Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 514 081
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 5 468
Честит 8-ми март мили момичета!  bouquet

http://prikachi.com/images/393/9060393C.jpg

Искам да ви попитам дали има някоя от вас, която да е ползвала тази марка тест за Б?
Дали ддават изпарителни черти? Този е с чувствителност 10. Днес ми е 9-ти ден от О и излезна много бледа чертичка, която се забелязва под определен ъгъл и не се вижда на снимката.
Някоя с опит може ли да даде мнение?
Благодаря!  Hug

Не виждам втора чертичка. По-добре изчакай още 3 дни и си направи шуър чек Peace

# 1 306
  • Мнения: 302
Честит 8-ми март мили момичета!  bouquet

http://prikachi.com/images/393/9060393C.jpg

Искам да ви попитам дали има някоя от вас, която да е ползвала тази марка тест за Б?
Дали ддават изпарителни черти? Този е с чувствителност 10. Днес ми е 9-ти ден от О и излезна много бледа чертичка, която се забелязва под определен ъгъл и не се вижда на снимката.
Някоя с опит може ли да даде мнение?
Благодаря!  Hug

Не виждам втора чертичка. По-добре изчакай още 3 дни и си направи шуър чек Peace
Аз съм ползвала такъв тест... Резултатът беше втора бледа черта, доста видима.. А всъщност нямаше бременност. Даде ми много напразни надежди, не бих го ползвала отново.

# 1 307
  • Мнения: 1 612
Честит 8-ми март мили момичета!  bouquet

http://prikachi.com/images/393/9060393C.jpg

Искам да ви попитам дали има някоя от вас, която да е ползвала тази марка тест за Б?
Дали ддават изпарителни черти? Този е с чувствителност 10. Днес ми е 9-ти ден от О и излезна много бледа чертичка, която се забелязва под определен ъгъл и не се вижда на снимката.
Някоя с опит може ли да даде мнение?
Благодаря!  Hug

Не виждам втора чертичка. По-добре изчакай още 3 дни и си направи шуър чек Peace
Аз съм ползвала такъв тест... Резултатът беше втора бледа черта, доста видима.. А всъщност нямаше бременност. Даде ми много напразни надежди, не бих го ползвала отново.
Аха ясно! Значи изхвърлих едни 8 лв на вятъра. Повече няма да го ползвам. Това ми беше за първи и последен път.
А Шуър чек дава ли изпарителни черти? Кой е най-качествения тест на пазара?

# 1 308
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Аморе,вярвам само на Шуърчек,той не дава изпарителни.

# 1 309
  • Мнения: 1 612
Аморе,вярвам само на Шуърчек,той не дава изпарителни.
Значи ще си купувам само такъв.
А с него кога най-рано след О мога да се тествам? Той с каква чувствителност е? 
Мерси  Hug

# 1 310
  • Мнения: 911
Поне в деня на очаквания Ц

# 1 311
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Успех Hug

# 1 312
  • София
  • Мнения: 7 645
Шуър хваща около 12 дни след О
Е, има случаи и за по-рано, но те са по-малко. Повечето хора като ползват шуър гледат да е максимално близо до цикъла. Просто няма много случаи на по-ранно тестване с шуър, повече с престо се тества по-рано, но за мен този тест вече не съществува Simple Smile
От всички тестове и на мен само Шуър не ми е давал изпарителни, за мен е добър тест.
Не ми е давал изпарителни и лейди тест

# 1 313
  • Мнения: 1 612
Шуър хваща около 12 дни след О
Е, има случаи и за по-рано, но те са по-малко. Повечето хора като ползват шуър гледат да е максимално близо до цикъла. Просто няма много случаи на по-ранно тестване с шуър, повече с престо се тества по-рано, но за мен този тест вече не съществува Simple Smile
От всички тестове и на мен само Шуър не ми е давал изпарителни, за мен е добър тест.
Не ми е давал изпарителни и лейди тест

Търсих лейди тест по аптеките, но никъде го няма. Сетих се, че го бях ползвала и аз иббях доволна, но....не знам от къде да си го купя. Някакви идеи?

# 1 314
  • Мнения: 195
От кой град сте?  newsm78

# 1 315
  • София
  • Мнения: 7 645
В софия съм го купувала от кварталната ни аптека, мисля че беше марешки, струва по 1лв лентичката.

# 1 316
  • София
  • Мнения: 129
Явно е индивидуално, но при мен на 2 дни закъснение Шуър чек ми даде изпарителна сива линийка, а на следващия ден Клиър тест също, тя дори беше и розовеникава.(появи се по късно обаче, иначе можеше и да се усъмня, че е станало)  Tired

# 1 317
  • Мнения: 5 468
Аморе,вярвам само на Шуърчек,той не дава изпарителни.
Значи ще си купувам само такъв.
А с него кога най-рано след О мога да се тествам? Той с каква чувствителност е? 
Мерси  Hug

Шуър чек е с чувствителност 25 единици. На мен ми отчете около 12ти ден след О. Както са коментирали момичетата, той не дава изпарителни черти, освен това бледите черти са отчетливи и ясно си личат. Дано не прозвучи като реклама  Laughing

# 1 318
  • Мнения: 1 612
Не е реклама, защото много момичета врче ми го препоръчахте. А до нас има една Марешки , ще проверя и там. След 2 дни (на 12-ия ден) ще се тествам пак Simple Smile Стискайте палци  Hug
Благодаря на всички за мненията и съветите!  bouquet

# 1 319
  • София
  • Мнения: 7 645
оставяла съм отрицателен шуър през деня в нас и като се върна от работа теста е пожълтял, потъмнял и си личи бяла линия, където трябва да е тестовата черта, но това си е нормално все пак теста трябва да се отчете до 10-15мин и да се изхвърли.
Сива линия не съм имала, но всичко се случва, докато на престо винаги ама винаги имам изпарителна, до сега един престо не съм направила без изпарителна.
Клиър също е от по-чувствителните и той дава изпарителни, както и бб тест, хоум тест, рапид тест и т.н.т.

Общи условия

Активация на акаунт