Любимите ни персонажи от филми и сериали

  • 65 193
  • 443
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Мен ме кефи и адютанта на хер Флик - СмолХаузен  Laughing; лейтенант Грюбер с неговия малък  Blush ... танк  Joy и т.н. То ако се подхванат всички образи ... ш'съ изроди темата  Crazy Joy

Няма да се изроди. Нали е за любими персонажи  Wink

Какво ще кажете за мосю Альфонс с неговото вездесъщо: "Ох, разхлопа ми се сърцето!"  Mr. Green


А Грубер беше така умилително влюбен в Рьоне  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 736
Ами Карстеърс и Феърфакс? Mr. Green

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Това бяха английските летци, нали?
"Нищо не им отбирам на тез франчуля!"  Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 534

Няма да се изроди. Нали е за любими персонажи  Wink
Е, щом шефката разрешава  Wink - Даваш ни карт бланш  Blush Crazy, така ли да разбирам Laughing

Срамота е да не споменем Мишел от Съпротивата  Laughing - 'Слушайте Фнимателно ... няма да повтарям', боже колко пъти го повтори  Crazy Joy, ама на мен всеки път ми беше смешно  Grinning

Чудя се има ли закачка в името на генерал фон Клинкерхофен  Thinking Laughing
 

# 19
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Даваш ни карт бланш  Blush Crazy, така ли да разбирам Laughing

 hahaha

Хапсолютен карт бланш давам  Laughing

# 20
  • Мнения: 3 736
Ивет ни даваш.  Mr. Green

О, да, и Клинкерхофен. Да каже някой немскоговорящ. А този дебеличкият как се казваше? newsm78

# 21
  • Мнения: 534
ИталианскОТО комисар също беше голЕм шемет  Laughing

Не искате ли да поговорим малко и за изкуство Whistling

Познахте я, нали  smile3532

# 22
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Пуцинка, този ли?



Полковник Фон Щром.

Хахаха, италианското комисар избиваше рибата с тия перушини  Joy Joy
И култовата му реплика: "Колонеллооооо!"  hahaha

Не искате ли да поговорим малко и за изкуство Whistling

Познахте я, нали  smile3532

Ма как! Грешната Мадона с големите бомби!
 Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 14 апр 2012, 17:05 от Зимна роза

# 23
  • Мнения: 3 736
 smile3532 smile3532 smile3532 Фон Щром, дааа! С тия очи като на златна рибка. Ей, колко ми беше мъчно на последния епизод, да ви кажа, хич не успях да се смея.

# 24
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Да не попуснем и Фон Смольхаузен


Последна редакция: сб, 14 апр 2012, 17:10 от Зимна роза

# 25
  • Мнения: 3 736
Ей ги мойте хора:

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
"Можете да ме целунете, Хельга!"
Joy Joy Joy

И още един мой много любим персонаж:

Алф: сладък, забавен и космат, само да не ти е в къщата  Laughing Любимият му сандвич - БЛД (бекон-Лъки-домат). Любимото му ястие като цяло - от всичко по много.

Последна редакция: сб, 14 апр 2012, 17:17 от Зимна роза

# 27
  • Мнения: 3 736
А това е култовият (о, да!) момент с "Лъки, ти не си котка, ти си геврек."  Laughing

# 28
  • Мнения: 534
И Алф е много мил спомен kiss Мелмак беше планета, нали  Grinning

П.П. По въпроса с генерал фон Клинкерхофен - за klinker не излиза нищо на немски, еле пък на инглиш, обаче ... clinker на англ. е вид цимент и сигурно с това се заиграват  Thinking (щото генерарала беше наистина цимент  Laughing ). С моя франкофонски анализ толкоз   Embarassed

# 29
  • Мнения: 0


1. Зина Принцесата войн от Xena Warrior Princess
Гледах я като малка, гледах я и наскоро. Тази жена е истинско вдъхновение и въплъщение на женската сила, ум и красота(е, това последното според вкуса на всеки). Както тя сама казва за себе си: "Аз съм жена с много таланти..." и е напълно права. Зина обсеби ума и сънищата на бога на войната Арес и дори той се влюби в нея по един свой извратен начин. Тя е отличен пример за борбен дух, желязна воля, която не веднъж бе подлагана на изпитание от гореспоменатия бог, а също е пример и за това, че човек наистина може да се промени от лошо към добро, стига някой да повярва в него. Херкулес пръв повярва, че в нея има добро и й даде шанс да го докаже.


2. Братята Уинчестър от Supernatural
Какво мога да кажа за тях, което вече не е казано. Силни и смели мъже, които не се срамуват да говорят за чувствата си(поне така изглежда) и са готови да преобърнат земята, Ада и Рая, да пожертват душите си един за друг. Какво повече ви е нужно?


3. Хенри Фицрой от Blood ties
Почти 500 годишен вампир, който не убива хора, за да се храни, но не се задоволява с катерички и еленчета и Слава на Бога -НЕ БЛЕЩУКА.  Изглежда лорд Фицрой, херцог на Ричмънд и Сомърсет и незаконен син на Хенри Осми (оня с 6те жени) е успял да намери златната среда и така е оцелял почти половин хилядолетие. Не му се налага да убива за храна, защото той е очарователен и сладкодумен и самият той казва за себе си: "Нямам нужда от сексуални намеци, аз самият съм такъв..." В същото време Хенри силно ненавижда всякакви форми на магия и е яростен противник на всеки достатъчно глупав да се занимава с призоваване на демонични сили.


4. Професор Сивиръс Снейп от поредицата за  Хари Потър.

Толкова силен, многопластов и загадъчен персонаж не се среща често. На пръв поглед е лошия в историята, но накрая се оказва, че е най-смелият и себепожертвователен  мъж в цялата история, пред когото дори главният герой бледнее.   Сивиръс Снейп не се оказа онзи, за когото всички го мислеха - странното хлапе с мазната коса, откачалката, която знае повече черни магии от седмокурсниците, завистливият преподавател, предателят. Той бе мъжът, който 7 години пазеше повече от зеницата на окото си синът на мъжа, когото винаги е мразел и презирал и в същото време детето на единствената жена, която някога е обичал в живота си. Мисля, че няма какво повече да добавя за него - образът му сам говори за себе си...

Последна редакция: сб, 14 апр 2012, 19:18 от Diana Sunrise

Общи условия

Активация на акаунт