Мързеливи красавици - 6

  • 46 885
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 818
Кленов сироп можеш  да намериш във всеки магазин  ДМ.

# 76
  • На острова
  • Мнения: 1 276

МиаДжия, страхотен ден си изкарала  Flutter Пък и много разкрасяване  Flutter мноУ Убава си станала  Mr. Green
Тука в офиса има една бутилка Фраголино  Whistling Хубаво викаш било, а  Crazy

Мноу, мноу, чудна убавица  Hug Фраголиното ми е супер за лятото. Не, че е лято все още, де
Браво бе, ти сериозно си подкара лунната. То знаеш, че и аз си я правих с теб тогава, ама сега разбрах, че гладуването е супер противопоказно за стомаха ми  Naughty

Новембър, мен ми възобновиха студентските в СУ, след четири години прекъсване само с молба  Peace

Сядам да пия кафе и да се изправям с пресата, че снощи за това не остана време..

# 77
  • Мнения: 243
Чак пък сериозно  Rolling Eyes
Правих един ден миналия месец и сега да видим колко ще издържа... Като седнем довечера да гледаме El Classico и мъжО като изпърже шаранче, като направим домашно пюре от картофки с масло и като отвори бирата  cheers smile3538 fiuuuuuu

Имам голям мерак да пробвам техниката с гъбата с лака, ама да не казвам голяма дума, че пак ще ме домързи  Blush Напоследък мързела надделява  Tired

# 78
  • в Кошера
  • Мнения: 2 236

Утре мисля да се впусна в търсене на перфектните, високи платформи за лятото. А сега се връщам да ви чета  Flutter



Виж в ALDO, на Витошка 23. Имат яки нещица.  Peace

# 79
  • Мнения: 1 167
 Crazy Пак ви изтървах.

Е, със сигурност, по-голяма мързелана в темата от мен няма.

Не се изправям(никога не съм го правила), тъй като косата ми е права.
Ноктите ми не са виждали лак от един век.
Никога не си суша косата с сешоар. Ако го направя, става ужааасно суха  ooooh!

Бях супер доволна от маската на Орзен, но последните два пъти(тя маската свърши де), не ми направи косата, такава каквато я правеше в началото. И тоя номер ми го върти всеки път  Crossing Arms В началото съм супер доволна, като привърши и косата ми става перошина.
Сяга ше трябва да си взимам друга маска.

В момента ям сушени боровинки(които имат вкус на сушени ябълки  Laughing), заради пикочните пътища. Изпитвам дискомфорт и тоя път Мечото грозде(билка) не ми помогна. Преди години беше ме хванал страшен цистит, и само тая билка ми помогна(на хапчета разбира се, аз мързелана ли съм или лукова глава).
Сега е по различно, нямам такава болка, просто дискомфорт, който отминава като пия повечко вода. А пиенето на вода ми е такава мъкааа  ooooh! Embarassed

Виждам, че си говорите за парфюми. Аз не мога да ги понасям, много много, все ми бият на спирт и на нещо синтетично, дори и оригиналните такива. Мислела съм си да си направя парфюм от етерични масла, но ми струва твърде сложно, а никой не иска да си даде рецептата.  Crossing Arms

Оле, от кога не съм писала тооолкова много  Shocked Това не съм аз.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 772
И на мен пиенето на вода ми е голям проблем. Не мога да пия вода през деня.вода пия вечер, ако съм яла нещо по-соленичко. То и как да пия като не ям много на работа.
Счупи ми са нокътят на палеца, но не горната част, а се сцепи почти към средата на плочката. Отвратително е нито може да се изреже. Какво да го правя, ще взема са го залепя с "Локтайт" и ще му сложа лепенка, докато израсне нагоре.  Ще ходя с лепенка две седмици. #Crazy

Джия и на мен маската на Орзен ми е правила такива номера, затова не я купувам вече.

S by S ти какво правиш за зъбите. Аз на моите като им изчистя зъбния камък и стават по-бели.

# 81
  • На острова
  • Мнения: 1 276

Утре мисля да се впусна в търсене на перфектните, високи платформи за лятото. А сега се връщам да ви чета  Flutter



Виж в ALDO, на Витошка 23. Имат яки нещица.  Peace

Ееее, мерси, аз много си ги харесвам Алдо, даже от Кипър си бях взела едни сладки кецки, че и платформи си харесах, ама не можех още да си пълня багажа. Не знаех, че имат и магазин тук  Hug

Аз пък се наливам с вода като за световно. Много обичам, а и в последно време пия само вода и нищо друго. До скоро пиех и студен чай, ама и него го спрях. И искам да ви кажа, че за две седмици само вода и с вендузите, целулита значително ми е поизчезнал.

За зъбите - и аз след като си почистя зъбния камък, то нали се полират и с някаква паста накрая, та ми стават много бели. И след това за две седмици ползвам едни лепенки на Крест за избелване и съм супер. Два пъти в годината правя тези процедури и съм много доволна. Даже сега пак ми предстои.

# 82
  • Мнения: 540
Опънала съм си всичките дънки. Ама 'га едох козунаци ни ривах  hahaha Щях да спазвам лунната, но тая сутрин съвсем забравих и направих по 2 принцеси с кашкавал и луканка за мен и мъжлето. После по 1 капучино  Blush и като влязох в темата се сетих за лунуването  Joy

Вода и аз пия много, само вода. От всичко останало ожаднявам мноооого.
За Орзен - на мен същият номер ми направи балсама, от който бях хупер доволна.

За днес - решаване на листовки, че в понеделник е изпита, файнъли.

# 83
  • Мнения: 1 224
Охооо, Мравче, книжка ли ще взимаме  Flutter
 Hug

Аз за днес - нищо. Мъж ми е на работа, детето след малко заминава да спи, та мисля
след това да си пусна Отчаяни Съпруги и да изпия още едно кафе с тях  Crazy

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 465
За днеска съм замислила оформяне на маникюра. За съжаление без лак, че дъщеря ми като ме види лакирана и иска и нея да лакирам. Ще си врътна една кола маска на крачетата и ръчичките. И мисля да отида в един магазин за парфюми да по разгледам малко и то благодарение на вас.  Mr. Green

# 85
  • На острова
  • Мнения: 1 276
Опънала съм си всичките дънки. Ама 'га едох козунаци ни ривах  hahaha

За днес - решаване на листовки, че в понеделник е изпита, файнъли.

Значи и аз точно за три дена повечко ядене (на козунаци  Joy) и опъвам дънките. Ми не е честно, пък.  Crossing Arms

# 86
  • Мнения: 20
За зъбите използвам избелващи пасти, води, даже и със сода съм пробвала, но ефект не видях, а ми се струва прекалено агресивен метод. На почистване не съм ходила скоро, все ме мързи да си запазя час, а и не обичам зъболекари  Laughing май ще се прежаля в скоро време в името на холивудската усмивка  Flutter

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Преди година и нещо си направих домашен комплект за избелване на зъбите. Ефекта е страхотен и най-готиното е че когато ти си прецениш си го правиш. Прави се при зъболекаря. Той ти отлива специална отливка за твоите зъби и после си ти дава комплекта да се обслужваш у вас. На мен ми излезна 150 лв. Като вътре си ти влизат 4 спринцовки с избелващия материал.

# 88
  • Мнения: 540
И мъжа ми така си избели зъбите преди 2 години. Въпреки че е пушач, а аз не съм пушила през живота си, неговите са по-бели пък  Crossing Arms

Охооо, Мравче, книжка ли ще взимаме  Flutter
 Hug


даааа  Grinning

Я да ви питам - върху холограмен лак какъв топ се слага? Лакирах се с един такъв, но като сложих топа имам чувството, че му убих холограмността  Crazy

# 89
  • Мнения: 243
Аз съм слагала само холограмни на Катрин Арлей и без топ са си достатъчно лъскави и ...холограмни  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт