Най-слънчевата и щастлива тема! Юбилейна тема 100!

  • 29 903
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 758
Скрит текст:
Момичета, аз сега гледах предаването "Търси се" със създателката на фондация "Искам бебе" Радина Велчева. Много се разчувствах, страхотна жена! Качено е в сайта на БТВ, ако някой иска да го гледа.

# 691
  • Мнения: 256
Здравейте! Минавам за бърз отчет: цито и МБ-няма готов резултат...чак другия петък, 1бр леля(болиииии...на умирачка) - днес дойде и май си тръгна Shocked
 а за капак утре съм на сватба в Русе...че и вечерна...до неделя незная как ще изтрая, ще чета като се върна Hug

# 692
  • shumen
  • Мнения: 18 216
Момичета,аз да Ви кажа засега се спрях на количката,нищо че е тежка.И ние сме на 2 етаж и няма асансьор,но ще е нося като трябва.
Аз съм ОК,но нещо ми е криво тая вечер.А и моята майка ме сурпрезира днеска-паднала и си счупила ръката и сега 1 месец в гипс.А сме надалече и ми е криво.
Дианка мойте съболезнования за свекърва ти.

# 693
  • Мнения: 1 501
На всички , които ще пътуват пожелавам приятно изкарване. Тези , на които им се налага да работят да го дават по полека Simple Smile. Ние след малко стягаме куфарите и заминаваме на планина за 2 дена. Закъснение - 2 дена Rolling Eyes. Ох , дано дано не ми дойде ама едва ли. Нямам никакви признаци за бременност , нямам никакво усещане , просто знам , че всеки момент ще цъфна. Поне закона на гадостта явно не е толкова зъл , защото не ми дойде баш за почивката. Дори и днес да ми прицапа , то утре ще тръгне по - така , понеделник няма да е много и всъщност мен ме притеснява 4-тия ден , защото тогава ми е най - силно та чак отивам на кино ако не съм хапнала стабилно.Сега от смяната на климата може да се забави или да ми дойде веднага. Няма значение , важното е , че за пътуването днес ще съм ок Grinning. Интересно е как този месец нямам нито една пъпка преди М. Иначе през целия месец имах пъпки колкото за цяла година ама на -  сега нямам. Не си въобразявам хубави неща , защото моя приятелка е бременна и когато имаше закъснение от 4- 5 дена видимо й личеше , че се е разширила в ханша , но може би тя е слаба и за това. Но каза , че почти веднага не е можела да си закопчава дънките. При мен няма поне такова нещо , даже ги закопчавам по - лесно Grinning.
Единственото , за което мога да се хвана този месец е едно кафеникаво бледо зацапване на около 24-тия ден от цикъла и даже помислих , че ми идва по - рано и тази липса  на пъпки , което не е типично за мен. Кожата ми в момента е добре , не се лющи и няма пъпки , както до сега.

# 694
  • Мнения: 4 864
Йори, добре дошла в моя град!!! Simple Smile

Нали казвате да се отбивам да казвам как съм...Ето да видите какво ми се случи вчера Simple Smile

Преди фризьора
След като станах от стола, с фризьорката ми
Новата АЗ
С любимия с новата ми коса


Хубав ден на всички!!  Hug Hug

# 695
  • Варна
  • Мнения: 307
Каролка, страхотно изглеждаш мила    bouquet Желя ти бързо въстановяване  Hug

Elizabett, направи си един тест Simple Smile Аз нямах никакви признаци, когато бях бременна, освен ПМС ...

# 696
  • Мнения: 1 167
KaRoLa  Hug Hug HugСупер си момиче.!!!!

Благодяря момичета дано всичко да е наред  Praynig  и изкарам леки месеци и едно здраво бебче на финала. baby_neutral

# 697
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Карола, супер си, много е хипи  newsm10
Дианка, моите съболезнования, колкото и банално да звучи, времето лекува, знам от опит, сега ти пожелавам най-сладкия лек - една толкова чакана и желана бременност и после да гушкате малко сладко бебче с мъжа ти  Hug
Хубави почивни дни на всички  Hug

# 698
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Каро, ама много си шармантна  Peace

# 699
  • Мнения: 2 802
Королчееее  Hug

Лилка ... много тихичко честито мила. И аз като теб си изчаках закъснение от десетина дена и тогава отидох да док. за да чуем и сърчицето  Heart Eyes

Елизабет ... дано след празниците ни размахваш магистралка  Praynig Hug

Лек път и весело изкарване на всички пътуващи  Hug и лека работа на трудещите се  Heart Eyes

Закуската  Mr. Green


 


 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 700
  • Мнения: 2 843
 Hug  Hug  Hug
Kаролке, страхотна си  Heart Eyes
Елизабет, дано пък не дойде изобщо Praynig  Hug
Фейти, мерси за закуската, и аз я надуших веднагически  Mr. Green  Hug
Приятни почивни дни на всички ви  Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 2 038
Каролке, страхотна си  Heart Eyes
Бет, мноу си съмнителна. Аз само да кажа, че докато бях бременна, дънките си ги закопчавах до 6-тия месец, а кожата ми беше като слънце   Nature Sunny Стис  fingerscrossed
Хубави празници, момичета. Ние ще ги прекараме вкъщи, че сме под карантина, но съм взела един ейййй такъв голям пъзел и сега го почваме.

# 702
  • Мнения: 960
Каролка, прелестна си Hug
Пате, ами да ние носихме материала от къщи , като предварително бях купила стерилно контейнерче. Да, бях записала час за 10 ч, че ще занесем материала. Горе долу изчислихме за колко време ще стигнем , за да не се забавим много. Може и там на място да се отдели материала, но на ММ му беше по-спокойно вкъщи.
Елизабет , защо не направиш тест преди да тръгнеш в планината. Пази се Hug
Пони, Деска Hug Hug
Трябва да се поуспокоим в писането, че да можем да изкараме до понеделник Peace

# 703
  • Варна
  • Мнения: 10 705
Скрит текст:
Каролче,стискам ти палци да преминеш по-лесно тая гадост HugНа 02.05 съм на преглед и при зелена светлина се мятаме на инсе,дано да е успешно PraynigТоя месец бях убедена,че съм бременна ,от преди два дни бях със гадене,виене на свят,никви ПМС,обаче тц и вместо да ми се доплаче,така се заинатих,ако тази не стане,веднага ще направя още една,здраво атака,не искам да се предавам,мечтая да съм майка и трябва да съм,стискайте ми палци,имам нужда и от вас Hug

# 704
  • Мнения: 731

Каролкааа  Hug и с къса коса си страхотна!Как си,как се чувстваш?
лилка  Praynig Пожелавам ви едно  ангелче Декемврийско
Елизабет дано и при теб след празниците има хубава двучертичкова новина!
esstela така позитивно си настроена,че просто няма как да не се случат нещата! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
mecanke ти кога щеше да си на преглед?
Хубав, и ден!

Общи условия

Активация на акаунт