Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 455
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 3 300
  • Мнения: 4 087
На мен престото ми отчете сега на ЧХГ 10. 4 дни след трансфер Simple Smile ....доста са чувствителни. С дъщеря ми пък едни от ибех хванаха на чхг 14. Аз никога не съм имала черти, ни след 5 ни след 15 минути, ако няма хормон, все ми е било чудно как ги вадят тея изпарителни. Знам това, защото видя ли черта, тичам с 200 в лаб. Но пък съм хващала доста биохимични....

На този тест не виждам чертичка обаче....но може да направиш вторият, ако всичко е ок, вече ще е видима и без да се звериш.

# 3 301
  • София
  • Мнения: 7 645
Тестовете са филтърни хартийки напоени с реактив (в случая в една зона.
С лакмус се определя киселинността!
Хаха ами да... вярно че имаше нещо такова Simple Smile

# 3 302
  • Мнения: 612
При мен при 5 дневно закъснение 368,при 7 чхг 435,при 9 194чхг. Мисля, че го загубих появи ми се кафяво течение, а като гледам и чхг-то Cry така и не го видяха и казаха, че чакаме. Днес съм на преглед Cry

# 3 303
  • Мнения: 5 468
Имала си биохимична бременност. До няколко дни ще ти дойде, когато ЧХГ спадне.

# 3 304
  • Мнения: 23
Здравейте.Имам въпросче към вас .Цикъла ми закъснява с 3 дни до сега винаги е бил точен ,затова реших да си направя едно тестче. Направих някъде по обяд след като изчаках 5 минути отчетох резултата (разгледах го под лупа) и се забелязваше втора много бледа чертичка и реших че си въобразявам. След час го погледнах и вече беше така .Моля да изкажете някакво мнение по въпроса. Изпарителна втора черта ли е или си е положителен резултат ?

# 3 305
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Повторете теста след няколко дни и си направете кръвен тест

# 3 306
  • Мнения: 3 597
Здравей ! Тази чертичка е изпарителна . Но както са те посъветвали , пробвай отново .

# 3 307
  • Мнения: 612
Така се оказа Cry

# 3 308
  • Мнения: 23
Задължително ще го повторя.

# 3 309
  • Мнения: 15
И аз през септември имах 3 бледи черти, сега съм в 19 седмица, така че ако втора черта дори бледа има и бременост Simple Smile Успех на всички

# 3 310
  • Мнения: 6
   Здравейте , мамчета ! Според вас тестовете положителни ли са ? Закъснява ми с 5 дена и нямам никакви симптоми за менструация .

# 3 311
  • Мнения: 3 794
Първият ми се струва невалиден , а вторият отрицателен. Може да си направиш кръвен тест, той е абсолютно точен. Успех!

# 3 312
  • София
  • Мнения: 10 642
За мен и двата са отрицателни.

Невалиден е тест без контролна черта, тези и двата имат такава!

# 3 313
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
И за мен са отрицателни!

# 3 314
  • Мнения: 612
Отрицанителни са... Пробвай пак утре

Общи условия

Активация на акаунт