Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 101

  • 37 922
  • 746
  •   2
Отговори
# 555
  • Разград
  • Мнения: 8 243


На Мустафа писмото мисля че беше решението за развода.

# 556
  • Мнения: 1
Dimony,
Светозара май хич не е фенка на таралежите...че само ги поднася на сладурското дупенце на Мукелинка....като ги гледам...жал ми става и то не само за таралежчетата...та и чак за кактусите.  Laughing
Имайте милост...да не травмираме природата!


Хитрата Муки няма да седне на Таралежчето.
Пък и то знае да се пази.

Време е да почистят Муки за един ден/четвъртък/- ще я поставят на стола на срама- цялото кралско воинство срещу Муки - ей това бих го разбрала и без превод. Голямо пържене ще бъде. Не че й мисля злото, ама не може така. То бива бива, ама чак толкова наглост и завист...

Последна редакция: пт, 13 апр 2012, 00:42 от ЧЕТВЪРТЪК-21:00

# 557
  • Мнения: 576
Е,писмото,което получи Мустафа със сигурност не беше от Муки.
 
Lusia - писмото май не беше от Мукадесита-Идиосита иначе той щеще да го прочете.
  Да да след това разбрах -видя ми се като печатан шрифт -не ръкопис,но в първия един момент отново Муки го отнесе  Laughing

# 558
  • Мнения: 82
Нашият живот в темата е суперррр, а вечерите ни в четвъртък...без аналог във вселената! Просто ВЪРХЪТ!!!   Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 559
  • Мнения: 82
На Мусти писмото  беше в дълъг плик, печатано. Като сметките! Joy Joy Joy

# 560
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Четвъртък, вече е петък   Joy  Joy  имения ти ден свърши.  Grinning
Да са живи и здрави таралежите. Събери един варел за другия си имен ден. Ще й ги гарнираме с кактуси.
Ох, забравих, че и аз съм вече от фен клуба. ooooh!

# 561
  • Мнения: 1
За прегръдката. Тази беше мисля първата напълно споделена. Досега само веднъж Фатмагюл сложи ръка на врата му и то едва едва-когато му благодари за Лодос. Тогава си беше сестринска прегръдка по нейна инициатива. Винаги, когато са се прегръщали, Керим си слага ръцете отгоре, а нейните са около кръста му. Т.е тя приема прегръдката. Сега вече я сподели.

# 562
  • на морето
  • Мнения: 103
Те направо на пясъка се въртяха Joy Joy Joy
Наистина за първи път и благодарение на Мукадес, ФГ се притиска така в Керим. Нека да й благодарим  Joy Joy Joy
БЛАГОДАРИМ ТИ МУКАДЕС, заповядай, седни:



Ще позволите малко ботаническа информация .Това ,под Тарлю ,са едни малки кактусчета -бебета  /6-8 год./от вида " табуретка на тъщата / свекървата "  ; по известни сред ботаниците с наименованието Ехинокактус грузони . В нормални условия тези кокетни топчици стават с диаметър до 3 м. При домашно отглеждане , след дълги години обгрижване и пазене  могат да докарат до 50 -80 см. и съм сигурна , че ще ви е свидно да го подложите под  които и да били задни части .  Peace  
Алтернативното решение / лечение  с неокастрената гьостерица ще се приеме за по удачно . Peace

# 563
  • Мнения: 1
Четвъртък, вече е петък   Joy  Joy  имения ти ден свърши.  Grinning
Да са живи и здрави таралежите. Събери един варел за другия си имен ден. Ще й ги гарнираме с кактуси.
Ох, забравих, че и аз съм вече от фен клуба. ooooh!
Аз съм от твоя Фенклуб - Фен съм ти.
 Вярно, нямам вече имен ден, но има следващ- все пак имен ден всяка седмица си е добре.

Ще ги подредим Мукадес- Таралеж-Мустафа- Таралеж- Опосумите-Таралеж, Кораб-Майка-Кактус и т.н.
Важен е финала - браво на сценаристите, браво  и на нашето Велико чакане.
Не знам защо не се прекръстя на Трейлър или на Фрагман. Един човек във Фейса се беше кръстил ЦЕ200 - като лепилото. Ама моя Ник повече си го харесвам.

# 564
  • София
  • Мнения: 335
Мен ме кефи,как приемате във фен клуб Мукасинки-"Съжалявам,но трябва да ти съобщя,че ставаш член на нашия клуб" Joy Joy Joy Joy Joy
Преди да ви кажа лека нощ,да споделя нещо извън темата/за което сори/,ама съм впечатлена.Когато съм оф от профила ми,някои профили ги виждам различно, с различна снимка,надпис,дори с различни имена!Е,това е то мафия Laughing!

Сега Ви казвам Лека нощ и Весели празници!
 Hug

Последна редакция: пт, 13 апр 2012, 01:01 от Л_Д

# 565
  • Мнения: 100
Утлепах се да я търся тази 70 серия, къде я гледате и то на български???????????

# 566
  • София
  • Мнения: 335
Утлепах се да я търся тази 70 серия, къде я гледате и то на български???????????

Сори,реших че питаш за 69 серия!70 серия я гледахме по Канал Д преди два часа,без превод!

Последна редакция: пт, 13 апр 2012, 00:56 от Л_Д

# 567
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Цитат
Алтернативното решение / лечение  с неокастрената гьостерица ще се приеме за по удачно .
Joy Joy Joy и кой предлагаш да я опердаши. Те всички такива добри души.
Накрая тя така ще извърти нещата, че те да се почувстват виновни. Голяма е манипулаторка е. Като зарони едни крокодилски сълзи... няма да се учудя, ако почната да я успокояват.

Светозара, добре си ги подредила. Предлагам Мюнир да е  като черешката на тортата. Макар че по-скоро ще прилича на варено яйце, но закъде без него. Заслужава и той един два бодила.

# 568
  • Мнения: 1
Те направо на пясъка се въртяха Joy Joy Joy
Наистина за първи път и благодарение на Мукадес, ФГ се притиска така в Керим. Нека да й благодарим  Joy Joy Joy
БЛАГОДАРИМ ТИ МУКАДЕС, заповядай, седни:



Ще позволите малко ботаническа информация .Това ,под Тарлю ,са едни малки кактусчета -бебета  /6-8 год./от вида " табуретка на тъщата / свекървата "  ; по известни сред ботаниците с наименованието Ехинокактус грузони . В нормални условия тези кокетни топчици стават с диаметър до 3 м. При домашно отглеждане , след дълги години обгрижване и пазене  могат да докарат до 50 -80 см. и съм сигурна , че ще ви е свидно да го подложите под  които и да били задни части .  Peace 
Алтернативното решение / лечение  с неокастрената гьостерица ще се приеме за по удачно . Peace

Съгласна съм.
Но предпочитам това:
ШАПКА НА ТОЯГА/заради финала/:)

# 569
  • Мнения: 1
Цитат
Алтернативното решение / лечение  с неокастрената гьостерица ще се приеме за по удачно .
Joy Joy Joy и кой предлагаш да я опердаши. Те всички такива добри души.
Накрая тя така ще извърти нещата, че те да се почувстват виновни. Голяма е манипулаторка е. Като зарони едни крокодилски сълзи... няма да се учудя, ако почната да я успокояват.
Докато всички искат да й кажат КЪШ, махай се, Муки вероятно ще каже:
Ще остана с вас при едно условие: да не ме питате за нищо-Не искам да говоря.
 И ще отиде в стаята си, като остави вратата открехната, за да чува какво се говори.

Общи условия

Активация на акаунт