Прочистване на организма от паразити

  • 885 351
  • 1 333
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 86
Г-жа Претенция, наистина много интересно, хвърих засега един бърз поглед, но ще седна после с речника, че тоя в главата не ми стига. Благодаря, че сподели.

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Момичета,а по здравословните м-ни дали не продават нещо  newsm78 Та да не се налага да поръчвам през нета...

# 182
  • Мнения: 289
Воденица,нали? Макар че съм по-склонна да вярвам на руските доктори...

# 183
  • Мнения: 86
Прочетох статията, звучи убедително, но все пак не ме убеди. Логично е паразитите да "искат" по-дълъг живот на гостоприемника, но това не означава, че той ще благоденства. Смятам, че въпреки че в изследванията си отчитат подобрение при болшинстото пациенти, това не означава, че е решението.  Но признавам, че не се бях и замисляла за тях от тази гледна точка. 

# 184
  • У дома
  • Мнения: 1 741
За тройчатката - колко дни макс се пие? Ние сме вече втора седм на капки с мъжа ми и нищо. Отдавам го на запъра, който ползваме вече доста време.

# 185
  • Мнения: 1
Здравейте!

Започнах да ви четя от самото начало и.. се отчаях.

Имам паразити, но съм в чужбина (Англия) и такива неща като зелени орехчета, пелин, карамфилчета няма откъде да намеря... Можете ли да ми кажете други средства които бих могъл все пак да си набаявя от магазина?

Предварително благодаря, невероятни сте!

# 186
  • Мнения: 7 418
   Зентел , Вермокс ...

# 187
# 188
  • Мнения: 7 418
  Тиквени семки , всякакви лютиви храни : лук ,чесън , люти чушки ...

  По арабските магазини (би трябвало да има такива) , може да се потърси Хариса (вид лютивка) .
  Търся я и тук в София , но засега безуспешно  (не че отделих достатъчно време за това )

# 189
  • Мнения: 1
  Тиквени семки , всякакви лютиви храни : лук ,чесън , люти чушки ...

  По арабските магазини (би трябвало да има такива) , може да се потърси Хариса (вид лютивка) .
  Търся я и тук в София , но засега безуспешно  (не че отделих достатъчно време за това )

Чесъна и лука стават ли, ако са готвени?

# 190
  • Мнения: 7 418
   Не , не мисля .  Peace
   Така им се премахва лютивото , а точно последното се бори с паразитите .

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 11:07 от Селма

# 191
  • Мнения: 86
trezven, може да питаш по аптеките или разни здравословни магазинчета. Може да търсиш black walnut tincture, a караммфилчета на англ. е cloves -  продават се по магазините като подправка.

# 192
  • Мнения: 1
trezven, може да питаш по аптеките или разни здравословни магазинчета. Може да търсиш black walnut tincture, a караммфилчета на англ. е cloves -  продават се по магазините като подправка.
Тинктурата я намерих в амазон, за карамфилчетата - много благодаря, никога нямаше да намеря подобно по това име. Тях ги правя на чай, така ли?

Отделно какво да ям? Засега карам само на моркови и тиквено семе, но виждам, че трябва да ги изкарам тия гадини с нещо, нямам никакъв апетит но съм амбициран да се отърва от тях.

Ясно ми е, че трябва да избягвам сладко, захар, нишестени продукти, хляб... Но примерно една салата с домати, краставици, много лук и чесън? Печени чушки от буркан? Варена царевица?

В този форум има повече информация и помощ отколкото английските ДжиПи-та. Ако някой ви казва, колко е велико здравеопазването им тука- цапнете го, лъже.

Засега единственото лекарство което съм взел е Овекс - базирано на мебендазол. Минават около 41 часа откакто съм го взел, нещата са по-добре, но все още войната продължава...

# 193
  • У дома
  • Мнения: 1 741
trezven , намери екстракти. Aз купих Herb Pharm Clove Extract, Herb Pharm Wormwood Extract, Herb Pharm Black Walnut Extract и ги смесих. Вкъщи всички сме чисти, но си пускаме нисковолтажен ток със запър и трепем гадини всякакви.

# 194
  • Мнения: 7 418
Цитат
Ясно ми е, че трябва да избягвам сладко, захар, нишестени продукти, хляб... Но примерно една салата с домати, краставици, много лук и чесън? Печени чушки от буркан? Варена царевица?
  Според мен , всичко ,което си избрал , е съвсем ОК (повече влакна , по-добро изкарване на животинките) . Стига суровите неща да бъдат много добре измити , за да не се получи повторно заразяване .

    За лекарството .... Доколкото знам , за някои видове хелминти , приемът на такова трябва да се повтори след 20 дни .  И може би , после още веднъж след 20 дни .  Peace

Общи условия

Активация на акаунт