Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 1 591
Сложили са му ужасна надценка. По китайските сайтове е $5, т.е 7лв с безплатна доставка.
Иначе, да, работи, но не прави невиждани чудеса.

# 2
  • Мнения: 5 892
*November Rain*  ми взе думата от устата  Hug като ми свършиха геловете от комплекта си купувам спринцовки с високо процентен- той е много добър! А за машинката със светлината си купувам батерии Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 591
От къде взимаш високо процентния?

# 4
  • Мнения: 5 892
Ако решиш  да поръчаш не се регистрирай, направо им пиши меил. Предния път си взех 35%- моите зъби светнаха и мъртвия ми изсветля малко. Следващия път ще си взема 45%( за мъртвия специално). Нанася се МНОГО  предцизно да не закачи венците! Стоя по 1 час с него.
=112&filter=filter]http://dentasvet.com/product/list?filters … amp;filter=filter

# 5
  • София
  • Мнения: 1 591
Мерси  Hug

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 4 781
Сложили са му ужасна надценка. По китайските сайтове е $5, т.е 7лв с безплатна доставка.
Иначе, да, работи, но не прави невиждани чудеса.

Ако си го поръчвала от сайт, сподели кой  Grinning  bouquet

# 8
  • Мнения: 330
Преди доста време поръчвах от друг сайт такъв продукт, беше още по-скъп, но със същата опаковка- резултат нямаше никакъв! Crossing Arms Само си дадох парите(заради уж разнообразните отзиви на сайта, писани сигурно от собственика на сайта!), а ме накараха да си купя 2 бройки, че 1 не можеше. Сега втората бройка си седи ей така #2gunfire Нямах избелване с нито 1 нюанс, а не пия оцветяващи напитки, нито пуша, нито зъбите ми са силно оцветени, че да не могат да се избелят #Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 1 591
Ако си го поръчвала от сайт, сподели кой  Grinning  bouquet

http://www.tinydeal.com/professional-light-tech-teeth-tooth-dent … -4264-p-3788.html
Доставката е безплатна, каквото и да поръчаш и нещата пристигат за 10-ина дни. Имала съм доста добри попадения от този сайт. но това не е съвсем едно от тях... както казах, върши някаква работа, но нищо повече от една хубава избелваща паста за зъби.

Общи условия

Активация на акаунт