Зимата доста мислих и се колебах и най-близо и лесно за стигане ми се видя градината над военното, май 2-ра се води (ще ме извините ако бъркам нещо). Тази ясла ни излезе златна откъм финанси до май месец всеки ден с такси сутрин а в големия студ и вечер, особено зимата с двете си е далече в леда и наклона (нямахме кола). А тази ще е поне по равно стигането до нея  Blush Ако наистина не ни хареса ще помисля за преместване (доста негативни мнения прочетох в тази тема преди време).

# 196
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Деси, не знам къде живеете, но ако си в района на втора ДГ, ти препоръчвам да избереш друга - 19-та, която не е толкова по-далеч от тази. Близо е до Педагогическия факултет.
 В нея ходиха и двете ми деца.
 Отзивите ми за втора градина никак не са добри - нито като база, нито като ....., а,бе, не е за казване публично.

 Не те агитирам, не ме разбирай погрешно, но те съветвам пак да се консултираш с майки, които имат наблюдения за тези две детски градини. Peace

# 197
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 339
Ааа, не живеете в квартала, не знаех  Peace Мислех, че сте някъде в Добруджанския затова попитах къде ги записа.

А как мислите, дали има шанс някъде да вземат малката сега септември като мине приемът?! Тя е януари и сякаш съм склонна да я пусна след нова година на градина, ама дали и къде биха я взели  newsm78

# 198
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Ние сме близо до Сити Център, затова и много се двуумих. А като чух коя резерва бихме били за Космонафт (някъде след 100) реших да съм практична този път. Не знам дали ако нямаш връзки би се уредила някъде за тази година с малката. Една съседка ми се похвали че сина и преди дни бил приет в близка ДГ а той е на 2 г (юни ги направи), но била пуснала връзки и се уредили при много добри учителки. Както и да е живот и здраве реших от 10-ти септември да ги пусна на градина. Още не съм се срещнала с никой де, но мъжа ми бил се зсякал с директорката. Учебната година почвала от 3-ти септември но можело и по-късно да ги пуснем ако искаме. На 3-ти ще запиша час за зъболекр на Миша (тогава се връща от отпуска зъболекарката) и не ми се иска да отсъства от градина заради това прегледа и евентуално ако ни пратят на снимка.

# 199
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Деси, и аз живея недалеч от Сити център. Децата от нашия квартал ходят в 19-та ДГ.
 
 Сега първа група ще тръгнат при хубави учителки. Но групите са пълни доколкото чувам.

# 200
  • Мнения: 21
Момичета, ориентирайте ме къде в шумен има студио, което предлага евтин маникюр  Wink

# 201
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Сигурно са пълни групите, който може се урежда с връзки а останалите си чакат класиране. Ако нещо не ни изнесе в тази градина тогава ще го мисля.

# 202
  • Мнения: 4 370
Нели, видях гевречетата. Таралите са много по вкусни и са без мая.

Пак да повдигна темата за стикерите.  Mr. Green Имам повтарящи 10; 43; 104; 125; 160; 185; 204. На някой трябват ли му?

# 203
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Здравейте, момичета!

 Честит имен ден на празнуващите днес!   bouquet

 Аз идвам с голяма молба!  Praynig

 Месеци, а и повече дори/година/, отчаяно си търся една книга. Изчерпана е навсякъде, не мога да я открия, а я искам.
 Сетих се, че някой може да я има и да се съгласи да я продаде.

 Книгата е тази:

 

 Ако я намеря, ще бъда безкрайно щастлива!
 Благодаря предварително на тези, които ще се отзоват!  Hug

Последна редакция: сб, 01 сеп 2012, 13:29 от neli mar4

# 204
  • Мнения: 169
Циркът свърши!
Няма да има на какво да се смеете,освен на себе си!
Живи и здрави!

Последна редакция: чт, 13 сеп 2012, 11:01 от mireto

# 205
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 339
Ох, голям смях  Joy Joy Извинявай, ама много ме досмеша...

# 206
  • Мнения: 4 370
Какво да си заслужава?

# 207
  • Мнения: 4 370
Някой да има координати на ортопед с града? Муканов, Димитров или някой друг - няма значение!

# 208
  • Мнения: 11
Мами, помагайте - спешно се нуждаем от кърма за 3 месечно бебе. Не можем да открием банка за кърма. Някоя мама има ли в повече - ще си платим.

# 209
  • Мнения: 4 370
Открих телефон на ортопед!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт