CLA препарати - мнения

  • 27 384
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 095
Понеже стана дума в друга тема за КЛА препаратите, стана ми интересно дали сте ги ползвали, на кои фирми са били, каква концентрация и най- вече имат ли ефект Simple Smile
Всяко мнение ще е от полза.

# 1
  • Мнения: 25 741
Аз съм тук.
CLA softgels-1000mg, след празниците се започва диета, в спорта хич ме няма ,но то си пише че кла се приема и без спорт newsm44

# 2
  • Мнения: 1 095
www.iherb.com/Jarrow-Formulas-CLA-Conjugated-Linoleic-Acid-90-So … 44?at=0codeTEY867
Ей това КЛА гледам напоследък, цената е супер, както и мг.

Цената с доставката идва към 25 лв. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 095
А на фирма Нау фуудс е 800 мг. и 180 броя
www.iherb.com/Now-Foods-CLA-800-mg-180-Softgels/318?at=0codeTEY867


Това пък е 1200 мг., 90 бр., а цената е направо смешна
www.iherb.com/Natrol-Tonalin-CLA-1200-mg-90-Softgels/2254?at=0codeTEY867

# 4
  • Мнения: 25 741
Как става поръчката ,може ли без карта, аз искам това 180 гелчета?

# 5
  • Мнения: 1 095
Как става поръчката ,може ли без карта, аз искам това 180 гелчета?

Ами само с карта се пазари. Ако искаш, като си пускам поръчка, мога да поръчам и за теб. Ще си разделим доставката на 2.

# 6
  • Мнения: 0
Как става поръчката ,може ли без карта, аз искам това 180 гелчета?

Ами само с карта се пазари. Ако искаш, като си пускам поръчка, мога да поръчам и за теб. Ще си разделим доставката на 2.

Аз искам да се включа в поръчката Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 095
Как става поръчката ,може ли без карта, аз искам това 180 гелчета?

Ами само с карта се пазари. Ако искаш, като си пускам поръчка, мога да поръчам и за теб. Ще си разделим доставката на 2.

Аз искам да се включа в поръчката Simple Smile


По принцип всеки може да си поръча сам. Стига да имаш дебитна или кредитна карта. Има цяла тема за сайта Iherb.
Ако имаш въпроси, пиши ми на ЛС Simple Smile

# 8
  • Мнения: 0
Как става поръчката ,може ли без карта, аз искам това 180 гелчета?

Ами само с карта се пазари. Ако искаш, като си пускам поръчка, мога да поръчам и за теб. Ще си разделим доставката на 2.

Аз искам да се включа в поръчката Simple Smile


По принцип всеки може да си поръча сам. Стига да имаш дебитна или кредитна карта. Има цяла тема за сайта Iherb.
Ако имаш въпроси, пиши ми на ЛС Simple Smile

имам и дебитна и кредитна карта, но нали ставаше въпрос да си поделим доставката Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 095
Как става поръчката ,може ли без карта, аз искам това 180 гелчета?

Ами само с карта се пазари. Ако искаш, като си пускам поръчка, мога да поръчам и за теб. Ще си разделим доставката на 2.

Аз искам да се включа в поръчката Simple Smile


По принцип всеки може да си поръча сам. Стига да имаш дебитна или кредитна карта. Има цяла тема за сайта Iherb.
Ако имаш въпроси, пиши ми на ЛС Simple Smile

имам и дебитна и кредитна карта, но нали ставаше въпрос да си поделим доставката Simple Smile

Писах ти ЛС Simple Smile

# 10
  • Мнения: 60
Здравейте, сега виждам темичката и искам да ви попитам по колко и как се пият на ден?
Виждам,че опаковките са с по 90 дражета, това за колко време би стигнало? Благодаря

# 11
  • Мнения: 1 095
Здравейте, сега виждам темичката и искам да ви попитам по колко и как се пият на ден?
Виждам,че опаковките са с по 90 дражета, това за колко време би стигнало? Благодаря


Меганчо, най-добре е да видиш конкретния препарат, защото зависи от колко мг. е Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 351
Аз не разбрах каква е дневната доза в мг , за да си направя сметката от коя КЛА да си взема ? Иначе от този сайт редовно си пазаря.

# 13
  • Мнения: 0
аз изпих цяла опаковка от това http://www.amway.com/Shop/Search/SearchResults.aspx?searchkeyword=cla%20500 и ефекта е 0 , ама една мноооого голяма нула.

# 14
  • Мнения: 25 741
Аз не разбрах каква е дневната доза в мг , за да си направя сметката от коя КЛА да си взема ? Иначе от този сайт редовно си пазаря.

Повечето инфо е на английски ,
аз мога да ти кажа ,че зависи ти колко килограма си, колко имаш за сваляне...
Ако имаш за цел 5-6 кг, препарати Кла от 500 до 700 мг са подходящи ,
3 пъти на ден преди хранене по 1-2 дражета, и пак чети хубаво какво пише на флакона.
Ако имаш от порядъка на 20 кг ,то тогава ти трябва Кла 800-1000 и , 3 пъти на ден с повече вода,
максималната доза е 4-5 гр, или ако пиеш кла 1000  - не повече от 4-5 на ден!
Резултатите се виждат след втория или третия месец, кла няма да направи чудо със излишните килограми само ще ВИ помогне ,ВИЕ да се справите с тях  Simple Smile
Четете внимателно описанието  върху опаковката, ако няма такова не го купувайте ,щадете здравето си.   

За да подейства кла, вие също трябва да помогнете, хранете се с пресни зеленчуци и плодове пийте течности( негазирани разбира се) И аз искам да ям еклери, и торта гараш, и шоколадови мъфини и чипс с пикантен сос, но дали ще отслабна ако изпия и 10 опаковки Кла?
Бъдете сериозни и резултатите няма да закъснеят

Общи условия

Активация на акаунт