Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 105

  • 45 864
  • 749
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4




Много е пораснало коремчето на Берен....

и аз забелязах,може би новината която излезе че е бремена да е истина,въпреки че тя я опроверга иначе от роклята не ми се вярва да е,ще се разбере ако има нещо рано или късно

# 556
  • Мнения: 0
Дани, покапах се. Тоз шедьовър ти ли го направи???
Embarassed,Не,моят още се пече... Ама е подобен Wink! Mr. Green

Л_Дани,
И на мен много ми хареса, искам рецептата Praynig Praynig Praynig, че това чудо никога не ми става такова прекрасно Laughing

И да се върна да си ви изчета , ама и аз като една 'Муки', да не изпусна нещо ту напред ту назад.
Побърках се, Shocked да знаете никак не е лесно, направо я разбирам жената Joy Joy Joy
Брей жива я ожалих Joy Joy Joy
 

Последна редакция: пт, 20 апр 2012, 17:09 от nikname

# 557
  • Мнения: 826
Л_Дани - уф, не мога да се сдържа и ще попитам  Laughing: много хубав кекса дето го споделя и черпиш, да очаквам ли същото и с мекса  Joy Аз, честно казано обичам да воайорствам

# 558
  • София
  • Мнения: 335
Скрит текст:
Тук наистана много напомня и с това коланче над корема.Аз не вярвам да е бременна,не веднъж го писах,ама тук направо вади очите това коремче.Тя Берен си има по принцип коремче,де newsm78.Не знам, newsm78точно това поне ще се разбере до месец два...

За кекса в чистия му вид/ Laughing без мръсно подсъзнание/:
Скрит текст:
Тази снимка е от нета,милички Embarassed.Правя подобен, но такива краски не мога да направя,със сигурност,моя си е само с една кафява диричка Blush.Иначе пък става много вкусен!

nianta Joy Joy Joy кекс,мекс всичко ми се получава добре  Embarassed Joy Embarassed hahaha!

# 559
  • Мнения: 1
Берен в последно време малко подпухнала изглежда.Може да е от умора ,може и от друго.То второто няма как  се скрие дълго.Тогава отпада и варианта снима нов филм .Айде пак влязох в едни филми.
Иначе коремчето се връзва със сценария на филма.

# 560
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 561
  • Мнения: 826
Л_Дани
Скрит текст:
сигурна съм , че всичко ти се получава добре , но не се измъквай, аз да се надявам ли или йок, да споделиш мекса, както направи с кекса  Laughing
 Hug

# 562
  • Мнения: 37
Според мен Берен не е бременнa - нейното коремче е плод на обсъждане още от плода, ако беше бременна продуцентите щяха да го обявят. А и тя обяви, че е с Кенан преди около 3 месеца така, че ако е бременна нямаше да и личи все още.  А и тя никога не е била много слаба.

# 563
  • Мнения: 0
Така изглежда Берен (като бременна) с тази рокля. От модела е. Вижте я с другите рокли, които нямат набор в кръста.  Peace

# 564
  • Мнения: 37
 
На тези две снимки  от по-времето плода  също си има коремче.

Последна редакция: пт, 20 апр 2012, 17:08 от Camile

# 565
  • Мнения: 0
Ако се вгледа човек, то и Енгин изглежда малко бременен.  Thinking

# 566
  • Мнения: 826
Ако се вгледа човек, то и Енгин изглежда малко бременен.  Thinking

Сигурно чакат близнаци  Joy

# 567
  • Мнения: 14
Здравейте, всички! С голямо закъснение - Христос воскресе! Здраве и любов ви желая от цялото си сърце.
Като гледах снощния епизод, мислех си колко много щях да изпусна, ако онази ужасна катастрофа преди Цветница ни беше тряснала без опция за оцеляване. Много щеше да ме е яд.
С това клипче проверих дали не съм си разпиляла ума някъде по асфалта.
Ако ви харесва - подарявам ви го с обич.

Kerim ile Fatmagül - Aşk-ı Kıyamet (Emre Altuğ) - bg sub
Керим и Фатмагюл - Любов до Края на Света (Емре Алтуу) - превод


http://www.youtube.com/watch?v=TiGeh8zwI4A

# 568
  • София
  • Мнения: 335
Л_Дани
Скрит текст:
сигурна съм , че всичко ти се получава добре , но не се измъквай, аз да се надявам ли или йок, да споделиш мекса, както направи с кекса  Laughing
 Hug

Ей,притисна ме до стената Laughing!Няма измъкване  hahaha!
Засега от мен кекса,пък останалото ....разчитам мноооого силно на Енгин  Praynig.
Скрит текст:
Ама много зор за кексове мексове ,бе!Още някоя серия без кекс и току виж сме се включили активно Laughing!

Ох,сега видях какво сте писали с Круела, Joy Joy Joy Joy Joy.

# 569
  • Мнения: 4
Ако се вгледа човек, то и Енгин изглежда малко бременен.  Thinking

Сигурно чакат близнаци  Joy
newsm62

Общи условия

Активация на акаунт