Великобритания - тема 41 Зелено пролетна

  • 57 994
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
kremena да ти споделя и аз за нашите очни прегледи.Моята дъщеря има очила,но в училище си ги свалила за да се преоблече и едно детенце стъпило върху тях,не се счупиха но стъклата се повредиха.Ходихме на преглед  в speacsavers и там я прегледоха ,но казаха че е най добре да я прегледа специалист и казаха че ще пратят документите ни при нашето jp и той да и пусне направление.Казаха ми че до 2 седмици ако не ми пратят нищо по пощата да отида при тях.Изчаках и като нямаше писмо отидох при тях те ми дадоха документите отидох до нашето jp оставих ги и след 3 седмици ни дойде писмото с дата и час за прегледа в една очна клиника.И така след дълго чакане малката е на преглед на 16 май.
AVE благодаря за новата темичка страхотни снимки.

# 16
  • Нотингам/Пловдив
  • Мнения: 35
Запис   bouquet Аве мерси за новата тема. Оформлението е страхотно  Hug

# 17
  • Мнения: 39
eva_82 Панадола е парацетамол също, така че, нямай притеснения. Купи си морска вода и пръскай в носа, облекчава. Аз съм пила и Бийчъмс на сироп, но след първия триместър и само две дози приех, че съм голямо шубе. Това е пак парацетамол, но с още някакви съставки за облекчаване на кашлица и запушен нос.
Ave мерси за новата тема! Страхотни лалета, много обичам!

# 18
  • Мнения: 175
Ana Mu успокой ме  Hug Аз това с морската вода от 2 дни  го практикувам и май благодарение на него нослето е малко по добре.
И понеже всички показахте хубавите яйца и козунаци аз пропуснах да покажа и гледам останал един самотен козунак....хванах камерата и набързо го щракнах преди да е изяден и той  Laughing

# 19
  • Лондон
  • Мнения: 449
кой ще сваля килограми после... Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 175
кой ще сваля килограми после... Rolling Eyes
Joy който има в излишък  Joy

# 21
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
кой ще сваля килограми после... Rolling Eyes
Аз със сигурност!
Днес носих в офиса козунак и дори колегите, които бяха на диета я нарушиха, за да го пробват със следобедното кафе Wink А една от колежките заключи, че от днес българския истър кейк заставал на първо място в нейната класация за кейкове   chef Много се впечатлиха от това, че имаше освен сушени плодове и локум в него. И решиха и те да пробват да добавят локум в техните рецепти за сладкиши  Laughing
eva_82, обираш точките с този козунак! Ако не е тайна, как го оформяш така  Flutter
kremena, не те съветвам да ходиш в малки оптики. Нито апаратурата им е на ниво нито оптишънс. Просто им е трудно  финансово да се конкурират с големите частни вериги като спексейвърс и буутс. А от спексейвър до спексейвър има разлика. Аз от 9 години ползвам услугите им, няколко офиса съм сменила и различните офиси имат различно оборудване. Сегашната оптика ми е с най-доброто, което съм виждала до тук, но специалистите им са едни младоци... или аз съм остаряла  Laughing Мога да потвърдя, че ако има проблем, от там дават направления за очна клиника.

# 22
  • Мнения: 45
Zlatnata_tolumba, много са красиви бели рокли с акцент друг цвят (е, не черни за сватба ).

Аз бях на 1-2 сватби в последната година, 1та булка беше с бяла рокля и много черво-цикламен колан за акцент. Беше много свежо

# 23
  • Мнения: 398
И аз съм доволна от спексейвърс.Не че съм ги сравнявала с други, но от раз определиха правилния диоптър, оборудването им е на ниво според мен(тук мога да сравнявам само с очни лекари от БГ), а и оптикът беше много добър.
След 20 години мъчения вече мога да кажа, че виждам.Е с очила съм за сега, но и това може да се оправи я с лещи, я с лазерна операция.
Племенника ми също го заведоха в спексейвърс, а той е с доста големи диоптри.Сестра ми е доволна също.

Толумба роклите са наистина страхотни.Онази втората ми хареса най-много, с дантелата по рамената  Peace

# 24
# 25
  • Мнения: 116
Здравейте престои ми заминаване в Лондон ,там ще работя и живея,искам да попитам някои знае ли дали е вярно за тези детцки ,които се взимат като самотна маика,имам две дечица на 1 год близна4ета,таткото си е дал името,но ние нямаме брак и освен това сме и разделени.Може ли някои да ми даде малко информация за това?Много благодаря!

# 26
  • Мнения: 398
Привет

emanuelaaa не мога да ти дам никаква информация, не съм компетентна, но във форумите на бг-хелп знам, че има много информация Peace

Не знам как е в другите части на страната, но тук пролетта тотално ни подмина  Crossing Arms

Събирам идеи за кутии за играчки или някакъв друг начин на съхраняване, че ми омръзна да си троша краката вече.За сега ми харесват тези, но допълнителни идеи хич няма да ми дойдат зле

Лек ден на всички  bouquet

# 27
  • Мнения: 175
Merry писах ти на лични  Simple Smile
Ехоо аз да се похваля  Party прегледа мина, всичко е наред с бебче и вече знаем пола  Party newsm68 newsm44  ще си имаме момиченце  newsm68 newsm44 newsm03

# 28
  • Лондон
  • Мнения: 449
браво newsm10 все такива хубави новини да чуваме... много се радвам за вас Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 8
Браво Еva_82, като прочетох и се сетих как миналата година по това време ми беше толкова лошо, но сега е толкова хубаво с мъничето! Нека всичко е наред с мъничето!
На златната толумба да пожелая много семейно щастие!
Пожелавам на всички Христос Воскресе!
Аз до козунаци няма как да направя, никога не съм месила, а сега и с малката няма как, поне успях да боядисам някое друго яйце, да има за снимки за спомен!
Да ви се оплача, май и аз стигнах до извода с тези GP-та, ходихме си до БГ с малката и като се върнахме й излезе обрив, отначало по брадичката, а след това цялата. Ходих на GP и той едва ли не ми каза че до втората година все ще е така! Направо незнам какво ми стана! Както и да е даде ни нещо за мазане и толкова. Мажа аз обаче почти нищо, поне спря да се появява! И вчера отиваме да се теглим, говорих със здравния консултант и тя веднага ми даде друго за мазане. Каза ако няма ефект да й се обадя, толкова мило ми стана че ме разбра! Сега се мажем с новото мазило и ще видим. Дано има ефект!
Така оплаках ви се!
Ние вчера направихме осем години заедно! Кога минаха незнам!
Иначе ви чета с удоволствие, не се включвам много защото нещата за които говорите още не са ми на дневен ред, но си записвам, иначе сега ме вълнува захранването, как ще стане незнам. Със сигурнос ще се цапаме доста!

Общи условия

Активация на акаунт