Партитата тука се задават, МАЙ-четата на годинка стават! - Тема 17

  • 45 986
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 111



Честито на рожденичетата от вчера и по-специално на Еди, Ирка, Ани, Тиянка!!!


Честит първи рожден ден на Раличка и Герганка!!!


Честито и на другите рожденичета!!!


Към всички дечица и техните родители отправям най-сърдечни пожелания за радост, много усмихнати и красиви мигове!
Да ги отгледате с много топлина и да ги превърнете в истински хора!!!

Честито, мили майчета!!!

Мариети,благодаря за поста   bouquet

Луси,има такива "столчета",аз бях открила за хранене,но Нанди помогна и с такива за кола,можеби ще вземем да тестваме,само дето май закона в БГ непозволява дете да се вози на предната седалка на такава възраст,но и това ще прочета.

Ралфи много е порастнал ,Бубе,ти каза че неискаш да го постригваш,ама не му ли влиза тоя бретон в очичките.

СпасДиди,чакаме снимки..а за мъфините как ти завиждам,аз от много време искам да правя,ама още не съм купила формите.

За катеренето-Мариела се качва само по стълбите-пълзейки или крачейки,и по пързалкитем,нашата спалня и идва височка и и е необходима помощ.

# 676
  • Мнения: 23
Мили момичета, днес искам да благодаря на Господ, че беше със нас по пътя към Панагюрище.... какво да ви кажа... случката е такава:
Идеята беше, че днес ще ходим на разходка до Панагюрище да видим истнинското златно съкровище (което ще е там до 16ти), подготвихме багажа и тръгнахме с багажа... Аз, Еди, свеки и моята майка. Пътуваме, пътуваме и изведнъж майка ми, както кара колата извика: "Боже, колата..." и влезнахме в насрещното, майка ми загуби контрол върху колата.... счупи се оста на кормилото и колата стана НЕКОНТРОЛИРУЕМА в насрещно движение. Бързо успяхме да спрем и повече не можехме да подкараме или преместим кората. Насреща идва кола, скачам от колата и започвам да махам с един балон (от РД), за да не се ударим, докато майка ми търси триъгълника и една светлоотразителна жилетка... ужас ви казвам.... добре че на 100 метра има лека отбивка там отидохме с детето, майка ми при колата и извикахме чичо ми, който е пътна помощ да дойде да ни вземе... благополучно се прибрахме... но доста се изплашихме. Детето нищо не разбра, той дори си и поспа... ГОСПОДИ БЛАГОДАРЯ ТИ!!!! Само това мога да кажа!!!!

# 677
# 678
  • Мнения: 1
Честит първи рожден ден на прекрасните принцески Раличка, Мики и Гери! Да растете здрави, красиви, щастливи и винаги усмихнати госпожички!


Честит празник на щастливите ви майчици Зу, Силвия и Деннии!

Луска, много се радвам за хубавите резултати на В., дано и следващите са пак такива, а за ходенето пеш мен ме питай. Миналото лято няколко пъти ходих с автобуса и количката към центъра. Гледах да си организирам някой да ме прибере, че към 5-6 часа слетобед е невъзможно да натикаш количка в препълнен автобус. Хубавото беше, че Дани се возеше тогава в кошницата за кола (за голямо мое съжаление коша за новородено така и си ни остана новичък Sad, ама здраве да е, някое друго бебе ще спинка в него блаженно някой ден) Така количката беше много компактна. Винаги се намираше някоя лелка да скочи да ми помага, мъжете не са така отзивчиви, но пък като помолиш някой не отказват. Не съжалявам за неудобствата, които изпитвах със пътуването, защото така се запознахме с варненските приятелчета Heart Eyes. А и никой не ми е виновен, шофьорската ми книжка събира прах в едно чекмедже. Изкарах курса още като бях на 17, майка ме накара на сила, защото вуйчо ми е инструктор и беше удобно точно тогава да карам при него. Докато карах курса бях се ентусиазирала, но баща ми каза, че няма да ми даде да карам докато не навърша 18 и не си взема официално документа. Ама докато стана на 18 мина половин година и малкото ентусиазъм който бях получила да шофирам се изпари и така до ден днешен, само се каня да науча наново.

За катеренето - супер хитово е вече 3ти ден. Буболечката отдавна може да си изправя, но много го мързеше да го прави, просто си седеше на земята, викаше и чакаше някой да го вдигне. Допреди 3 дни, от тогава като се отприщи да се катери, само гледа да се докопа до нещо и айде изправя се, пъне се да се качва и на дивана и леглото, но още не може. Надявам се преди да се научи да успея да го науча да слиза от там с краката напред, а не с главата. От известно време поне по веднъж на ден му показвам как да слиза, ама кога ще разбере за какво го правя не ми е ясно.

Чакам снимки и аз от хубавите партита на мИриндето и Едисян Wink И ако може някой да ми прати паролата от албума в снимка.бг, че не мога да видя колко пораснала е Ирката, а майка и качва снимките само там. Отдавна не и е оставало време да покаже някоя и в фейса Sad
А Ралфи е чудесен. Много пораснал и никак не отстъпва по чар на батко си Heart Eyes

Мале Гери, тъкмо те прочетох Hug Добре че е приключило благополучно Praynig

# 679
  • Мнения: 5 622
Гери!!!!  #Crazy

Почти бих била без думи, ако не ми се беше случвало нещо подобно..И сега като те прочетох ми се върна всичко и ми заседна буца на гърлото!!! Само който е минавал през подобен стрес може да разбере за какво става дума..  Confused

Благодаря и аз на Господ, че е милостив и, че в този момент е бил с вас!

Опитай се да се отърсиш от стреса, но ще ти отнеме известно време  Rolling Eyes


За бретона и влизането в очите- няма страшно, знаех си, че ще го забележите  Laughing Така изглежда, но не му влиза. Него го кръцвам съвсем леко така, че да не си личи и да не му влиза в очите за да не му пречи  Grinning

За катеренето- ето го в крачка  Mr. Green

Ах ти палавник..- пак копчетата на уредбата са му цел  Laughing

Здрасти мамооо  wavey- забележете как е издънил чекмеджето и разбира се как е изхвърлил всички дрехи   Naughty  Crossing Arms

Може да изглежда, че аз съм го нагласила така или сложила в чекмеджето- поврвайте ми, дори забелязах със закъснение  ooooh!
П.С. Всички чекмеджета се заключват с изключение на неговия скрин, тези дни като имаме време ще направим и тях да се заключват и да не могат да се отварят от бебе, защото напоследък ги е открил и тях, и само там виси  #Cussing out  Crossing Arms

# 680
  • София
  • Мнения: 153
Гери- какво да кажа, освен да благодаря и аз на Господ ,че ви е запазил живи и здрави! ooooh! Peace Hug
Бубка: През юни, като дойдете на срещата ще го изпакам на живо този сладък катерач! Hug bowuu

# 681
  • Мнения: 111
Аууу,Рафи е страхотен!!!

# 682
  • Мнения: 451
Леле,Гери,егати ужаса ooooh! Това са ми едни от най-големите кошмари като тръгна нанякъде с колата Whistling Случвали са ми се кви ли не чудесии и много добре те разбирам как се чувстваш,определено Господ е бил с вас и добре,че всичко е минало само със стрес Hug

В една друга тема където списвам стана по същия начин,първо едната мадама се оплака,че колата и хвърлила водите по пътя,после друга каза,че кво там станало и аз им викам,стига с тия коли,че накрая и аз утре като се кача на моята и ще брадяса някъде и ако щете вярвайте,но точно така стана.(говоря за ситуацията тези дни)Май аз пренесох каръка и в нашата тема....ужасТ Mr. Green...или просто караме стари бараки... Twisted Evil

Пуууу,тоя Ралфи мноУ готин бе Heart Eyes А последните снимки като катерач и мътеща квачка в чекмедже са ми фейвърит Laughing
(клъцвай му бретона отвреме навреме да не му изкривиш погледа Naughty)

Бубе,тенкЮ за инфото за оловото Hug Дет се вика трябваше ми още нещо дето да мисля за него и да се пазя като дявол от тамян Mr. Green А това за чашите ако се беше случило на мен... #Crazy

Алеееекс,описателна както винаги Hug Чакаме снимковия материал и ако обичаш У фейса,че тва с албумчето...май само ти остана да качваш там hahaha

Зази,чудесни резултати,браво!Мерси за стойностите Hug Надявам се да не сте лепнали нещо Praynig


Тони
,безаварийно Wink Hug

Джиджи,възхищавам се на такива хора като теб Naughty Явно аз съм много разлигавена,но наистина не мога да си представя да тръгна с В. по автобЯсите,та дори и в такси Crazy (щях да разсъждавам по темата...ама айде друг път,че ще стане много искрено и лично hahaha)


И аз мислех да пусна 2-3 снимки от днес,ама нещо нИ ми е на кеф Mr. Green

В. пък не се катери,освен по кошарата си и смятам,че скоро ще лети през нея Crazy Mr. Green
Някой друг има ли такъв проблем newsm78 Нашата е от дървените с решетките и му е супер удобно,а още преди време в СЗ го забелязах как се набира с крачета И по сгъваемата Shocked

Сега да поздравя три прекрасни дами и техните майчета и да се дигам,че като не ми е на кеф - не ми е Whistling

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА РАЛЮНДЕРА,МИКИ И ГЕРИ!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ТРИТЕ ГРАЦИИ,МНОГО ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО ИМ ПОЖЕЛАВАМ!

Зу,кво стана с купона,душицо newsm78 Сигурна съм,че празника ви ще е на ниво Wink Hug

П.П.Днес май бях зловещо кратка Mr. Green






# 683
  • Мнения: 254
Мили момичета,много ви благодаря за поздравите и пожеланията.Много,много ви обичам да знаете!!!  bouquet txtloves Two Hearts
Гери,това което ви се е случило е просто кошмарно.Добре,че само със стрес сте се разминали  Hug Много ме зарадва обаждането ти да знаеш Two Hearts
  Бубе-Ралфи е просто един път-сладък,красив пу-пу  bouquet
ЛусиндЪ ти си била голем карък,бе мацкОу-парти днес нЕмаше-утре ще е ConfusedЦял ден вършях из кУфнята с двете чавета на главата си baby_neutralММ си дойде и преди малко дооправи тортата,щото аз нещо не се справих.Каквато такава,ще я ядем.Ще ви я покажа утре обаче не ме критикувайте много,че ми е за пръв път Embarassed Embarassed Embarassed
свеки е тук-пращайте камъните #Cussing out smile3508

# 684
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета:) Много ви благодаря за поздравите  Hug

Влизам да ви разкажа за нашия РД - беше коооренно различно от това, което трябваше да бъде  Tired , но пак си направихме малко празненство. РД беше заплануван за навън, на открито в един детски кът, който се намира в парк - с идеята всички да си щъкат на воля. Е, да ама не. От сутринта такива дъждове бяха във ВТ, че нямам думи, вземахме тортата в най-големия дъжд, но пък оцеля. Можеше да влезем вътре в детския кът, но се оказа че има и още рождени дни и се оказа много тясно. Та в крайна сметка празненството беше в нас, преместихме всичко в последния момент, абе чудо беше. Първия РД ще се запомни определено като много изпълнен с адреналин  Mr. Green Но стига вече за нашето РД.

Честит Рожден Ден на астралните ни близначета  newsm59

Гери, Господ ви е пазил  Hug и добре че Еди не е усетил нищо, за него стреса щеше да е голям.

Бубе, Ралфи е голям сладурчо. И как само се е вмъкнал в  чекмеджето  ooooh! Ние засега само вадим дрехите от там, още не се е сетила да се вмъкне вътре. Но и Гери обича да се катери, преди го правеше по уолкъра  ooooh!

Токова засега от нас  Grinning Исках да кача снимки, но се оказа, че нямаме нито една като хората, все сме накриво  Tired


# 685
  • Мнения: 23


Честит Рожден Ден на слънчицето Ралица! Прекрасно цвете на мама, тати и кака! Бъди все така чаровна, много усмихната и най-вече жива и здрава!
Честит Празник още веднъж мамо ЗУ!!!!


[b]Честит Първи Рожден Ден и на малката ми адашка Гери на мама Дени и Микалела на мама Силвия! Да растат здрави, послушни и добри деца! Честит Празник и на вас скъпи мамо Силвия и мамо Дени! [/b]






Бубееее, Ралфи е страхотно момче!!! Наистина изглежда по - голям, а колко е сладък в чекмеджето  hahaha newsm62  love001 Страхотен е и какви мускули прави  Mr. Green
Еди не се катери, опитва се само на една табуретка или ако аз съм седнала се катери по мене и до там  Mr. Green

Знам момичета чакате снимка, аааа дори аз самата още не съм ги прегледала... 260броя + от други фотоапарати  Mr. Green + камерата Mr. Green Нооо мисля утре като изпратим свеки на влакчето за Варна, следобеда примерно да се заема с тази дейност  Rolling Eyes

Лека и спокойна нощ!  Hug Hug Hug Hug

# 686
  • Мнения: 22
Влизам само да честитя на Ралюндера, на Мики и на Геринцето..........Бъдете живи и здрави мили сладки принцески! Много радост и безгрижни весели игри ви желаем! Целувам ви! nbirthday newsm67  Gift  party023 newsm38

# 687
  • Мнения: 567
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕНИЧКИ РАЛИЦА, ГЕРИ И МИКИ!!! Да са живи и здрави, да станат голеееееееми моми и Убавици! Да радват милите си майчици и да се гордеят татковците с тях!

Гери, мила, голям ужас!!! В насрещното - ужасът става за миг!!! Как ти е издържало сърцето? Господ наистина е бил с вас!  Hug

Лускааааааааа, ама вЕрно само аз си качвам снимки в албумчето!  hahaha Като качвах-гледам се закачиха до снимките ми от морето! Предлагам на Нелли да го прекръстим на Албумчето на жената, която не се научи да прикачва снимки в темата!!!  Mr. Green

Искам специално да благодаря на djidjonka за хубавият подарък, който получихме! Днес успях да си го взема. Дани, мислех да ти пиша на лични, но ми се иска да споделя с момичетата! Толкова се развърнувах - подаръчето е толкова мило, толкова лично и специално!  Hug Направено е собственоръчно от Дани, ама не е просто подарък, а е изпълнено с много красота, любов и отношение към мИриндата! Да не говорим, че намазаха и другите двама в отбора!!! То верно, че и напоследък ми е едно ревливо, ама на картичката се поразревах! Дани, направи ме толкова щастлива и специална - мен и цялото ми семейство, без да те познавам! Благодаря ти, много!  Hug

Чакайте да ви покажа какво написах на поканите-картички. Пък после ще ги видите и на снимките:

Днес нашата Иринка,
става на една годинка!!!
Елате да се весилим,
празникът и да споделим!!!
Вземете си усмивките,
да седнем на покривките,
за Ирка торта ще ядем,
здраве ще и наречем!!!

Ако някой днес е без настроение,
предписваме му веднага лечение:
Една минута Ирка да погушка,
да я погъделичка по дебеличката гушка,
и ето ти спасение,
всички вече сме в настроение!
А после като мече тя ще поръмжи,
И всички ни ще развесели!


Атова беше от другата стана - нещо като посвещение:

На Ирка

Ти си ни едничка, малка наденичка.
Толкова се смееш, като слънце грееш!
Само се закачаш, много рядко плачеш!
С теб се забавляваме и те обожаваме!
Пълниш ти очите ни, шепите, душите ни!

С обич най-голяма:
От кака, батко, татко, мама!

# 688
  • Мнения: 5 622
Честит рожден ден на Нико! Тони, да ти е живо и здраво палавото момченце, много радост и сплотеност да ви носи и само хубави емоции! Весел празник на цялото ви семейство!  Hug


СпасДиди, ти си просто невероятна! Хич няма, обаче да се повтарям, защото каквото имах, ти го казах, друг е въпроса, че ти не четеш  Crossing Arms

Всичките момичета с три деца в темата ни, а те са 4 за мен са страхотно вдъхновение, всяка една е прекрасна и тайничко мечтая някой ден на съм на ваше място  Heart Eyes
Само Господ здраве да дава, останалото ще го наредим някакси  Hug

Лус, много се смях на "квачката"  Laughing
Ама наистина е много смешен  Laughing, нищо не го спира, а освен всичко в къщи, катери стълби, превзема пързалки и катерушки, на мен такова чудо за пръв път ми се случва  Crazy

# 689
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Пльосвам ви снимки (за закусчица да имате) и бегам да спа



Има много кусури, ама се правете че не ги забелЕзвате Wink

Изчетох по диагонал последната страница
Гери Hug, Господ е бил с вас Hug

Бубе, тоз Ралфи как го опазваш не знам, и Моник се катери, но не е толкова изобретателна(или д-то ѝ тежи повече)

СпасДиди, не мога да намеря думите, Невероятна си!! С всеки ред и всяка дума изразяваш обичта си към таз малка наденичка  Hug Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт