Вие, вашите деца и ските/сноуборда...

  • 1 372
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 98
Аз и малката /16 месеца/ не караме все още, но таткото и баткото- да. Малкия го дадохме на 5 години на ски- училище. И преди това го бяхме качвали на ски, но не беше сериозно. От тогава-- на ски- училища и с баща си кара и сега - на 8 год.  баща му не може да го стигне

Последна редакция: сб, 14 яну 2006, 18:03 от Vivi

# 16
  • Мнения: 244
sisonka, кажи, моля те, повече за говедарци.  Praynig
никога не съм карала там. какви са пистите, условията, цените? може пък да ме огрее този сезон...
Има 1 писта - хубава е, дълга и много приятна. Качва се с влек - паничка.  Има и детска писта - тя е в долната част на пистата, има си и влек и е чудесна за учене на деца.
Има едно кръчме на пистата - цените са нормални (или поне миналата година бяха).
За цената на картата тази година нищо не мога да ти кажа - ще зная повече след 20-ина дни.  
За нощувките нищо не зная - ние не спим там (съпругът ми имат почивна станция наблизо). Можеш да видиш условия за нощувка ето тук http://www.ruralbulgaria.com/index.php?tip=&top=A&town=4 … b=%D2%FA%F0%F1%E8, както и да потърсиш в съседните села - Бели Искър, Маджаре и дори Самоков.

Според мен Говедарци е съвсем нормално място за ски-почивка, няма нищо общо с големите курорти (както като условия, така и като цени). През седмицата е супер, но събота и неделя става голяма навалица и се чака страшно много.
 

# 17
  • Мнения: 934
Ох пък да ви кажа колко ми е мъчно за истинска зима със сняг!!!! , А синът ми само пита кога ще си ходим в България през зимата, за да карал ски (той никога не е карал). Ми няма да е тази година, за съжаление. Тук в Дубай има вътрешна писта с изкуствен сняг, направили са я хората, но не е като да си в планината все пак. А уроците едни скъпи, ужас. Може и да го запиша детето някой ден все пак.
Аз лично карам ски откъм 3 годишна някъде (скиорско семейство, кво да правиш!) но от първите няколко години имам спомени предимно за безкрайно мъкнене на Витоша с автобуси, как се мокря, измръзвам, губя си някоя ръкавица и прочее. Обаче в нашето семейство нямаше искаш-не искаш, ходи се на ски и това е! Като по-голяма ми стана кеф, обаче - и то най-вече през ваканциите, зимната и пролетната. Пампорово ми беше любимия курорт.
От известно време си мисля да пробвам сноуборд. Да видиме кога ще е.

# 18
  • Мнения: 676
О, Краси супер и страхотни снимчици сте си направили:)) И аз имам ски пасс за Blue Mountain но нещо още не съм отишла дори да си взема пасса. Аре да се уговориме да ходиме заедно искате ли?!? Колко сте добри на ски? Аз утре Петак отивам, но нещо този дъжд и топлото време ме притесняват...

Роллинг Стоунс ти в коя част на Германия си? Важното е желанието:) Поздравявам Ви, че ходите редовно на ски!!!

Поздрави, Ще ви пиша пак..

Jule какво да ти кажа, мен хи4 ме няма в ски спускането (голяма стръхла съм) и все гледам по-малките писти4ки (ама то много няма такива Laughing), но много ми се иска да се нау4а. Затова съм казала, 4е запо4ваме с Раян да се у4им взаимно само малко да порастне. Има4е мъжът ми е добър със спускането, но сам не му се ходи.

Общи условия

Активация на акаунт