Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 105

  • 45 861
  • 749
  •   1
Отговори
# 540
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Аз пак гледах сцената на плажа и след това в стаята Керим ,където хвърля якето... невероятен е Енгин Акюрек,никога не съм се захласвала така по някой актьор.Така реално пресъздаде копнежа и желанието,последвани от колебание да продължи или да спре целувките на плажа.И в стаята-  яд и гняв към себе си,че е пропуснал момента-толкова добре изиграни,че няма как да не кажа уникален,брилянтен,неповторим!
Берен не му отстъпва ни най-малко-желание и страст  съчетани с невинност-ами не си представям др.актриса да го изиграе това!
  Извинете ме ако пак не съм в час с това,което обсъждате,но трябваше да споделя Embarassed.
Ох ще се побъркам с тоя филм...няма ден,няма нощ,вс.свободна минута съм на комп.с вас  и филма.И сега два дни без нет как ще я караммм Weary!

# 541
  • Разград
  • Мнения: 8 243


# 542
  • Мнения: 1
Ха привет !  Hug Аз снощи заспах сладко сладко и сутринта се събудих с песен на уста .. Ben Sende Tutuklu Kaldim.. после и на лекции.. и така цял ден си пея и летя из облаците, две коли щяха да ме бутнат а колегите си мислят,че съм си намерила нова любов  Joy
Сега тези интимни проблеми, както ги нарекохме дано не ги дундуркат много серии..искам да видя развитие на отношенията, а не да ми представят само драма, произлизаща от един и същ проблем и да тъпчат на едно място. Трябва да се отдели място и на това, но не да го теглят до финала.
Хриси, Славена, Вихър страхотно творчество !  Two Hearts
Хриси за подрастващите :

Скрит текст:
разговора, който си чула е ама нищо в сравнение с това, което на практика правят по дискотеките. Пияни и повръщащи младежи се тръшкат на песните на Азис и полюшвайки се им става лошо от алкохола и оповръщат стълбите на дискотеките. Не е критерии дали са умни, начетени и имат мечти за бъдещето. Когато "разпускат" почти всички са така. По тоалетните няма да разправям какви неща съм виждала. Това е положението. Пълна деградация. Всеки ден съм с такива хора и ги гледам сякаш са от друга планета !

# 543
  • Мнения: 452
Хриси за подрастващите :

ами да вметна и аз нещо лично.
Скрит текст:
Наблюдавам сега щерка ми - на 7 години е, ама капка свян дет се вика няма в нея. Направо се побърквам - пише любовни писма на момче, като излезем вечно й се лепва някой и тя не го отпраща. Изобщо настъпателна е, докато момченцата , милите са по-скромни, поне на нейната възраст дето са, иначе за по-големи не знам. Та мисълта ми е, че децата не са това, което бяхме ние. И въпреки, че й обяснявам много неща  и как трябва да се държи, изобщо не подема. Може би играе роля и това, че с баща й сме доста освободени в отношенията си - постоянно целувки, милувки и тя вижда, ама все пак е малка и това се опитвам да й обясня, но ... оф не знам
Скрит текст:

# 544
  • Мнения: 22
Ами да ви кажа, че след толова мъки, чакане, трептене и какво ли не още по развитието на К и ФГ, няма да ми стигне накрая да ми кажат само нещо от сорта, че вече са добре и са щастливи и айде чао! Има бая да ми компенсират мъките...така че да му мислят как ще запълнят останалите епизоди. То си е направо гавра с емоциите ми. Мъка, мъка, мъка, трепет, мъка, мъка, къка и после цун, гуш...гюле, гюле.

 hit  

# 545
  • Мнения: 849
Фатмагюл за пръв път я видях толкова освободена и така естествена в държанието си спрямо Керим,млада ,влюбена жена.Всеки влюбен знае как просто се „носиш” когато те е завладяла магията на това чувство.За нея това е голяма стъпка,ако не друго то поне спомена за нея е затворена страница,която все пак си е там в неписанта книга на нейния живот.Знае коя е и какво точно иска –влюбена в  мъжа до себе си.Но наистина не очаквах такава реакция отсрана на Керим,явно и при него има психологическа бариера и предполагам че не от това колко са били с нея,а че и той е бил там....Интересно как ще постъпи той оттук нататък...
Момента с албума за снимки-сомволичен начин да се каже че  двамата ще имат общо бъдеще с общи спомени...и все пак усещам някаква сянка надвиснала над тях,един леден полъх от бъдещето...


Ето за решението на такива въпроси е "измислена" сексологията като наука. Ох, пак го ударих на професионализъм. Надявам се да ми простите. На този филм гледам точно така-професионално.
Не спирам да се възхищавам за решенията, които се показват от творците. И на мен ще ми е интересно какво решение ще предложат на нас зрителите за поведението на Керим.
Усетът ми от снощната серия е, че задръжките на Керим няма да паднат скоро. Той отчете страхът си и се гневеше на себе си, че не е продължил. Притеснението му беше по-голямо и се отказа. Сутринта отивайки да я потърси  имаше отново притеснения,  докато не чу, че тя пее. Това бе като балсам за душата му и той отново "подкара" със спокойно поведение на любящ мъж.
Много тънки и важни моменти ни показаха с това пеене. Керим  изцяло зависи от нейното поведение и настроение и това донякъде е добре, но за него не. Необходимо му е да  придобие смелост, за да бъде той активния в сексуалната близост, защото истинската природа е мъжкият индивид да ловува. Или  близостта на самката и самецът като класика в жанра- сексуалният.
Използвам абсолютна метафора, за да обясня мислите си.  

# 546
  • Мнения: 22
Нещо интересно извън темата:
Скрит текст:
„Ариел и Снежанка са перфектните жени.” Уважаеми представителки на по-слабо окосмения (за щастие) пол, не ви ли е обидно, че една от двете ви най-перфектни представителки е всъщност полуриба, а не истинска жена? В същата статия, впрочем, се казва, че класическите детски приказки са най-добрият начин да възпитате дъщеричката си да бъде „правилна” жена, каквото и да се разбира под това, тъй че ще си позволя кратък разбор. Снежанка: красавица, за която седем джуджета се грижат напълно безкористно маса време, докато накрая от нищото цъфва някакъв заможен тип, цунква я и тя му се мята на врата. Спящата красавица: спяща красавица, която не прави нищо, но накрая идва един заможен тип, цунква я, тя се събужда и му се мята на врата. Пепеляшка: от немай къде се сили да се бута между гъзарите, белким някой заможен тип я забележи, накрая я забелязва и, естествено, тя му се мята на врата. Бел: отвлечена от грозна и зла, но заможна мутра, по прякор Звяра, тя развива стокхолмски синдром, и, естествено, му се мята на врата. Сега почват да ми се изясняват някои устойчиви тенденции в женското поведение.
автор: неизвестен

# 547
  • Мнения: 12 009
Възхищавам се на такива деца
Скрит текст:

# 548
  • Пловдив
  • Мнения: 34 247




Много е пораснало коремчето на Берен....

# 549
  • Мнения: 1
Възхищавам се на такива деца
Скрит текст:
И аз такива хора и деца имат много по - силна психика и воля от колкото всички остана ли.

# 550
  • София
  • Мнения: 335
Ами да ви кажа, че след толова мъки, чакане, трептене и какво ли не още по развитието на К и ФГ, няма да ми стигне накрая да ми кажат само нещо от сорта, че вече са добре и са щастливи и айде чао! Има бая да ми компенсират мъките...така че да му мислят как ще запълнят останалите епизоди. То си е направо гавра с емоциите ми. Мъка, мъка, мъка, трепет, мъка, мъка, къка и после цун, гуш...гюле, гюле.

 hit 
Joy Разсмя ме,с начина по който си описала нещата,но си права.Много да внимават в последните серии, че ми намирисва на моменти на отбиване на номер Naughty!

bebo_sn ,
Скрит текст:
момченцата май започват да се разглезват от тази активност на момиченцата и се смениха ролите,май май.Което изобщо не ми харесва,но те живеят с времето си, така че не можем да ги обвиняваме.Ще има да ни викат консервативни и баби и задръстени,ама върви че обяснявай...Дано се променят нещата.
И аз нещо лично:
Скрит текст:
Аз от толкова приказки за кекс,взех че врътнах един. Laughing Заповядайте за следобедна подкрепа:



п.п.Още нещо се сетих от вчеращната серия,което исках да споделя.Не ми се промени отношението към Мукадес с писмото,което писа,но тонът й беше различен до неузнаваемост.Докато Мустафа четеше писмото за пръв път усетих в тона зряла и сериозна жена.Друг е въпросът,че сега се опитва да си замаже лошотиите.

Последна редакция: пт, 20 апр 2012, 16:24 от Л_Дани

# 551
  • Мнения: 50



Нещо любовно....
Може ли някой да ми каже защо ми дава проблем.
за кой ли път се опитвам...

# 552
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Дани, покапах се. Тоз шедьовър ти ли го направи???

Славенка , благодаря че го сподели. Диапазона на човешкият дух и воля е безкрайно голям. Лошото е, че много често се впряга за вредни неща.

На семейство Илгаз, първата им семейна снимка е много чок гюзел. Снощи сцената с Елиф и Керим направо ме разтопи. Тая малката актриса е голяма щастливка  Grinning

# 553
  • София
  • Мнения: 335
Дани, покапах се. Тоз шедьовър ти ли го направи???
Embarassed,Не,моят още се пече... Ама е подобен Wink! Mr. Green

# 554
  • Мнения: 0



Нещо любовно....
Може ли някой да ми каже защо ми дава проблем.
за кой ли път се опитвам...


Може би така ще стане Peace Peace

http://www.vbox7.com/play:2858bc64

Общи условия

Активация на акаунт