Мързеливи красавици - 6

  • 46 840
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 540
Олеле Миш  Crazy  Heart Eyes

Тази улица Дунав, онази на която се намира Фемина ли е?  Laughing

# 61
  • Мнения: 1 224
Точно  Joy

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Днес отидох да си купя боя за коса и какво ме прихвана да ставам по-светла ooooh!

Та си излязох от Зара с боя и ремувър.Намазах го и сега до утре вечер трябва да стоя вкъщи-корени черни,краища светлорижави!А можело да се боядисва поне 24 часа след ремувъра.
Дано утре се получи хубав цвят.

Това пълнолуние го изпуснах-само утре ще го правя.Иначе е много хубаво прочистването на доктор Михайлов за 3 дни .Другият път!

# 63
  • USA
  • Мнения: 7 358
http://moly.log.bg/article.php?article_id=52942
Toва намерих относно детоксикацията на доктор Михайлов.

Последна редакция: пт, 20 апр 2012, 23:47 от Blind.Spot

# 64
  • Мнения: 4 569
и аз изпадам тук  Crazy

Умма, пиши за ноктЯта дали има ефект. При мен има.

Аз диети не правя. Blush

Косата ми плаче за боядисване, тия дни ще да е. Крайщата са черни, избилата нова коса е моята - кестенява /ама точно с цвета на кестен ми е  4470/ и всичкото това е с червеникав оттенък. Последователността ми беше кестенява /естествената/, после тъмно червена /не много тъмна  Mr. Green /, сега съм синьо - черна. Руса само не съм била ама мисля че няма да ми отива.
Един познат /дядо/ ми даваше акъл да не се боядисвам, нямало нищо по-хубаво от естественото.  Tired
Яд ме е само че не съм си записвала кога какъв цвят съм била.  Tired

Нещо ми е сдух и има пълно ембарго на лЬОбовните работи.  Crossing Arms

# 65
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
И аз да не ви изпусна.  bouquet
Гледам за парфюми си говорите, аз съм им голям фен, но чисто по аматьорски ги избирам.Не разбирам от аромати и други, помирисвам го и ако ми хареса го взимам. Най-любим е на Ninna Ricci червената ябълка и всичките му разновидности напоследък. Иначе съм имала или все още имам почти всички показани тук.  Embarassed Относно Валентина на Валентино ми е един от последните и много ми харесва. А мъжа ми от командировка ми донесе на Lancome. Имам и дневната му  версия. В момента имам над 10 и през 3 дена се пръскам с различен, иначе им привиквам и не ги усещам. Crazy

Мисля и аз да направя една лунна диетка, за да разтоваря малко организма след всичките козунаци и жълтъци, които изядох тази седмица. Crazy
Мисля и аз да се боядисам тази седмица, че в края на месеца съм кръстница и трябва да съм много Убава. Mr. Green Пък и имам малко изникнали корени, но понеже съм с тъмно кестенява коса и не си личи толкова. Whistling

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 465

И моята маникюристка я използва същата.  Wink

готина промоция http://www.starnails.bg/bg/catalog/product/2244/

Мишинаторка Как успя да го направиш това. Страхотно е

Последна редакция: пт, 20 апр 2012, 21:30 от loa

# 67
  • Мнения: 1 224
Мишинаторка Как успя да го направиш това. Страхотно е
С гъба за миене на съдове  Blush
Слагаш лак за основа, мажеш цветовете, които искаш на гъбата и започваш да потупваш по нокътя, докато ти хареса това, което се получи. Слагаш топ лак за да се заглади и готово.
Шарката отгоре е печат.  Peace

# 68
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Аууу, не ви е срам, пет страници! И аз се забатачих със старата тема снощи и днес си викам бреййй, цял ден никой да не пише. Пък то...

Днес зарязах поредната тема и излязох да се поразходя и да пия кафе с приятелка. Толкова е хубава София за среща навън с приятели и за разходки пеш  Heart Eyes Седнахме на едно хубаво кафенце отвън, и уж кафе щяхме да пием, а си поръчахме вино  Mr. Green Гледах хората как минават, дърветата цъфнали, пролетният дъжд, който се изсипа.. Имах някакво дежа ву, все едно съм в Париж..

И като се прибрах, почнах пълна програма - маска с еластайзъра, душ през това време да се напари косата под шапката, после антицелулитния масаж, педикюр, измиване коса, маски.. Аз съм казвала, но да се повторя, че съставките за еластайзъра (рициново, парафин, маслиново и баемово) ги слагам в готова маска, Орзен примерно. Имам чувството, че по-лесно се отмива. Всъщност го прочетох в темата Грижи за косата, та от там така.

Като сте почнали с питиетата - сега си сипах една чаша Фраголино  Laughing

Утре мисля да се впусна в търсене на перфектните, високи платформи за лятото. А сега се връщам да ви чета  Flutter

Моят любим летен парфюм: http://2.bp.blogspot.com/_inO8Klhll5g/SWbvBGFtzAI/AAAAAAAAAxw/eT … incanto+shine.jpg

П.с. Влизам да допиша, че правих скраб на лице и маска за лице. Значиии, мноО съм силна днес.
Тайра, и аз обожавам Envy mе.....

Последна редакция: пт, 20 апр 2012, 23:52 от MiaGia

# 69
  • София
  • Мнения: 1 591
 Hug
Изобщо няма да ви чета назад, че тъкмо се излекувах от парфюмната краста, а вие пак ще я подпалите  Crossing Arms
Днес в СУ ми сервираха, че тоя изпит дето го държах е можело да си го спестя. Изобщо не ми бил нужен  #Crazy Накараха ме да пиша молба до декана, а оценката от изпита да си я пазя за спомен  #Cussing out Как е възможно от 5 служителя в тоя университет да получа 3 абсолютно противоречащи си твърдения за това каква е процедурата по възстановяване на студентски права  ooooh!

Откъм разкрасяване никаква ме няма тези дни, но получих нов ВВ крем, който доста ми допадна. След малко се захващам да си направя поддръжка на гела на ноктите, а утре ще събера сили да се боядисам  Flutter

# 70
  • София
  • Мнения: 5 508

Един познат /дядо/ ми даваше акъл да не се боядисвам, нямало нищо по-хубаво от естественотоTired

Aз пък съм го чувала от много мъже, някаква заучена фразичка им е  Laughing
Но всички се прехласват като видят хубава жена,красиво гримирана или с хубав цвят на косата.

*November Rain*,в СУ преди 2 години ми се искаше да ги взривя!Мен ме излъгаха че след като си си подал дипломата да запазиш мястото си за дадена специалност нямаш право да си я дръпнеш ако искаш да отидеш към друг университет на следващо класиране,само за СУ имаш право и аз се вързах  Crossing Arms

 

# 71
  • София
  • Мнения: 3 804
November, ако си изгубила права, можеш да ги възстановиш в 3 г срок само с молба, след този срок се държи изпит.
Аз си купих ББ крем на Коse. Японска марка трябва да е, но още не съм го пробвала.
По въпроса за парфюмите, давам глас за новия на Клое. Тези дни си го купих и страхотно ми харесва.Сравнително траен е върху мен.

# 72
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 434
Аз снощи се боядисах с 9.13 на Гарние Калър Сенсейшънс. Стана много хубав нежен цвят - доволна съм. Даже може и да се похваля довечера  Grinning със снимки.

# 73
  • Мнения: 20
Красавици  Hug
Аз тази седмица подстригване, боядисване, маски със зехтин, оформяне на вежди (пусках си нарочно 1 месец  Sick), изобщо много красива станах  Laughing

Вчера си обнових и пролетния гардероб, включително чанта и обувки - червени и лачени  Party, и съм доволна от живота  Grinning
Сега остава само някой да ме заведе към някоя екзотична страна  Laughing Laughing  Sunglasses


P.S. споделете триковете си за избелване на зъби, че аз съм се вманиачила, ама не виждам особен резултат, а ми се ще да станат още по-белички Simple Smile)))))

Последна редакция: сб, 21 апр 2012, 10:32 от S by S

# 74
  • Мнения: 243
Такааааа, обиколих 6 магазина, които ми бяха близо до вкъщи и до работа и никъде няма кленов сироп, даже изобщо не знаят какво е това нЯщу  Tired И днес ще карам на вода, чай и фреш. Сега изпивам едно горчиво чисто кафе (блЯк  Sick ) и продължавам с другите течности  Rolling Eyes Да видим до къде ще я докарам, че мъжа ми ей сега каза, че довечера ще ядем шаран  Blush ще видим дали ще му устоя  Blush

Миш, прекраааасен ти е лака  Heart Eyes
Еластизайзър ще забъркам и аз и утре ще се наклепам.
Новембър, големи са тъпанари тея от СУ  Tired Ама и аз така знам и имам познати, които след изтичане на 3-те години, в които можеш да си подновиш правата без изпит, трябва да се явиш на такъв, за да те запишат пак  Rolling Eyes Странно ми е това, което казваш  Rolling Eyes Ама не си хаби нервите  Stop     Hug

МиаДжия, страхотен ден си изкарала  Flutter Пък и много разкрасяване  Flutter мноУ Убава си станала  Mr. Green
Тука в офиса има една бутилка Фраголино  Whistling Хубаво викаш било, а  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт