Любители на котки тема 60

  • 38 805
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Галин би се хвърлил и на големи зайци. Дворните котки са с напълно запазени ловни инстинкти.
И аз съветвам Пачек максимално да обезопаси зайчетата. Веднъж вкусил от лова котака ще опита отново.

# 46
  • Мнения: 582
Супер темичка- много се зарадвах като я видях и като виден котколюбец ще се запиша и аз Heart Eyes Grinning А това е нашето Жуже- на едната снимка е малко след като я взехме и все още има рани по муцунката  Weary





Много  Hug на всички пухчовци!

Офтопик: Не ми излизат снимките май, някой да знае защо?

# 47
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добре дошли Stanislava Peycheva и Жуже. Прекрасна ококорена мучункаааа  Heart Eyes



Офтопик: Не ми излизат снимките май, някой да знае защо?

1. с десен бутон - преглед на изображението.
2. пак с десен бутон - копиране адреса на изображението
3. поставяш в имг скобите, но това си го направила добре, грешката е в пропуска на стъпка 1
4. ако снимките са повече от 400/600, след като ги публикуваш натисни бутон редактирай. В адреса, след имг ще видиш, че са се появили числа - коригирай. Аз току що намалих снимките ти на 300/400

Последна редакция: нд, 22 апр 2012, 10:09 от ИКСИ

# 48
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Ами, Делфина и Котьо имат големи, пораснали зайци, не знам имали ли са контакт с котка когато са били бебета. Един пораснал заек си е големичък. Докато малко бебе зайче... ми то е като мишле, повече мяза на плячка. Има някои добродушни котки с много притъпени инстинкти които си живеят приятелски с хамстери и мишоци, но... има и много други които дебнат да си ги хапнат.
Моите са от първия вид - всичко дребно и пухкаво, което им натреса, се приема за част от бандата - облизва се, накърмва се, предоставят се секс-услуги Mr. Green - работим по желание на клиента.
 
Явно моите не са чували, че котките не са социални същества. Ако някое остане самО, надава неистов вой и си иска компанията.

Много хубави нови попълнения си имаме Hug Hug Hug

Етo такса мър:


Последна редакция: нд, 22 апр 2012, 13:44 от Делфина фон Ю.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 825
 Joy

# 50
  • Мнения: 5 832
Гледам нови попълнения имаме, да са добре дошли Hug
При нас всичко е ток и жица Laughing Кротки сме, не правим бели, не пишкаме по легла и стени, но все още сме злобнички на моменти. Иначе Пумба спи около 21 часа в денонощието и изобщо не се чувства неудобно явно Laughing Като умрял е и вечно тръшнат я върху баща си, я върху мен. Като се събудя идва да се нагали малко, като му писне, удря ми едни зъби и нежностите приключват. Нещо напоследък не ака редовно, не знам на какво се дължи, може би заради това, че намали хапването. Поотслабнал е малко, но иначе си е жизнен. Спря и да вие посред нощ и вече се наспивам. Замислям да го изкъпя тези дни, че от кастрацията не е къпан и е доста мизерен, а както знаете той не е от много миещите се котаци.

# 51
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Чудесни новини tanch  и по-хубаво ще става, ще видиш! Истинският характер на котарака ще си проличи най-рано 7-8 месеца, до година след кастрацията. Тия хормони трайно са скрили и изкривили качествата на дИтетУ, имай търпение и ще се убедиш! Радвам се, че прояви смелост, надскочи предразсъдъци и погрешни схващания и обезтопчи момчето! Двамата ви чакат безкрайни любвеобилни моменти - вярвам в това!  Peace


Нещо сладко от фейса - поздрав за всички, които обожават неделното лентяйстване  Mr. Green

Неделно положение Simple Smile

Хъммм   newsm78 мноого ми приличат тия двамата на едни други двама!  Герчеее  Grinning Изкажи се по въпроса!

# 52
  • Варна
  • Мнения: 315
Здравейте.
Аз съм редовна с четенето на темата, особено снимковият материал ме зарежда много, но съм нередовна в писането. Пускам ви малко данък от нашата пухкавелка Simple Smile


Sandy by Sisil_vn, on Flickr

И в новото си, любимо легълце, в което за първи път я видях да меси:


Sandy by Sisil_vn, on Flickr

И няма да изброявам поименно, но както казах снимките в темата ги разглеждам с удоволствие. И тези сивчовци на последните страници, ох все ми напомнят на Сенда, но в сив вариант Simple Smile

# 53
  • Мнения: 30
Редовно следя темата и много я харсевам, всички котета в темата са много сладки и както Sisil каза, снимките винаги ме карат да се усмихна. Тъй като нямам котка, от мен няколко снимки от нета.
Тази снимка като я видях, първото за което се сетих беше Пумба на tanch, но стискам палци с времето да става все по-добричък и да не е като цупльото на снимката.
Още малко, още малко, ей сега ще го стигна...
И едни сладки сънчовци:
 

# 54
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Моите са от първия вид - всичко дребно и пухкаво, което им натреса, се приема за част от бандата - облизва се, накърмва се, предоставят се секс-услуги Mr. Green - работим по желание на клиента.
  hahaha Joy Пълна програма.

Нови пухове!  Heart Eyes

Sellene, напоследък ползвам твои предложения за аватар!  Hug

# 55
  • Мнения: 1 027
ДОбре дошли на новите плюшени попълнения! Обичам, когато има нови пуховеее Simple Smile  Crazy Heart Eyes
Sisil, мисля, че трябва да поправиш тази грешка, защото това разкошно същество просто трябва да бъде показвано тук и мачкано виртуалнооооо  Twisted Evil
Stanislava Peycheva, малкото Жуже има мн мила муцунка Hug
bariksto, чак да се появят плешиви петна... не зн, заведи я на вет утре. Иначе за яденето, нормално да е уморена от бебетата. Иначе за малки котенца, може адаптирано мляко ( от зоо магазин, от вет), но са още малки- не ги отделяйте от майката
Lei@ Heart Eyes жестоки са бебетата Simple Smile ама и майката - мн хубава муцунка има Simple Smile
profesorkata_1, 'внучетата' прекрасни Laughing мн хубаво така- пълна къща Heart Eyes
снимките от нета са супер размазващи- мн яки котета  Heart Eyes

На всички старопознайници- мн прегръдки! МН хубави пухове!  Hug Heart Eyes

ето и нови снимки на нашето Молинозавърче


# 56
  • Мнения: 8 163
Ох, хора, думи нямам да ви благодаря за всичките снимки! ГоУям кефффф! Тука с децата гледаме и задружно пискунчим Simple Smile

# 57
  • Мнения: 0
Днеска Галинчо стана на 10 месеца...
Затова да ви черпя от тортичката и кафенцето:

Галинч0:В този радостен ден споделиха радостта ми кучо и кака

Позиране след преяждане...

Последна редакция: нд, 22 апр 2012, 19:00 от .::PaChEc()::.

# 58
  • Мнения: 8 163
Честито на Галинчо!

Ама тортата от храна за животни ли е или за хора? Кой я направи?

М/у другото, с децата гледахме снимките ти на зайчета. Особено ни бяха интереесни новородените фъстъчета.

# 59
  • Мнения: 0
Честито на Галинчо!

Ама тортата от храна за животни ли е или за хора? Кой я направи?

М/у другото, с децата гледахме снимките ти на зайчета. Особено ни бяха интереесни новородените фъстъчета.
ми тортата е намерих от нета

Общи условия

Активация на акаунт