Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 291
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 2 850
  • Мнения: X
Момичета, имам 1 питане. Днес направих 2 теста но не с   1-ва урина. Имам 4 дни до мц. Единия тест е ББ тест а другият ИЗИ тест. На Бб тест ми излезе мн бледо розова втора черта, а изи теста е отрицателен. Според вас мога ли да вярвам на ББ тест. Прикачвам и снимка, за да си кажете мнението
http://prikachi.com/images.php?images/70/9393070L.jpg
Аз пък на втория тест си виждам втора черта и то розова. Дано да е това, но според мен скоро ще имаш повод за радост. Успех 🙏

# 2 851
  • Мнения: 105
Благодаря, дано Simple Smile Аз и на др момиче на снимката виждам чертичка...работата е там, че мн зависи от дисплея или монитора от който гледаш снимката. За това някои от вас не ги вижда.  Аз примерно на лаптопа като седя не ги виждам бледите чертички, а на телефона ги виждам ясно.

# 2 852
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
За мен тези тестове са си отрицателни Hands V

# 2 853
  • Мнения: 105
Ако трябва да си кажем честно и аз не вярвам на бледите черъички, та не съм кой знае колко въодушевена от тази днес. В следващите дни ще направя и др тестове, пък ако се насища е ясна работата. Ако отново ми излезе някаква мижитурна отново е ясна работата Simple Smile имам около 3 4 дни до МЦ...ще истрая толкова. Няма за къде да бързам. То от бързане очевидно файда няма.
Пс: мн ме човъркаше това, че аз усещам моята О. В момента на О.  с ММ се обичахме и 6 дни по късно имах зацапване по 2 3 капки в продължение на 3 дни. Направих първите 2 теста на 10 ден. Днес ми е 11 и тези на снимката са от днес. 1 отрицателен на пълно а другия с хипер бледа розова чертичка. Живод и здраве след 4 дни ще знам със сигурност има ли повод за радост или няма. До тогава предпочитам да не се самонавивам , за да не се разочаровам
Е, почти успявам за сега.

Последна редакция: ср, 29 авг 2018, 22:47 от laura_dv

# 2 854
  • Sofia
  • Мнения: 857
Изчакай още ден, два ... трудно е , но най- добре! Никакво самонавиване, само вреди! Ако има нещо..го има🤞🙏!
Пожелавам ти зацапването да е било имплантация!

# 2 855
  • Мнения: 31
Здравейте, вчера ми беше трети ден от закъснението и си направих тест, но втората чертичка беше по-бледа  от контролната. Имам 3 биохимични бременности (мисля че така се казваше) и ме е страх да не стане пак така този път. С ММ много искаме детенце, вече 8 месеца опитваме.

# 2 856
  • Мнения: 105
Честито! Положителен е от всякъде. Само по тестовете ли засече положителен преди да дойде МЦ /имам предвит биохимичните ,които споменаваш/ или си пускала и кръвен.?
Ако наистина е било Биохимична е хубаво да отидеш на лекар, да обясниш за предишните случаи. Най-вероятно ще ти изпише някакъв прогестерон...Зацапване имаш ли....? Какви са ти симптомите?

Последна редакция: чт, 30 авг 2018, 09:10 от laura_dv

# 2 857
  • тук-там
  • Мнения: 5 704
Идеална чертичка! Успех!

# 2 858
  • Мнения: 31

Това са тестовете от преди малко...но пак са бледи чертичките

# 2 859
  • Мнения: 3 597
Чертите ти са супер за периода . За сега няма място за тревога . След предишните бременности ходи ли на лекар , пускахте ли изследвания ?

# 2 860
  • Мнения: 31
Чертите ти са супер за периода . За сега няма място за тревога . След предишните бременности ходи ли на лекар , пускахте ли изследвания ?
Да, ходих, но лекаря каза, че щом били бледи чертите не съм била бременна....наистина бях изумена от това изказване...пусна ми изследвания за прогестерон и тестостерон и всичко беше в норма

# 2 861
  • Мнения: 3 597
Това не са бледи черти , съвсем наситени са . За да станат еднакъв цвят трябва повече време . Хубаво е , че ти е пуснал изследвания , но има и други неща , които трябва да се проверят . Но сега да не говорим за това . В момента можеш да отидеш до някоя лаборатория и да пуснеш кръвен тест . След два дни да го повториш и да видиш как вървят стойностите .

# 2 862
  • София
  • Мнения: 10 642
Това не са бледи черти , съвсем наситени са . За да станат еднакъв цвят трябва повече време . Хубаво е , че ти е пуснал изследвания , но има и други неща , които трябва да се проверят . Но сега да не говорим за това . В момента можеш да отидеш до някоя лаборатория и да пуснеш кръвен тест . След два дни да го повториш и да видиш как вървят стойностите .

И от това ще стане по-бременна от колкото е?

# 2 863
  • Мнения: 3 597
Що за въпрос ? Естествено , че не . Просто за успокоение може да провери дали и как се удвоява ЧХГ ...

# 2 864
  • София
  • Мнения: 10 642
Правилно удвояваща се ЧХГ, не е гаранция за успешна бременност.
По-добре да си пусне прогестерон.
Общо взето на този етап може само да се чака и евентуално, ако е нисък прогестерона да вземе прогестеронов препарат.

Общи условия

Активация на акаунт