Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 425
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 375
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
За тест Престо това е съвсем нормално. Правила съм си на първия ден от закъснението и две седмици след закъснението и чертичките винаги едвам се виждат...

Дa, явно все пaк ценaтa имa знaчение Simple Smile Нa SureCheck беше по-яснa чертичкaтa. Определено бих го препоръчaлa вместо Presto, който е зa 'рaннa диaгностикa' Simple Smile
Явно затова са сложили по два броя... hahaha ако изпаднеш в потрес от първия, да направиш втори Grinning

# 376
  • Варна
  • Мнения: 153
Момичета не говорете глупости, Престо е за ранно откриване на бременност демек по - чувствителен е . Има ли черта било то бледа или не има бременност Simple Smile Също цените на двата теста са кажи речи еднакви Simple Smile
Успех

# 377
  • Мнения: 2 153
Изпарителните черти на Престо са нещо обичайно...но те не розовеят появяват се само като сянка...Снимките които са качени са снимки на положителни тестове...До една седмица чертичката ще се насити и ще стане ясно видима. Според мен не е нужен кръвен тест, след 10 дена може да се отиде на преглед. Честита бременност.

# 378
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Момичета не говорете глупости, Престо е за ранно откриване на бременност демек по - чувствителен е . Има ли черта било то бледа или не има бременност Simple Smile Също цените на двата теста са кажи речи еднакви Simple Smile
Успех
Не мисля,че са глупости. Бременна съм за трети път и винаги престо едвам ми е отчитал втора черта. В същото време шуър чек ми е показвал две еднакви наситени черти Peace

# 379
  • Айтос
  • Мнения: 358

Престо пък са най-гадните тестове. Винаги имах изпарителни черти и то розови. Пък да не говорим как почти половината са ми се размазвали и са се появявали черти не където трябва! А и не знам какво им  е толкова ранното, защото са с чувствителност 20, а шуър чек- 25 и никога не са ми показали изпарителна. А с шуър чек хванах бебето на 9-ия ден след овулация. изобщо не си давайте парите за престо!

# 380
  • Мнения: 12
Съглaснa съм с Red_Iff, Presto не сa хубaви. A относно ценaтa - изобщо не сa близки, понеже двaтa тестa Престо струвaхa 4 и нещо, a Шурчек единият е 6-7 левa...

# 381
  • Мнения: 2 153
Съглaснa съм с Red_Iff, Presto не сa хубaви. A относно ценaтa - изобщо не сa близки, понеже двaтa тестa Престо струвaхa 4 и нещо, a Шурчек единият е 6-7 левa...

6-7 лева е писалката на ШуърЧек...Касетата е около 3 лв...Не е редно да се сравнява цената на писалка и касета...А цените на касетите са съпоставими... Peace

# 382
  • Мнения: 14
Момичета нова съм тук и бих искала дами дадете съвет... с риск да се повторя  въпроса ми е следния... имам всички симптоми за да си мисля че съм бременна.направих си два тестА и на двата ми излезна втора черта почти незабелижима... дайте ми съвет мнение ще се побъркам много искам да съм бременна..

# 383
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Момичета нова съм тук и бих искала дами дадете съвет... с риск да се повторя  въпроса ми е следния... имам всички симптоми за да си мисля че съм бременна.направих си два тестА и на двата ми излезна втора черта почти незабелижима... дайте ми съвет мнение ще се побъркам много искам да съм бременна..
Има хиляди такива постове. Да, бременна си най-вероятно, няма значение дали е забележима или не съвсем. Изчакай една седмица и иди на преглед:)

# 384
  • София
  • Мнения: 5 258

наистина има доста теми, но да- честито ... след 10тина дни на лекар  Hug

# 385
  • Мнения: 14
Искам и друго да попитам,нормално ли е да имам лека температура 37,4 може би въпроса не е за тази тема но все пакблагодаря предварително...

# 386
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Искам и друго да попитам,нормално ли е да имам лека температура 37,4 може би въпроса не е за тази тема но все пакблагодаря предварително...
Да, и това е нормално. Следи все пак да не е начало на някоя настинка Peace но като цяло през бременността се повишава Т.

# 387
  • Мнения: 14
Много ви благодаряя... вие сте страхотни слънчица... Simple Smile

# 388
  • Мнения: 353
Момичета нова съм тук и бих искала дами дадете съвет... с риск да се повторя  въпроса ми е следния... имам всички симптоми за да си мисля че съм бременна.направих си два тестА и на двата ми излезна втора черта почти незабелижима... дайте ми съвет мнение ще се побъркам много искам да съм бременна..
Аз не можех да чакам 10 дни и отидох да дам кръв за кръвен тест на третия ден от закъснението. След два часа знаех със сигурност и бях на седмото небе

# 389
  • Мнения: 14
И аз едва издържам вече... с неъърпение чакам да стане понеделник и да разбера със сигурност дали има човече в корема ми...   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт