Прочистване на организма от паразити

  • 888 643
  • 1 333
  •   4
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 738
Lino_reno, ако имаш предвид моя пост- изобщо не съм искала да давам акъл. Доста съм некомпетентна в тази посока, по-скоро си разсъждавах (за солта). Естествено, всеки сам си решава и си усеща какво му действа добре и какво не.
Аз например, когато задържа вода се чувствам ужасно, подпухнала, тежка. Бих го избегнала максимално. Но явно на теб ти е добре.

# 1 261
  • Мнения: 567
Незнам някой чувал ли е за диатомита или т.нар. диатомична пръст,която съдържа 98% силиций.Силиция се изяжда от паразитите.Освен това той унищожава тялото на паразита с песъчливата си форма.
"Главната причина за недостиг на силиций в човешкия организъм са паразитите: глисти, гъби, бактерии и вируси. Всички те използват нашите органи и кръв, като среда за живот и растеж. За да предават на своето потомство генетична информация за вида си, паразитите се нуждаят от силиций, който (бъдейки елемент с пиезоелектрически свойства - бел. авт.) е способен да трансформира енергия. Паразитите крадат силиция от нашия организъм, тъй като се нуждаят от него за да живеят и да се размножават. Консумирайки силиций в огромни количества, те значително намаляват неговото количество в човешкото тяло. В резултат на това настъпват нарушения в предаването на информация между мозъка и тялото и организъм губи контрол върху жизнените функции. На мястото на здрав, екологичен ред, се появява хаос."
http://zdravnaakademia.blogspot.bg/2014/06/blog-post_1144.html

# 1 262
  • Мнения: 2 761
lino,aми ясно че че си загубила много течности около експериментите-пишеш ,че си повръщала,преди това че си била 3 седмици на разхлабителни,англ. сол,чай от сена и т.н. Трудно ми е да проследя последователността според написаното,но цялата работа със загубата на течносите не личи да има връзка с паразитите,а със самолечението.

# 1 263
  • Мнения: 33
Алегориа, аз не визирам теб. Уважавам те много. Просто исках да обясня, за да няма неразбрали. Що до хидратацията...Кръвните изследвания макар и рядко правени в годините дават винаги обезводняване и не само на мен, а на всички в нас, като предния ден винаги пием много вода. Защо е така, аз не знам. Според мен всеки тук е хубаво да сподели  своята истинска история, за да се поучат другите и да намерят най-добрия метод за решение на проблема. Понеже аз съм от хората, които май изпробваха всичко държа да отбележа, че имам някаква грешка в лечението си. Или паразитите не се лекуват или аз се презаразявам веднага от някъде. Според мен паразитите наистина са навсякъде и човек няма как да се опази от тях. Медикаментите установих, че са ефикасен метод, но не решават проблема или го решават само временно. Билките са отлично решение, но те само поддържат баланса на паразитите в организма. И понеже доста четох и не знам дали има нещо някъде публикувано, което да не съм прочела независимо от езика на който е публикувано, разбрах че паразити имат всички и това е неизбежно. Най-ефикасния начин е да се засили имунната система, да се консумират повече полезни за тялото храни, като плодове и зеленчуци. Разбрах че слънчевата светлина убива паразитите в тялото, но дали е от хлорофил или топлина не го установих. Чистия въздух и кислорода предимно също ги убива и големите количества витамин С. Също така разбрах, че паразитите, бактерии и гъби наистина имат някакви честоти на лъчение, както и всичко около нас. Така че твърде е възможно да има апарати за лечение, а до колко са истински не съм сигурна. Всяко нещо в заобикалящия ни свят носи някаква енергия, въз основа на която има и честота на лъчение. Дори думите и мислите ни имат енергия. Това е причината молитвата да има толкова голяма сила на лечение. Видяли сте хора на 100 години нали? А мислите ли, че те нямат паразити? Има обаче нещо, което задейства паразитната инфекция да предизвика болка в даден орган и да го разруши. Дали е мисъл, терзание, порок, който да отключи тази болест, аз не мога да кажа. Но за мен това с което се сблъсках и прочетох е малко паранормално и за съжаление достигнах до този извод чак след както казва Or, екстремно прочистване. Нямаше как да бъде по друг начин при мен, защото когато не пиех нищо кървях отзад. Когато пиех билки също кървях. И само с лекарствата стигнах до макар и временно спиране на всякакви болки в червата, така все едно никога не са ме болели, за сметка на всички други органи. Сега например след курса на лечение, вече 10 дни съм добре, но не знам до кога. Имах колега, който почина много млад от рак. Не пушеше, не пиеше и приятелка си нямаше, а и не знам дали е имал. Правеше някакви проучвания за храните, водата и въздуха и беше установил, че всичко е заразено. Ние отстрани го гледахме и си мислехме, че нещо се е побъркал и така и не разбрахме с какво е заразено и как го е разбрал. Естествено е, че ние не живеем в екологично чиста среда, но все си мисля, че здравия дух дава и здраво тяло. Много е важно да сте щастливи и спокойни. В щастието има някакъв хормон, който лекува. И все пак според мен, ако нещо е писано да стане, то ще стане.

# 1 264
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
малко спам - по повод последния пост се сетих зе едно изследване относно ефективноста на някакъв противопаразитен препарат
Теставали го върху група свинчета - първо естествено трябвало да ги заразят , но едно от свинчетата най игривото и жизнерадостното изобщо не успели да го заразят с въпросния паразит.......  newsm78  Crazy



# 1 265
  • Мнения: 11
Не знам дали темата се изчерпа, но този последният пост на Lino_reno и последния и предпоследния пост на Мама Галя са най-разумното и най-хубаво заключение. Абсолютно съм съгласна с казаното.
Борбата с паразитите ... не знам, но може би е загубена кауза. Не знаеш колко ще продължи и с цената на какво. Какво ще постигнеш на края на живота си - ще кажеш - "ей, аз спечелих, изкарах всички паразити завинаги" - и какво от това, аз бих попитала - "а кога живя, кога се радваше, кога последно беше щастлив ?" ...
Според мен достатъчно е да държиш паразитите в подчинение с билки, колкото да не ти правят проблеми. Ако нямаш никакви оплаквания - защо въобще да правиш всички тия страшни неща с тялото си ?
В почти всички хора има паразити, но в някои просто те не създават проблеми. Да, паразита има ниска вибрация. И точно тя е разликата между хората.
Аз винаги съм  разглеждала нещата откъм аура, енергетика и начин на живот. Не е лесно, но това е единственото правилно решение. Нали това е целта - утре да сме по-различни, по-нови, по-истински, да вървим по-нагоре.

# 1 266
  • Мнения: 700
Има логика и разум във всичко, което пишете. Все пак трябва да има баланс за всяко нещо в живота. Смятам че трябва да се правят поне 2 основни прочиствания годишно от паразити на цялото семейство, както си правим основно чистене на дома 2пъти годишно. Аз може да се чувствам добре в непочистена къща, но факт е че мръсотията един ден ще ми докара болести - неизмитите чинии и прибори, праха и т.н. Благодаря че ми напомнихте за солето и за силиция. Започвам си пак глината... Това ще ми е седмичното чистене  +  топла вода със сода или сол.
Говорим за щастие, мир., забавление. Без борба няма щастие. Всичко трябва да си го извоюваш и изстрадаш. А който иска да си живее в блажено невежество, това си е избор и заслужава уважение. Ние сме различни, но имаме нужда един от друг.

# 1 267
  • Мнения: 11
Два пъти годишно е идеално - зимата и пролетта, когато паразитите се активират.  Билките са безобидни, щадящ вариант. Особено ако ти стане добавка като храна. Прочистванията с ликьор - безобидни,  за по една нощ.  Силициева вода също помага много. Държа да спомена тези неща, защото ми помогнаха.  Едната ми ръка постоянно се белеше, сърбеше и цепеше. Повече от две години. Предприех пречистванията защото това ми беше проблем, не можех въобще да я ползвам тази ръка, да не говорим че едвам я скривах от другите, изглеждаше ужасно. След 2 месеца на билки и две прочиствания, ръката ми зарастна и е както преди и това за мене е голямо постижение. Също се чувствам  много по-спокойна и уравновесена, но не знам дали е от билките, или от това, че спрях месото тотално. Не че преди съм си падала по него ...

# 1 268
  • Мнения: 2 677
малко спам - по повод последния пост се сетих зе едно изследване относно ефективноста на някакъв противопаразитен препарат
Теставали го върху група свинчета - първо естествено трябвало да ги заразят , но едно от свинчетата най игривото и жизнерадостното изобщо не успели да го заразят с въпросния паразит.......  newsm78  Crazy


Много интересно! Може ли линк към информацията?

# 1 269
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Може ли сред вас...искам и аз да започна пречистване.Къде да прочета за конкретни,изпитани от вас начини и рецепти?

# 1 270
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
малко спам - по повод последния пост се сетих зе едно изследване относно ефективноста на някакъв противопаразитен препарат
Теставали го върху група свинчета - първо естествено трябвало да ги заразят , но едно от свинчетата най игривото и жизнерадостното изобщо не успели да го заразят с въпросния паразит.......  newsm78  Crazy


Много интересно! Може ли линк към информацията?

не помня къде го прочетох , доста се ровя по темата и не всичко запазвам , съжелявам  Embarassed

# 1 271
  • София
  • Мнения: 343
Преди малко попаднах на реклама за български препарат,който не може да се закупи от аптека,а само онлайн.Казва се Detoxic.Прочетох за него и едва ли не обещават че лекува всички паразити в тялото.Някой запознат ли е и някой ползвал ли го е?Споделям и линк
http://abcmagazine.pro/rndr/TE_Healthcare_academy_Detoxic_BG/?es … YAAAAAAAAEBlQCSwA

# 1 272
  • Мнения: 1 656
На кого щях да изпращам програма за обезпаразитяване преди време? Забравих

# 1 273
  • Мнения: 2 761
Преди малко попаднах на реклама за български препарат,който не може да се закупи от аптека,а само онлайн.Казва се Detoxic.Прочетох за него и едва ли не обещават че лекува всички паразити в тялото.Някой запознат ли е и някой ползвал ли го е?Споделям и линк
http://abcmagazine.pro/rndr/TE_Healthcare_academy_Detoxic_BG/?es … YAAAAAAAAEBlQCSwA

Този " бг препарат",който е уникален и се продава само в Бг,може да се закупи и от друго място,като тука струва само 49 евро с намалението.
http://de.detoxic.net/rndr/Detoxic_DE_AT_Brown/?subacc=frau& … TUCBgEBAASKjHNjAA

А сега потърсете по снимка какво е другото име на никому неизвестния д-р- Милан Геoргиeв-пробвах да сложа линк,но става много дълго.Същото проверете за учена...

Сори за съмнението ми...

# 1 274
  • София
  • Мнения: 5 878
няма нужда да се търси по снимка. сигурно са го сложили човека в двайсетина сайта с различно име.
аз проверих кой е ръководител на института по паразитология, е, не е той Joy

Общи условия

Активация на акаунт