Бебешката количка - цяла наука за второ висше №16

  • 40 881
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 668
Достатъчно е на се вгледа човек в нагингтъна на някоя разхождаща се с него майка, за да види клатенето.

Просто който го интересува дали наистина е факт или не клатенето - нека сам провери как е на пътя  Naughty

Няма такова нещо!Количката е перфектна  Naughty

Това, което казвам е, че всеки може сам да го види - просто е достатъчно да се огледа по количките Навингтън Кадет, които се поклащат по улиците  Wink  Освен, ако на мен ми се пада да виждам все някакви дефектни бройки  newsm78

А виждали ли сте на живо някоя рисувана Мима - Mima Art?

# 691
  • Мнения: 307
Значи ще пратя мъжа ми пак да ги гледа и да премери кошовете за новородено и да провери на Навингтъна дали се клати. Той като ходи да я гледа вчера и в магазина нямаше кош за новородено, но другата седмица ще докарат.

Междувременно, ако имате и други отзиви, особено от мами, които са ползвали Jane,  ще се радвам много да ги чуя.


Ами на мен в навингтана не ми хареса летния кош. Много плитичък ми се видя и нещо на бутане не ми допадна. Ама аз нали съм нахална видях една мама с Навингтън и я помолих да побутам малко. И тя като ме видя така с корема не ми отказа. Ама тя сподели, че е доволна. Просто може би не е количката за мен. Пък и за цена от 800 лв, аз лично очаквах повече. Иначе на картинките много ми хареса.

Jane не съм бутала. Но пък много ме радва коша матрикс, който може да се върже и в колата и бебето да си е в легнало положение. Но аз се отказах от Jane защото сега като ставаме с 2 деца коша в легнало положение заема повечко място и няма да има място за столчето на баткото. Пък и дори да сменим колата идеята е докато бебето не е навършило 6 месеца и аз да се вмествам отзад при детските столчета.

# 692
  • София
  • Мнения: 44 284
е то матрикса може да си го монтираш и като нормална кошница за кола...даже по-добре.

# 693
  • Мнения: 307
Е да де ама идеята да си го купиш е да ти спи спокойно детето не сгънато. Пък иначе за първото столче аз си имам от баткото и то  си е непокътнато ( 2-3 пъти сме го возили, че тогава още нямахме кола)

# 694
  • София
  • Мнения: 44 284
не, идеята е предимно, да не си купуваш кош за новородено за количката, иначе "сгънатата поза" с гръб към движението е най-безопасната за детето ти в колата.

# 695
# 696
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376

Върни се 2 страници назад и виж това, което съм писала за Cybex Топаз и Калисто. За другите марки, които си пуснала не мога да кажа, но Топазът и Калистото са страхотни. И задължително отиди да видиш на място количката, която харесаш.

# 697
  • Мнения: 668
Най-общо казано - двойни гуми - по-устойчива, по-стабилна
Единични по-маневрена и лека за бутане - няма да ти влизат прословутите камъчета мажду колелата

# 698
  • София
  • Мнения: 1 395
От всички изброени модели мога да дам мнение от първа ръка за Макларъна - най-удобната и маневрена количка, която съм бутала (а съм търкаляла много покрай двете девойки). Ако цената не те притеснява я препоръчвам с две ръце.

# 699
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376
Когато гледах Cybex-те консултантът спомена нещо, че имали нещо общо с Макларън, но не мога да се сетя точно какво ми каза. Чувам много добри отзиви за Макларън тук в темата и моя приятелка имаше, но на мен лично на външен вид са ми страшно обикновени и като ще давам 400-500 лв. за лятна количка, освен другите изисквания трябва да изглежда и по-симпатично.

Аз досега съм имала само колички с двойни предни колелета, не съм имала никога проблем с камъчета, изобщо доста са удобни. Специално при Калисто и Топаз - Калистото е с единични, но е с половин килограм по-тежка от Топаза, която е с двойни. Да, Калистото е по-хубава с единичните колела, но пък за мен единичната дръжка е минус.

# 700
  • Мнения: 155
ние ходихме да гледаме Jane Muum - и да ви кажа, така съм лепнала за тази количка, че нямам думи.. най-много ме впечатли коша Матрикс, който освен, че е за новородено може и да се ползва след 6 месечна възраст като столче за кола (сгънато). коша си е доста голям, а за след 6 месеца седалката си има напълно легнало положение, бута се лесно, и се сгъва като стой та гледай.. хич няма да ми заема място..имам отзиви за тази количка и са доста добри Simple Smile

# 701
  • Мнения: 307
Known ако ти е в бюджета направо не и се чуди. Аз много ги харесвам Jane ама на мен са ми малко скъпички. Макар, че като гледам и тази дето съм я харесала как и се вдига всеки месец цената с по 30 лв накрая ще вземе да излезе колкото Jane unlimit ili Muum, като стане време да си я купувам.

# 702
  • Мнения: 155
аз за unlimit се чудя, защото е малко по-евтиничка.. като цяло мога да си я позволя, имайки предвид, че спестихме от кошара..обаче пак ми се струват много парички.. ще видим, харесвам и Mutsy, 3-Tec, ще ги гледам и тях, и ако намеря нещо читаво ще купя и втора употреба, хич не ме притеснява това Simple Smile

# 703
  • Мнения: 13 512
ние ходихме да гледаме Jane Muum - и да ви кажа, така съм лепнала за тази количка, че нямам думи.. най-много ме впечатли коша Матрикс, който освен, че е за новородено може и да се ползва след 6 месечна възраст като столче за кола (сгънато). коша си е доста голям, а за след 6 месеца седалката си има напълно легнало положение, бута се лесно, и се сгъва като стой та гледай.. хич няма да ми заема място..имам отзиви за тази количка и са доста добри Simple Smile
Матрикса си се ползва за столче за кола от новородено в сгънато положение, не чак след шестия месец

# 704
  • Мнения: 130
Към мамите, които са се насочили към Ханетата с Матрикс да споделя, че самият Матрикс е много тежък, шасито също не е от най-леките. Пробвайте да го вдигнете първо.

Общи условия

Активация на акаунт