Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 374
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 82
не така и не си направих кръвен тест....сега се замислям дали има шанс да се запазила евентуалната бременност и да си направя защото това не е нормално само ден да кървя сега само по тоалетната хартия има бледо кафяво....ще прочета за биохимичната бременност

# 256
  • Мнения: 381
не така и не си направих кръвен тест....сега се замислям дали има шанс да се запазила евентуалната бременност и да си направя защото това не е нормално само ден да кървя сега само по тоалетната хартия има бледо кафяво....ще прочета за биохимичната бременност
Консултирай се с лекар.Интересни неща се случват на какво би могло да се дължи ако не е бременност newsm12

# 257
  • Мнения: 2 153
не така и не си направих кръвен тест....сега се замислям дали има шанс да се запазила евентуалната бременност и да си направя защото това не е нормално само ден да кървя сега само по тоалетната хартия има бледо кафяво....ще прочета за биохимичната бременност
Консултирай се с лекар.Интересни неща се случват на какво би могло да се дължи ако не е бременност newsm12

Може и бременност да е било, просто лекаря при който е ходила да е бил некадърен...

# 258
  • Мнения: 122
Много странно наистина. Дано всичко да е наред.
Аз днес ще ходя при личната да й се моля да ми пусне изследвания да видя дали всичко ми е наред. Много ми е притеснено, защото изобщо не обичам да ходя на доктори, да се редя на опашки с по 20 болни, а и ако вземе да ме отпрати....  #Crazy

# 259
  • Мнения: 353
Защоо не си пуснеш един кръвен тест? Ще знаеш със сигурност дали чакаш бебче след 2 часа. А на този ранен етап от евентуална бременност,няма лекар който да може да види каквото и да е било плодно сакче. Ще трябва да се изчака още поне седмица..Не смятам,че има някой,който би чакал толкова време спокойно вкъщи. Аз помня като си направих тест на 2рия ден от закъснението и излезе 2ра бледа черта,веднага хукнах в лабораторията,след 2 часа вече знаех със сигурност. Обадих се на доки и той ми каза след 14 дни при него. Чак тогава видяхме плоден сак .Стискам плаци  EFP  ylinfant

# 260
  • София
  • Мнения: 863
Момичета, имам нужда от няколко чифта очи, освен моите, да погледнат дали на този тест има втора блеееда черта или си въобразявам. Тестът е от днес, днес си чакам и цикъла, но още го няма...
http://prikachi.com/images.php?images/846/7628846X.jpg

# 261
  • Мнения: 1 633
Frango, аз виждам бледа втора чертичка. Тестът със сутрешна урина ли е правен? Чертата на коя минута се появи?

# 262
  • София
  • Мнения: 863
Vili, със сутрешна е. Беше си там веднага след 5-тата минута, преди това не бях го погледнала

# 263
  • Мнения: 1 633
Утре сутринта направи още един тест, някой с по-висока чувствителност (Престо например) или за най-сигурно пусни кръвен тест за бременност (не е нужно да е на гладно, може да е по всяко време на деня, 20 лв. е, резултатите излизат след 2-3 часа) в някоя лаборатория, той поне е недвусмислен. Стискам палци утре да се похвалиш!  Simple Smile

# 264
  • София
  • Мнения: 863
Благодаря ти, Вили, утре сутрин ще повторя теста, ако още не ми е дошло. Ако пак е така съмнителен, ще пусна кръвен. Някак все ми се иска да разбера, ако съм бременна, с "пиклив" тест - по-романтично ми се струва Simple Smile

# 265
  • Мнения: 1 235
И аз виждам черта. Имаш ли закъснение?

# 266
  • София
  • Мнения: 863
Kle0patra, днес трябваше да ми дойде цикъла, така че от утре реално ще съм в закъснение

# 267
  • Мнения: 1 235
Опитай утре или в други ден с първата урина пак. Може би овулацията ти е била по-късна. Стискам палци за по-видима чертичка  Hug

# 268
  • Мнения: 154
Моя тест беше така първите дн с много бледа втора черта Wink) пробвай утре, но със сутрешна урина п възможност престо..чакаме новини

# 269
  • Мнения: 7
Момичета, вчера направих пореден тест с много красива втора чертичка. Надявам се да е истина. Кога най- рано мога да отида на лекар? По принцип трябваше да ми дойде на 26.09. Grinning Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт