Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота!! Тема 23

  • 83 780
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Христос Воскресе! и от мен.

# 16
  • Мнения: 117
И аз ви благодаря момичета, много сте мили!  bouquet Hug

комикс щом Карагьозов е решил, че трябва хирургическа конизация значи така трябва. Все пак е добър специалист. Аз честно да ви кажа тази конизация я смятам за най-сигурният метод за отстраняването на проблема. Защото понякога другите интервенции не решават проблема, а го задълбочават. Естествено, че е хубаво да се щадят органите, обаче ако ме питат кое е за предпочитане - ще избера да ми оправят проблема на първо място! Rolling Eyes Сигурна съм, че всичко ще е наред и после ще се чувстваш като нова! Hug

hristina teodosievaбез коментар е линка ти! Те толкова ни разбират и проблемите мъжете! Whistling

# 17
  • Мнения: 9
Момичета, имам въпрос към вас и нужда да чуя вашето мнение. На мен ми каза лекарката, че 30 дни след биопсията не трябва да правя секс. Чувам от форума, че Дянкова е казвала 7-8 дни.....Хмм он моята биопсия минаха 6 дни, остават 24....леле  Twisted Evil На някоя от вас да са казвали 1 месец въздържание?
Хрис, на мен Ганчева също ми беше казала - пазене до следващия цикъл (без вани, басейни, тампони, промивки, да не планирам пътуване ден-два след това, заради риска от кръвоизливи). Думите й бяха - "рядко е, но са възможни усложнения".
После чак се замислих да не би да не съм разбрала правилно и да ми е говорила за режима след манипулация/операция. Но явно правилно съм я била разбрала.

# 18
  • Мнения: 1 765
...
комикс щом Карагьозов е решил, че трябва хирургическа конизация значи така трябва. Все пак е добър специалист. Аз честно да ви кажа тази конизация я смятам за най-сигурният метод за отстраняването на проблема. Защото понякога другите интервенции не решават проблема, а го задълбочават. Естествено, че е хубаво да се щадят органите, обаче ако ме питат кое е за предпочитане - ще избера да ми оправят проблема на първо място! Rolling Eyes Сигурна съм, че всичко ще е наред и после ще се чувстваш като нова! Hug

...

Besty, бях решила, че поне този път ще ми се размине, но явно професора действа на сигурно, а аз му имам пълно доверие, просто рязко ми стана криво и ревливо, какви ли не глупости ми минаха през главата, тревожа се дребната как ще приеме липсата ми, верно 3 дни, но за нея и половин ден си е цяла вечност, надявам се всичко да мине добре за всички.

Кажете сега, има ли нещо по-специфично, което да нося, иначе стандартните неща са ясни, макар че за доплащането, не би трябвало нищо да си нося....

# 19
  • Мнения: 430
Следващата седмица с бодра песен към Токуда за конизация. Само не знам защо са ме писали за хирургична конизация, при толкова модрени методи и техники, аз трябва да минавам буквално под ножа.  Cry Много ми стана гадно като ми казаха, държах се докато не разбрах за това.   Tired Пу, да му се не знае, сега само за това мисля...

От опит да ти кажа, че според мен това е много по-добър вариант за да се изреже проблема до чисто. Аман от пишман операции и "щадящи" манипулации при които се налага да ти правят процедури по няколко пъти. Тук имаше момичета с по три конизации. Можеш само да се радваш че ще е хирургична, защото всичко каквото трябва да се махне , ще бъде махнато. А за теб е все едно ти ще си под упойка и дали ще е хирургична  или козметична конизация няма разлика.
Стискам ти палци, манипулацията е много лека и бърза, упойката също е лека, бързо се излиза от нея и периода за възстановяване е кратък. Няма страшно. По-страшно е неглижиране на проблема. Успех!

# 20
  • Мнения: 43
lia_st   мерси за отговора  Simple Smile

комикс поне ще изчистиш проблема от волле, както се казва и ще си спестиш повторни "щадящи" манипулации.

Хубав ден, момичета!

# 21
  • София
  • Мнения: 964
Следващата седмица с бодра песен към Токуда за конизация. Само не знам защо са ме писали за хирургична конизация, при толкова модрени методи и техники, аз трябва да минавам буквално под ножа.  Cry Много ми стана гадно като ми казаха, държах се докато не разбрах за това.   Tired Пу, да му се не знае, сега само за това мисля...

От опит да ти кажа, че според мен това е много по-добър вариант за да се изреже проблема до чисто. Аман от пишман операции и "щадящи" манипулации при които се налага да ти правят процедури по няколко пъти. Тук имаше момичета с по три конизации. Можеш само да се радваш че ще е хирургична, защото всичко каквото трябва да се махне , ще бъде махнато. А за теб е все едно ти ще си под упойка и дали ще е хирургична  или козметична конизация няма разлика.
Стискам ти палци, манипулацията е много лека и бърза, упойката също е лека, бързо се излиза от нея и периода за възстановяване е кратък. Няма страшно. По-страшно е неглижиране на проблема. Успех!

Абсолютно   съм съгласна  с  Чери !  Hug  Peace

 Чери , как си  ?  Радвам се  ,че  се появи отново  тук ! Липсваше  ми много ! Hug

  комикс, това е правилното  решение , не се съмнявай !  Peace

На  мен  за  1м. и половина  ми направиха и LEEP и  след  това  хистеректомия .  Аз  още  преди  LEEP  си  знаех  ,че  това е  излишна  манипулация (в  моя  случай) ,  но  нямах  избор .......

hristina teodosieva-  съветвам те  да  се  "пазиш "  поне до  идване на цикъла .  Сега  гледай  да  "оправиш "  тези  проблеми - пък  за  секс  после  ще  мислиш .  Wink

# 22
  • Мнения: 3 285
Здравейте!
Хрис, относно правенето на секс след биобсията, май е по-добре повечко да се изчка, чак до следващия цикъл не знам, ама аз правих секс на 8мия ден, и по средата много ме заболя и сложихме край, нямах никакво кървене след биобсията. Дянкова ми каза, че трябва да минат 6-7-8 дни, за да калцира, но пък каза на сестрата да и даде най-малката възможна щипка, може би и това има значение, после и каза да и подаде някакво лепило
Комикс, всичко ще бъде наред, използват се абортните упойки за 10-15 минути. Поне всичко ще се изчисти до здраво, при най-добрия лекар си, всичко ще е наред  bouquet
Преди 8 години на нашата кръстница са и го правили с местна упойка със склапела и каза, че не боли, ама не е приятно и се ядосва, че не са я приспали. Вече 8 години няма никави проблеми.
Усмихнат ден на всички!

# 23
  • Мнения: 43
Джес ще те послушам  Peace

# 24
  • Мнения: 117

Хриси щом мислиш за секс, значи всичко е наред! Joy

# 25
  • Мнения: 43

Хриси щом мислиш за секс, значи всичко е наред! Joy

Изтрещяването ме доведе до там  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 117
Аз бях забравила тази дума като ходех по доктори и изследвания, въобще не ми беше до това, а то понякога помага! Rolling Eyes

Ох и аз трябва да ходя другия месец при лекарката за нова цитонамазка и микробиология да видим какво ще излезе, ама така са ме налегнали други проблеми, че вече не знам откъде да започна! ooooh!

# 27
  • Мнения: 10
Следващата седмица с бодра песен към Токуда за конизация. Само не знам защо са ме писали за хирургична конизация, при толкова модрени методи и техники, аз трябва да минавам буквално под ножа.  Cry Много ми стана гадно като ми казаха, държах се докато не разбрах за това.   Tired Пу, да му се не знае, сега само за това мисля...
newsm10 newsm10 newsm17Стискам ти палци всичко да е ОК. Хирургична конизация или по скоро скалпелна се прави в случай когато е по-голям засегнатия участък. Моята първа конизация беше такава при Карагьозов-син, ако с нещо мога да ти бъда полезна... Успех.  bouquet

# 28
  • Мнения: 3 285
Хахаха, Бести, това за секса ми хареса Wink
Аз не мисля  за секс, но мъжът ми вече почти 8 месеца е на сухо, защото лекувам цистит доста дълго, 2 месеца глобули, след кюртажа  също доста време  имаше въздържание и отделно нямам  никакво настроение покрай всичко това. Но понякога си викам, че и той е човек все пак и е мъж. 8 месеца сме само с презервативи и джипито ми каза, че от тях може да имам тази бактерия в урината и това дразнене и често уриниране. Някой чувал ли е подобно нещо за презервативите?

# 29
  • Мнения: 10
Аз се записвам. Утре съм за първи път при Ганчева. Да видим и тя какво ще каже. Момичета, някой тук беше споменал, че при Карагьозови се чака с месеци само първия преглед. Така ли е наистина? Аз ходих при професора през януари и съм с много добри впечатления, но сега се отказах да отида повторно, тъй като мислех, че пак ще трябва да чакам 3 месеца. Има ли начин старите пациенти да чакат по-малко?
Когато се обадиш по телефона в кабинета казваш че си пациентка на д-ра и те те питат за какво си, дават ти най-близкия удобен и за теб час, но не след месеци а обикновено до седмица, все пак зависи от състоянието ти.

Общи условия

Активация на акаунт