Отговори
# 390
  • Мнения: 2 282
От фейсбук

Translation of the last scene of episode 31:

Kuzey: What are your plans for today?
Z: I was thinking about being with you today.
Kuzey: How good..
Z: But you have to work, right?
Kuzey: No, euh I wasn’t going to work today. I want to have a free day. I was also thinking about spending my time with you today.
Z: My father will meet his friends tonight.
Kuzey: Is that so?
Z: Soo, the whole day, the whole night…you can be with me ( I really can’t hear cleary what she is saying OMG she can’t even talk. It’s like she is chewing something! Damn you sneaky bastard l! )
Z: Till late in the night..alone…
Z: What is the matter?
Kuzey: This situation is getting out of hand. Let’s go outside.
Z: No, let’s not…

Йессссссс! Много, много благодаря на дтерзийска. Нашият папарак. И в последно време само добри новини! Hug Hug Hug

# 391
  • Мнения: 2 282
Дами, според мен ще има  нов замисъл на Фърат срещу К.  Но Симайката ще е в час с нещата. Ще шпионира Ф. и ако има опасност за К., тя е на ход. И няма да има никакви форсмажорни обстоятелства около Дж и Али. Нали Али замина за 10 дни за Трабзон, пък Джемрето щом е решила да се закача с Баръш, значи си е жива, здрава и на крак.
Когато К. поглежда към контейнера  прави характерния си нервен тик с главата. Обикновено това се случва, когато е силно изненадан, шокиран от нещо. Но не изглежда като замръзнал и вцепенен от някоя ужасна гледка.

# 392
  • Мнения: 8 409
dterziiska,      bouquet

И в крайна сметка - поканата не е за секс, май. Wink Само, дето толкова страници изписахме. hahaha hahaha hahaha

# 393
  • Мнения: 2 282
Kuzey: What are your plans for today?
Z: I was thinking about being with you today.
Kuzey: How good..
Z: But you have to work, right?
Kuzey: No, euh I wasn’t going to work today. I want to have a free day. I was also thinking about spending my time with you today.


Нищо, нищо срамно не виждам в този разговор. И дори няма нужда от шокова терапия. Кузейката си е абсолютно готов.

# 394
  • Мнения: 18 543
Е, толкова директно да си поиска секс не съм и очаквала дори и от прекалено прямата З. но думите да прекарат деня и нощта заедно пак си е вид покана. Той затова и казва да успокоят малко топката и че ситуацията излиза извън контрол и да излязат заедно някъде, но тя не желае да излизат. Поне чичко Гугъл така го преведе, де! Терзи, благодаря ти за всичко, страхотна си!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 395
  • Мнения: 3 371
Кузейката си е абсолютно готов.
Той, Кузей, си е роден готов, ама нейсе ! Mr. Green

# 396
  • Мнения: 2 282
Кузейката си е абсолютно готов.
Той, Кузей, си е роден готов, ама нейсе ! Mr. Green
Ами да, Кузей да не е Керим от Фатмагюл, дето избягал след първата гореща целувка, чакана 70 серии.

# 397
  • Мнения: 2 282
Е, толкова директно да си поиска секс не съм и очаквала дори и от прекалено прямата З. но думите да прекарат деня и нощта заедно пак си е вид покана. Той затова и казва да успокоят малко топката и че ситуацията излиза извън контрол и да излязат заедно някъде, но тя не желае да излизат. Поне чичко Гугъл така го преведе, де! Терзи, благодаря ти за всичко, страхотна си!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Мноооого, много постове ще се ревизират. И най-вече тези за първата и единствена любов. Laughing

# 398
  • Мнения: 186
Е, толкова директно да си поиска секс не съм и очаквала дори и от прекалено прямата З. но думите да прекарат деня и нощта заедно пак си е вид покана. Той затова и казва да успокоят малко топката и че ситуацията излиза извън контрол и да излязат заедно някъде, но тя не желае да излизат. Поне чичко Гугъл така го преведе, де! Терзи, благодаря ти за всичко, страхотна си!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Мноооого, много постове ще се ревизират. И най-вече тези за първата и единствена любов. Laughing


Изобщо не се надявай за ревизия ! Защото това е любовта, която вълнува и е в идеята, замисъла на филма. Като основна и подгряваща група. Зейнеп е в подгряващите, колкото и да не ви се иска да признаете. Изненадана съм от директната й покана да прекарат и нощта заедно. Наистина момичето е много освободено, чужбината променя , да .  Mr. Green

# 399
  • Мнения: 18 543
Аз също не смятам, че ще ми се наложи да си ревизирам постовете. И на всички стана ясно коя всъщност обича К. ама се надяват на някакво чудо.

# 400
  • Мнения: 186
Момичета, дали в нашия филм, ще го видим някога така щастлив  Rolling Eyes


# 401
  • Мнения: 186
Приятен обед ! Да ви е сладко !


# 402
  • Мнения: 432
Момичета последната част е преведена във вики  Hug

# 403
  • Мнения: 2 282
Е, толкова директно да си поиска секс не съм и очаквала дори и от прекалено прямата З. но думите да прекарат деня и нощта заедно пак си е вид покана. Той затова и казва да успокоят малко топката и че ситуацията излиза извън контрол и да излязат заедно някъде, но тя не желае да излизат. Поне чичко Гугъл така го преведе, де! Терзи, благодаря ти за всичко, страхотна си!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Мноооого, много постове ще се ревизират. И най-вече тези за първата и единствена любов. Laughing


Изобщо не се надявай за ревизия ! Защото това е любовта, която вълнува и е в идеята, замисъла на филма. Като основна и подгряваща група. Зейнеп е в подгряващите, колкото и да не ви се иска да признаете. Изненадана съм от директната й покана да прекарат и нощта заедно. Наистина момичето е много освободено, чужбината променя , да .  Mr. Green
Темата на филма не е любовта, а различните съдби на двамата братя и свързаните с тях лица.
Ти си изненадана от З., аз - от Дж, че толкова скоро реши да налети на Баръш. Трябваше по-дълго време да страда и постепенно да узрее за това решение. А тя, като че ли само това е чакала.

# 404
  • Мнения: 18 543
Надявам се, ама надали  newsm78 Щом е драма, не очаквам нищо хубаво накрая. Или ще го похарчат или ще остане сам, без хората, които обича. Момичета, чак сега ми направи впечатление следното: инициалите на Киво и Кузей са едни и същи К Т и заглавието на филма - Кузей е с червени букви, а Гюней е с черни. Дали има някакво значение, какво мислите?

Общи условия

Активация на акаунт